Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zakończenie rundy w Budowlanych
Home 2010 listopad Zakończenie rundy w Budowlanych

Zakończenie rundy w Budowlanych

Drukuj

W sobotę (27.11.2010), drużyna Budowlanych Lublin uczciła tegoroczny wysiłek sportowy małym bankietem. Przyjęcie zorganizowano w klubowej restauracji. Poza zawodnikami i trenerami zespołu zaproszeni byli także przedstawiciele władz miasta i województwa. Bankiet był okazją do podsumowań i podziękowań za dotychczasowy dorobek. Sponsorom i przyjaciołom klubu wręczono pamiątkowe wyróżnienia.

Po krótkiej części oficjalnej rozpoczęła się zabawa pełna tańców i ?rugowego? humoru. Warto wspomnieć, że Trener Piotr Choduń zadedykował bankiet pięknym towarzyszkom naszych zawodników, dziękując im w ten sposób, za wyrozumiałość i cierpliwość okazywaną swoim rugbistom.
Na kolejną tak udaną zabawę przyjdzie nam poczekać do końca przyszłego sezonu, bowiem już w czwartek seniorzy zaczynają bardzo pracowity okres przygotowawczy do nadchodzących rozgrywek.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj110
Wczoraj188
W tym tygodniu1142
W tym miesiącu2231
Łącznie1726849