Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo z Ogniwem!
Home 2010 wrzesień Zwycięstwo z Ogniwem!

Zwycięstwo z Ogniwem!

Drukuj

Ogniwo Sopot rugbyBudowlani Lublin rugbyBudowlani Lublin - Ogniwo Sopot 36:3 (14:3)

Budowlani Lublin odnieśli pewne zwycięstwo inkasując punkt bonusowy za zdobycie czterech przyłożeń. Był to pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością. Mimo niesprzyjającej pogody lubelscy zawodnicy grali przed kompletem widzów. Kibice, którzy zdecydowali się dopingować naszych rugbistów nie mogą żałować prawie dwóch godzin spędzonych na stadionie, gdyż byli świadkami bardzo dobrego i emocjonującego meczu. Dodatkową atrakcją był występ grupy studentów historii UMCS, którzy na murawie zainscenizowali walki gladiatorów, oraz turniej dzieci, który odbył się przed meczem ekstraligi.

Samo spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości, którzy zdobyli trzy punkty z rzutu karnego. Nasi zawodnicy szybko odpowiedzieli tym samym doprowadzając do remisu a po kilkunastu minutach walki, skutecznie wykończyli akcję zdobywając 5 punktów. W pierwszej połowie lublinianie do swojego konta dopisali jeszcze 6 punktów zdobytych z rzutów karnych i na przerwę schodzili prowadząc 14:3.

Druga odsłona spotkania toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy nie pozwolili rywalom na odrobienie strat. Rugbiści Budowlanych grali z dużą wolą walki, mądrze taktycznie i skutecznie w obronie. Pozwoliło to na zdobycie kolejnych 3 przyłożeń co w efekcie zapewniło nam punkt bonusowy.

Bardzo cieszy dobra gra lubelaków, którzy występując w roli beniaminka dobrze radzą sobie w ekstralidze i bez kompleksów walczą, z każdym przeciwnikiem, prezentując przy tym ciekawą i widowiskową grę.