Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka w Poznaniu
Home 2011 wrzesień Porażka w Poznaniu

Porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań ? Budowlani Lublin  33:8 (11:3)

Nie udał się wyjazd do Poznania seniorom Budowlanych. Nasza drużyna doznała wyraźniej porażki, chociaż, jak stwierdził trener Andrzej Kozak gra była lepsza od wyniku.

Szczególnie w pierwszej części meczu postawa Budowlanych była dobra. Przy wyniku 3:6 w jednej z ostatnich akcji pierwszej części spotkania gospodarze zdobyli położenie i zeszli na przerwę z ośmiopunktową przewagą.

Druga połowa przez pierwsze 20 minut też była w miarę wyrównana, ciągle utrzymywał się wynik 3:11, ale już z zarysowującą się przewagą Posnanii. W efekcie po kilku własnych błędach w obronie straciliśmy dwa kolejne położenia i przegrywaliśmy 3:21. Po szeregu przegrupowań i zdominowaniu młyna przeciwnika nasza formacja młyna zdobyła przyłożenie (Jakub Jasiński). Niestety po kontuzji łącznika ataku Wojciecha Piotrowicza i kolejnych własnych błędach straciliśmy następne punkty.  W tym momencie przewaga gospodarzy była już wyraźna i została uwieńczona zasłużonym zwycięstwem 33:8.

W zespole Budowlanych Lublin zadebiutowało dwóch zawodników wypożyczonych z klubu Czarni w Bytomiu: Tomasz Wojnowski i Patryk Frątczak.