Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Budowlani wyróżnieni na Gali Sportu
Home 2011 styczeń Budowlani wyróżnieni na Gali Sportu

Budowlani wyróżnieni na Gali Sportu

Drukuj

gala sportu lubelszczyzny Wczoraj (14.01.2011) odbyła się Gala Sportu Lubelskiego i ogłoszenie wyników 49. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego na najlepszych i najpopularniejszych sportowców województwa.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również przedstawiciele naszego Klubu. W wystąpieniu otwierającym uroczystość Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman wymienił trzy najlepsze kluby regionu, w tym Budowlanych Lublin, których komplementował za odnoszone sukcesy i szkolenie oparte na wychowankach.
Klub został wyróżniony w trzech różnych kategoriach. W kategorii ?sport młodzieżowy?, za zdobycie tytułu Mistrza Polski Juniorów, wyróżnienie odebrał prezes klubu i trener zespołu Krzysztof Okapa. W kategorii ?drużynowy sukces roku? wyróżnienie, za awans do ekstraligi rugby, odebrał szkoleniowiec zespołu Piotr Choduń. W kategorii ?nadzieje? wśród dziesięciu zawodników różnych dyscyplin, wyróżnienie otrzymał Rafał Szrejber.

gala sportu lubelszczyznyNa Gali były także jeszcze inne ?rugbowe? akcenty. Wśród wyróżnionych najlepszych ? golfistów województwa lubelskiego znalazł się Paweł Czerwonka, wieloletni zawodnik naszego klubu (65 występów w lidze). Jedną z nagród w kategorii ?sport niepełnosprawnych? wręczał Dariusz Augustyniak, były zawodnik Budowlanych i reprezentant Polski (179 meczów rozegranych w lidze, 497 zdobytych punktów).
Gratulując udanego roku 2010, liczymy, że obecny nie będzie gorszy, a medal mistrzostw Polski pozwoli wprowadzić do dziesiątki jubileuszowego 50. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego naszego zawodnika.

Relację z balu będzie można obejrzeć w telewizji lubelskiej w niedzielę o godzinie 17.30.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj2
W tym tygodniu13
W tym miesiącu139
Łącznie1722053