Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka po walce
Home 2011 kwiecień Porażka po walce

Porażka po walce

Drukuj

ArkaKSBBudowlani Lublin ? Arka Gdynia 5:13 (0:13)

Tym razem nie udało się sprawić niespodzianki. Faworyzowana Arka wygrała w Lublinie po dobrym i zaciętym meczu. Zadecydowała pierwsza połowa. Goście grali z bardzo silnym wiatrem i wykorzystali jego atut. Grając bardzo mądrze nogą utrzymywali piłkę na połowie Budowlanych. Pierwsze punkty zdobyli po rzucie karnym. Kiedy wydawało się, że jest szansa na utrzymanie tego wyniku do końca pierwszej polowy, dość przypadkowa akcja zakończyła się położeniem i skutecznym podwyższeniem. W ostatnich sekundach goście dołożyli jeszcze 3 punkty z rzutu karnego i do przerwy przegrywaliśmy 0:13.
Po przerwie spodziewaliśmy się podobnej taktyki naszej drużyny, jednak lubelscy zawodnicy próbowali grą otwartą sforsować dobrą obronę gdynian. Udało się to dopiero na 6 minut przed końcem zawodów. Po bardzo dobrej akcji Piotra Psuja i podaniu do Stanisława Niedźwieckiego ten ostatni nie zaprzepaścił szansy i zdobył 5 punktów. Niestety podwyższenie w wykonaniu Rafała Janeczki minimalnie minęło słupek bramki. Można żałować, że nie udało się zdobyć przynajmniej punktu bonusowego.
Należy przypomnieć, że nasza drużyna to ciągle beniaminek w ekstralidze. Zdobywane doświadczenie w takich zawodach, jak dzisiejsze z pewnością przyniesie oczekiwane efekty.

Skład:
Michał Kędra (Sebastian Berestek), Michał Pietrkiewicz (Piotr Nojszewski), Adrian Chróściel, Wojciech Król, Łukasz Powałka, Bartłomiej Jasiński, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński (Michał Kowal, Krzysztof Banaszek), Rafał Janeczko, Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński, Paweł Piwnicki, Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.

Punkty:
Stanisław Niedźwiecki 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj8
W tym tygodniu57
W tym miesiącu149
Łącznie1724193