Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo w Sopocie
Home 2011 kwiecień Zwycięstwo w Sopocie

Zwycięstwo w Sopocie

Drukuj

KSBOgniwoOgniwo Sopot ? Budowlani Lublin 10:27 (10:15)

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy w rozgrywkach ekstraligi.
W Sopocie Budowlanym zawsze grało się bardzo trudno, świadczy o tym fakt, że w 28 meczu rozegranym na wyjeździe w ekstralidze (dawniej I lidze) odnieśliśmy z sopocianami dopiero trzecie zwycięstwo. 
Sukces na Wybrzeżu już definitywnie przesądził o utrzymaniu naszego zespołu w szeregach najlepszych drużyn rugby w kraju, czyli plan minimum został wykonany, teraz czas na plan maksimum.  

Pierwsze punkty zdobył Rafał Janeczko z rzutu karnego, gospodarze odpowiedzieli przyłożeniem i objęli prowadzenie 5:3. Po serii młynów dyktowanych nasza trzecia linia rozegrała doskonałą akcję i po podaniu Jakuba Jasińskiego Stanisław Niedźwiecki zdobył 5 punktów, podwyższenie było skuteczne i prowadziliśmy 10:5. Ogniwo grając bardzo ambitnie, doprowadziło do remisu po kolejnym swoim przyłożeniu. Jeszcze przed przerwą Michał Jabłoński po pięknej akcji, przekopie nad skrzydłowym, przyłożył piłkę na polu rywala i wyprowadził drużynę na prowadzenie. Po przerwie punkty zdobywali już tylko lublinianie. Dwukrotnie położył Bartłomiej Jasiński, szczególnie efektowne było to pierwsze: po indywidualnej akcji i ponad 20 metrowym biegu. Drugie to skuteczne wykończenie maula autowego.
Cztery przyłożenia dały nam cenny punkt bonusowy.   

Skład:
Michał Kędra (Sebastian Berestek), Michał Pietrkiewicz (Krzysztof Banaszek), Adrian Chróściel, Łukasz Powałka (Jakub Stelmach), Wojciech Król, Bartłomiej Jasiński, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński (Michał Kowal), Rafał Janeczko, Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński (Kamil Walaszek), Paweł Piwnicki (Piotr Skałecki), Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.     

Punkty:
Bartłomiej Jasiński 10,
Rafał Janeczko 7,
Michał Jabłoński 5,
Stanisław Niedźwiecki 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj13
W tym tygodniu51
W tym miesiącu268
Łącznie1723380