Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka w Poznaniu
Home 2011 kwiecień Porażka w Poznaniu

Porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań ? Budowlani Lublin 24:15 (17:3)

Według oceny trenera Piotra Chodunia był to najgorszy mecz lubelskiej drużyny od dwóch lat. Zespół zagrał słabo szczególnie w pierwszej połowie. Po objęciu prowadzenia 3:0 po rzucie karnym skutecznie wyegzekwowanym przez Rafała Janeczkę do głosu doszli gospodarze i po ewidentnych błędach naszej drużyny zdobyli kolejno 17 punktów (2 położenia, 2 podwyższenia, 1 karny) kończąc pierwszą połowę wyraźną wygraną 17:3.

Druga nie zaczęła się lepiej, kolejne przyłożenie dla Posnanii i było już 3:24. Zanosiło się na klęskę. Lubelski trener dokonał sześciu zmian. Zmiennicy wnieśli sporo ożywienia, mecz się wyrównał. Do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić lublinianie. Po ładnej akcji ataku położenie zdobył Piotr Skałecki,  a drugie, to efekt dobrej gry młyna wykończonej przez juniora (drugi mecz w seniorach) Krzysztofa Kędrę. Skończyło się na honorowej porażce 15:24.

Aby zapewnić sobie awans do strefy medalowej ciągle brakuje Budowlanym jednego punktu. Miejmy nadzieję, że była to chwilowa niedyspozycja zespołu, może spowodowana szokiem po decyzjach stypendialnych władz naszego miasta? Liczymy, że już w kolejnym meczu z bardzo silną Lechią Gdańsk  drużyna po raz kolejny pokaże charakter i wolę walki o medale mistrzostw Polski.

Skład:
Michał Kędra (Krzysztof Banaszek), Michał Pietrkiewicz, Adrian Chróściel, Wojciech Król, Łukasz Powałka, Bartłomiej Jasiński (Sebastian Berestek), Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński (Krzysztof Kędra), Rafał Janeczko (Jakub Stelmach), Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński (Piotr Skałecki), Paweł Piwnicki (Krzysztof Mirosław), Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.

Punkty:
Piotr Skałecki 5,
Krzysztof Kędra 5,
Rafał Janeczko 3,
Wojciech Piotrowicz 2.  


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj6
W tym tygodniu0
W tym miesiącu126
Łącznie1722040