Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Najmłodsi walczyli ?O Puchar Syrenki?
Home 2011 październik Najmłodsi walczyli ?O Puchar Syrenki?

Najmłodsi walczyli ?O Puchar Syrenki?

Drukuj

puchar syrenki 201102W niedzielę 3.10.2011 w Warszawie odbył się  III Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby ?O Puchar Syrenki?, w którym uczestniczyły trzy drużyny z Lublina: mini-żacy, żacy i młodzicy.

W rywalizacji wzięli także udział młodzi rugbiści z Siedlec, Sochaczewa i Poznania. Warto dodać, że w drużynach mini-żaków obok chłopców występowały  dziewczęta.

W klasyfikacji końcowej zwyciężył nasz zespół żaków, a mini-żacy i młodzicy uplasowali się na trzecich pozycjach. Najlepszym zawodnikiem w kategorii żak został Jakub Kamiński z Budowlanych Lublin.