Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Wygrana z bonusem!
Home 2010 wrzesień Wygrana z bonusem!

Wygrana z bonusem!

Drukuj

Budowlani LublinBudowlani Lublin ? Juvenia Kraków 31:5 (17:5)

Po ciężkim i wyrównanym meczu Budowlani Lublin pokonali Juvenię Kraków 31:5. Pomimo wysokiego zwycięstwa, mecz nie był łatwy. Nasza drużyna musiała podjąć bardzo twardą walkę, żeby zapewnić sobie kolejne zwycięstwo. Pierwsze przyłożenie, po ładnej akcji ataku, zdobył Michał Jabłoński, a skutecznie podwyższył Wojciech Piotrowicz. Goście, po dobrym rozegraniu maula autowego, zdobyli 5 punktów z przyłożenia. Na 3 minuty przed końcem połowy, Paweł Piwnicki położył piłkę w bramce Juvenii, a kolejne dwa punkty dołożył Wojciech Piotrowicz. W ostatniej minucie jeszcze skutecznie wyegzekwował rzut karny i prowadziliśmy 17:5.

Druga połowa to bardzo twarda walka. Dopiero w końcówce, w przeciągu czterech minut Budowlanym udało  się dwa razy położyć. Najpierw Rafał Szrejber i w ostatnich sekundach meczu Kamil Walaszek. Oba przyłożenia podwyższył Wojciech Piotrowicz. Dzięki temu Budowlani zdobyli bardzo cenny punkt bonusowy.

Cieszy udany powrót Rafała Janeczki, który rozegrał bardzo dobry mecz.

Gratulacje i słowa uznania za nieustępliwą grę od początku do końca spotkania należą się całej drużynie!

Skład:
Adrian Chróściel, Michał Pietrkiewicz,  Michał Kędra, Wojciech Król, Paweł Niedziółka (Michał Kowal), Bartłomiej Jasiński, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński, Rafał Janeczko, Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński (Piotr Skałecki), Paweł Piwnicki (Kamil Walaszek), Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 11,
Michał Jabłoński  5,
Paweł Piwnicki  5,
Rafał Szrejber  5,
Kamil Walaszek 5.

Po wygranym meczu Budowlani nie mają jeszcze wolnego. Jutro czeka ich pucharowy mecz z Czarnymi w Bytomiu. Na szczęście trener Piotr Choduń nie miał kłopotu ze skompletowaniem drugiego składu.