Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Wygrana z Orkanem!
Home 2010 wrzesień Wygrana z Orkanem!

Wygrana z Orkanem!

Drukuj

Budowlani lublin rugbyOrkan Sochaczew - Budowlani Lublin 17:21 (5:12)

W drugiej kolejce rozgrywek ekstraligi, w wyjazdowym spotkaniu, po ciężkiej i zaciętej walce Budowlani Lublin pokonali zespół Orkana Sochaczew 21:17.

Od początku  meczu nasi zawodnicy grali bardzo ambitnie i szybko objęli prowadzenie po efektownej,  zespołowej akcji, która zakończyła się przyłożeniem Stanisława Niedźwieckiego.  Punkty skutecznie podwyższył Wojciech Piotrowicz. Budowlani wciąż nacierali co zaowocowało kolejnym przyłożeniem, tym razem Pawła Niedziółki. Niestety nasz kopacz nie zdołał podwyższyć wyniku o kolejne dwa punkty. Od tego momentu gospodarze zaczęli grać zdecydowanie lepiej i do końca pierwszej połowy lublinianie głównie się bronili wyprowadzając od czasu do czasu groźne kontrataki. Naszym zawodnikom nie udało się w stu procentach skutecznie bronić własnego pola punktowego. Orkan zdołał przyłożyć niedługo przed końcem pierwszej połowy. Do przerwy stan meczu przedstawiał wynik 12:5 dla Lublina.

Po zmianie stron gospodarze kontynuowali twardą ofensywę na połowie lublinian. Mimo ambitnej obrony zawodnicy Orkana zdołali przyłożyć dwa razy z rzędu (raz podwyższając), na co nasi seniorzy odpowiedzieli celnym karnym Wojciecha Piotrowicza. Było 17:15 dla Orkana. Do końca meczu pozostało niewiele ponad 5 minut. Mimo trudnej sytuacji nasza drużyna popisała się dużą determinacją i wolą zwycięstwa zmuszając przeciwników do błędu, który dał nam rzut karny.  W tym niezwykle ważnym momencie nie zawiódł Wojciech Piotrowicz, który wykorzystał próbę kopu na bramkę dając nam jednopunktowe prowadzenie.  Do końca meczu pozostawało około jednej minuty. Nasi zawodnicy bardzo ambitnie bronili kolejne ataki gospodarzy. W końcu udało się nam wyłuskać piłkę i ponownie zmusić rywali do błędu, który zaowocował rzutem karnym dla Budowlanych. Po idealnym kopie na słupy  wynik spotkania został ustalony.  Sędzia zakończył mecz. Końcowy rezultat to 17:21 dla Budowlanych Lublin!

Skład:

Adrian Chróściel, Michał Pietrkiewicz, Michał Kędra, Wojciech Król, Paweł Niedziółka (Sebastian Berestek), Stanisław Niedźwiecki, Bartłomiej Jasiński, Jakub Jasiński (Mariusz Gorczyca), Jakub Stelmach, Wojciech Piotrowicz, Piotr Skałecki (Michał Jabłoński), Paweł Piwnicki (Bartłomiej Mazur), Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.

Punkty zdobyli:

Stanisław Niedźwiecki 5,
Paweł Niedziółka 5,
Wojciech Piotrowicz 11 (1 podwyższenie, 3 karne).

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj6
W tym tygodniu11
W tym miesiącu28
Łącznie1722081