Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Gramy o brąz
Home 2011 czerwiec Gramy o brąz

Gramy o brąz

Drukuj

KSBBudLodzBudowlani Łódź ? Budowlani Lublin 35:7 (12:0)

Faworyt nie zawiódł. Aktualny mistrz Polski i lider po rundzie zasadniczej Budowlani Łódź nie pozwolili naszemu beniaminkowi na sprawienie sensacji w półfinale mistrzostw Polski. Pierwsza połowa w wykonaniu lubelskiego  zespołu była bardzo dobra. Co prawda prosty błąd w obronie w 7 minucie meczu doprowadził do straty 5 punktów, ale to lublinianie przeważali. Grali odważnie, z rozmachem, ale nieskutecznie. Gdyby udało się zdobyć dwa - trzy przyłożenia mecz mógłby potoczyć się inaczej. Nieskuteczność zemściła się jeszcze przed przerwą, ?do szatni? czyli w ostatniej akcji pierwszej połowy łodzianie dołożyli 7 punktów i do przerwy przegrywaliśmy 0:12.

W drugiej odsłonie rutynowana drużyna gospodarzy nie pozwoliła sobie już narzucić stylu gry rywala, zwyciężając pewnie i zasłużenie. Jedyne położenie dla Budowlanych Lublin po akcji młyna zdobył Jakub Jasiński, a skutecznie podwyższył Rafał Janeczko.
Całej drużynie należą się brawa za dzielną postawę. Za dwa tygodnie czeka ich walka o brązowy medal. Liczymy, że i tym razem ambicji naszej ekipie nie zabraknie.