Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka po walce
Home 2011 kwiecień Porażka po walce

Porażka po walce

Drukuj

ArkaKSBBudowlani Lublin ? Arka Gdynia 5:13 (0:13)

Tym razem nie udało się sprawić niespodzianki. Faworyzowana Arka wygrała w Lublinie po dobrym i zaciętym meczu. Zadecydowała pierwsza połowa. Goście grali z bardzo silnym wiatrem i wykorzystali jego atut. Grając bardzo mądrze nogą utrzymywali piłkę na połowie Budowlanych. Pierwsze punkty zdobyli po rzucie karnym. Kiedy wydawało się, że jest szansa na utrzymanie tego wyniku do końca pierwszej polowy, dość przypadkowa akcja zakończyła się położeniem i skutecznym podwyższeniem. W ostatnich sekundach goście dołożyli jeszcze 3 punkty z rzutu karnego i do przerwy przegrywaliśmy 0:13.
Po przerwie spodziewaliśmy się podobnej taktyki naszej drużyny, jednak lubelscy zawodnicy próbowali grą otwartą sforsować dobrą obronę gdynian. Udało się to dopiero na 6 minut przed końcem zawodów. Po bardzo dobrej akcji Piotra Psuja i podaniu do Stanisława Niedźwieckiego ten ostatni nie zaprzepaścił szansy i zdobył 5 punktów. Niestety podwyższenie w wykonaniu Rafała Janeczki minimalnie minęło słupek bramki. Można żałować, że nie udało się zdobyć przynajmniej punktu bonusowego.
Należy przypomnieć, że nasza drużyna to ciągle beniaminek w ekstralidze. Zdobywane doświadczenie w takich zawodach, jak dzisiejsze z pewnością przyniesie oczekiwane efekty.