Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Ostatnie starcie
Home 2011 czerwiec Ostatnie starcie

Ostatnie starcie

Drukuj

KSBLechiaLechia Gdańsk - Budowlani Lublin

W sobotę 18.06.2011 Budowlani Lublin rozegrają swój ostatni i zarazem najważniejszy mecz w sezonie. Nasz zespół będzie walczył o brązowy medal mistrzostw Polski z Lechią w Gdańsku.
Warto przypomnieć, że Budowlani mają w swoim dorobku pięć medali seniorów, a ostatni zdobyli 21 czerwca 2003 roku pokonując na wyjeździe w decydującym spotkaniu jutrzejszego rywala gdańską Lechię 19:18. Z tamtego składu szansę gry mają Paweł Piwnicki i Jakub Jasiński.

Nie mamy nic przeciwko, aby historia się powtórzyła. Byłoby to znakomitym ukoronowaniem bardzo udanego sezonu. Wierzymy, że drużyna stanie na wysokości zadania i pomimo, że zdecydowanym faworytem jest nasz rywal postara się o bardzo miłą niespodziankę powiększając dorobek medalowy dla barw naszego klubu.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wczoraj188
W tym tygodniu1075
W tym miesiącu2164
Łącznie1726782