Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo w Pucharze Polski
Home 2010 wrzesień Zwycięstwo w Pucharze Polski

Zwycięstwo w Pucharze Polski

Drukuj

Czarni w Bytomiu ? Budowlani Lublin 0:26 (0:14)

Udany weekend naszego klubu - w sobotę ligowe zwycięstwo nad Juvenią, a w niedzielę wygrana w 1/4  Pucharu Polski z Czarnymi w Bytomiu. Drużyna ze Śląska nie zgodziła się na przełożenie meczu na inny termin, a zawody ekstraligi rozegrano awansem ze względu na planowany udział naszych zawodników w Mistrzostwach Europy. Cieszy fakt, że Budowlani dysponują dużym zapleczem i byli w stanie wystawić dwie silne drużyny.

Mecz miał jednostronny przebieg. Lublinianie popełnili dużo błędów w ataku, które uniemożliwiły uzyskanie wyższego zwycięstwa. Awans nie podlegał dyskusji, w półfinale Budowlani zagrają u siebie z Budowlanymi Łódź.

Skład:

Piotr Nojszewski, Krzysztof Banaszek, Sebastian Berestek, Krzysztof Kędra, Tomasz Wiśniewski (Tomasz Duńczuk), Jakub Kryszczuk, Konrad Niedźwiedź, Mariusz Gorczyca, Jakub Stelmach, Rafał Jadach, Michał Jabłoński (Piotr Skałecki), Bartłomiej Mazur, Krzysztof Mirosław, Kamil Walaszek (Łukasz Krzywda), Bartłomiej Łukaszek.

Punkty:

Rafał Jadach 6,
Jakub Kryszczuk 5,
Bartłomiej Mazur 5,
Bartłomiej Łukaszek 5,
Piotr Skałecki 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj20
W tym tygodniu25
W tym miesiącu185
Łącznie1724229