Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Budowlani Lublin Klubem Roku
Home 2010 listopad Budowlani Lublin Klubem Roku

Budowlani Lublin Klubem Roku

Drukuj

Bardzo miłe wieści dotarły do nas z Sopotu. Wczoraj (12.11.2010) odbyła się tam uroczystość rozdania nagród dla najlepszych w polskim rugby ? Husarze 2010. Budowlani Lublin zostali uhonorowani tytułem Klubu Roku.
Bardzo cieszy wyróżnienie dla naszego klubu. Rok 2010 Budowlani Lublin mogą zaliczyć do bardzo udanych. Zdobyli złoty medal mistrzostw Polski juniorów, srebrny Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, brązowy medal mistrzostw Polski kadetów w rugby 7.  Zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w grupach młodzieżowych. Drużyna seniorów awansowała do ekstraligi bez porażki. W rundzie jesiennej zespół spisywał się bardzo dobrze, odnosząc cztery zwycięstwa, walcząc jak równy z równym z najlepszymi. Warto dodać, że tylko jeden zawodnik pierwszej drużyny nie jest wychowankiem naszego klubu.
Nagroda cieszy, ale i zobowiązuje do dalszej wytrwałej pracy.

Gratulacje dla Prezesa Klubu, Zarządu, działaczy, pracowników, trenerów, a przede wszystkim dla zawodników!

Kategorie Husarzy 2010:

Wydarzenie Roku ? otwarcie stadionu narodowego w Gdyni
Klub Roku ? BUDOWLANI LUBLIN
Objawienie roku ? Rafał Kwiatkowski (Lechia Gdańsk)
Najlepsza zawodniczka ? Monika Baniewicz (Arka Girls)
Najlepszy trener rugby 7 ? Stanisław Zieliński
Najlepszy zawodnik rugby 7 ? Mateusz Zajkowski (Lechia Gdańsk)
Sędzia Roku ? Marcin Zeszutek
Najlepszy trener ? Marek Płonka i Grzegorz Kacała
Najlepszy zawodnik ? Tomasz Stępień (Budowlani Łódź)
Nagroda za całokształt ? Zbigniew Kulenty

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj13
W tym tygodniu49
W tym miesiącu155
Łącznie1724520