Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Podsumowanie sezonu 2010/2011
Home 2011 czerwiec Podsumowanie sezonu 2010/2011

Podsumowanie sezonu 2010/2011

Drukuj

Sezon 2010/2011 pod względem sportowym był dla Budowlanych Lublin udany. Zespół prowadzony przez Piotra Chodunia zakończył rozgrywki na czwartym miejscu w tabeli. Wynik ten należy uznać za sukces, zważywszy, że Budowlani byli beniaminkiem w ekstralidze. Niestety pojawiły się kłopoty organizacyjne, które powodują, że stabilność drużyny jest zagrożona.
Trener Piotr Choduń złożył rezygnację. Znacznie pogorszyła się sytuacja finansowa klubu na skutek drastycznego zmniejszenia wysokości stypendiów jakie z Urzędu Miasta Lublin otrzymywali zawodnicy Budowlanych oraz nieprzyznania stypendiów przez Urząd Marszałkowski dla uczestników młodzieżowych i juniorskich mistrzostw Europy. Stan taki powoduje, że nie wiadomo w jakim składzie drużyna przystąpi do rozgrywek w nowym sezonie.

W dziale Statystyki sezonu dostępne są krótkie podsumowania rundy jesiennej, wiosennej i całego sezonu.
W obu rundach grało łącznie 32 zawodników, a 19 z nich zdobywało punkty. Rekordzistą jest Wojciech Król, który wystąpił we wszystkich spotkaniach i zagrał łącznie 1280 minut. Najskuteczniejszymi zawodnikami  w drużynie byli: Wojciech Piotrowicz - zdobył 66 punktów z karnych i podwyższeń (głównie w rundzie jesiennej), Rafał Janeczko - 37 punktów z karnych i podwyższeń  (wszystkie w rundzie wiosennej) oraz Stanisław Niedźwiecki - 30 punktów z przyłożeń.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj108
Wczoraj188
W tym tygodniu1140
W tym miesiącu2229
Łącznie1726847