Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Kadeci ulegli Orkanowi
Home 2010 październik Kadeci ulegli Orkanowi

Kadeci ulegli Orkanowi

Drukuj

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 29:40 (19:19)

We wczorajszym meczu lubelscy kadeci ulegli ekipie Orkana Sochaczew. Nasza drużyna grała w mocno okrojonym składzie, wspomagana przez zawodników z grupy młodzików. Mecz miał wyrównany przebieg, na przerwę zespoły schodziły remisując 19:19. Brak skutecznego wykończenia kilku dogodnych akcji w drugiej połowie zaważył o losach spotkania. Orkan objął prowadzenie i mimo ogromnej determinacji Budowlanych wygrał spotkanie 29:40.

Mimo przegranej naszej drużynie należą się słowa uznania. Zawodnicy ekipy wicemistrza Polski, a także reprezentacji Polski U-16 nie bali się wziąć ciężaru gry na własne barki, podejmując śmiałe rozwiązania taktyczne, konstruując odważne akcje ofensywne nawet z własnego pola punktowego.

Przed lubelską drużyną okres ciężkich przygotowań w zimie, jednak postawa we wczorajszym meczu pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Skład:
Piotr Wiśniewski (5 p.), Rene Nalepa, Kamil Partyka, Wojciech Górczyński, Patryk Ćwieka (9pkt. 1 przyłożenie 2 podwyższenia), Filip Janeczko, Przemysław Ćwieka, Radosław Zaręba, Arkadiusz Maksim,Grzegorz  Szczepański (15pkt. 3 przyłożenia), Filip Buss, Jakub Bobruk, Wojciech Lubisz.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj13
W tym tygodniu48
W tym miesiącu154
Łącznie1724519