Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Kadeci ulegli Orkanowi
Home 2010 październik Kadeci ulegli Orkanowi

Kadeci ulegli Orkanowi

Drukuj

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 29:40 (19:19)

We wczorajszym meczu lubelscy kadeci ulegli ekipie Orkana Sochaczew. Nasza drużyna grała w mocno okrojonym składzie, wspomagana przez zawodników z grupy młodzików. Mecz miał wyrównany przebieg, na przerwę zespoły schodziły remisując 19:19. Brak skutecznego wykończenia kilku dogodnych akcji w drugiej połowie zaważył o losach spotkania. Orkan objął prowadzenie i mimo ogromnej determinacji Budowlanych wygrał spotkanie 29:40.

Mimo przegranej naszej drużynie należą się słowa uznania. Zawodnicy ekipy wicemistrza Polski, a także reprezentacji Polski U-16 nie bali się wziąć ciężaru gry na własne barki, podejmując śmiałe rozwiązania taktyczne, konstruując odważne akcje ofensywne nawet z własnego pola punktowego.

Przed lubelską drużyną okres ciężkich przygotowań w zimie, jednak postawa we wczorajszym meczu pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.