Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka w Poznaniu
Home 2011 wrzesień Porażka w Poznaniu

Porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań ? Budowlani Lublin  33:8 (11:3)

Nie udał się wyjazd do Poznania seniorom Budowlanych. Nasza drużyna doznała wyraźniej porażki, chociaż, jak stwierdził trener Andrzej Kozak gra była lepsza od wyniku.

Szczególnie w pierwszej części meczu postawa Budowlanych była dobra. Przy wyniku 3:6 w jednej z ostatnich akcji pierwszej części spotkania gospodarze zdobyli położenie i zeszli na przerwę z ośmiopunktową przewagą.

Druga połowa przez pierwsze 20 minut też była w miarę wyrównana, ciągle utrzymywał się wynik 3:11, ale już z zarysowującą się przewagą Posnanii. W efekcie po kilku własnych błędach w obronie straciliśmy dwa kolejne położenia i przegrywaliśmy 3:21. Po szeregu przegrupowań i zdominowaniu młyna przeciwnika nasza formacja młyna zdobyła przyłożenie (Jakub Jasiński). Niestety po kontuzji łącznika ataku Wojciecha Piotrowicza i kolejnych własnych błędach straciliśmy następne punkty.  W tym momencie przewaga gospodarzy była już wyraźna i została uwieńczona zasłużonym zwycięstwem 33:8.

W zespole Budowlanych Lublin zadebiutowało dwóch zawodników wypożyczonych z klubu Czarni w Bytomiu: Tomasz Wojnowski i Patryk Frątczak.
Witamy w naszym klubie!

Skład:
Adrian Chróściel ('70 Tomasz Wojnowski), Michał Pietrkiewicz ('65 Sebastian Berestek), Michał Kędra ('70 Patryk Frątczak), Wojciech Król ('75 Krzysztof Kędra), Jakub Jasiński, Bartłomiej Jasiński, Michał Kowal ('60 Krzysztof Banaszek), Stanisław Niedźwiecki, Jakub Stelmach, Wojciech Piotrowicz ('65 Tomasz Jóźwik), Michał Jabłoński, Piotr Skałecki, Piotr Psuj, Kamil Walaszek ('60 Bartłomiej Łukaszek), Michał Węzka.

Punkty:
Jakub Jasiński 5,
Wojciech Piotrowicz 3.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj13
W tym tygodniu48
W tym miesiącu154
Łącznie1724519