Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Przykra niespodzianka
Home 2012 marzec Przykra niespodzianka

Przykra niespodzianka

Drukuj

PosnaniaKSBBudowlani Lublin ? Posnania Poznań 24:38 (9:19)

Zimy prysznic w pierwszym wiosennym meczu zgotowali swoim, bardzo licznie zgromadzonym kibicom, seniorzy Budowlanych Lublin. Dość niespodziewanie przegrali z Posnanią Poznań.

Mecz zaczął się nieszczęśliwie. Już z rozpoczęcia gry gospodarze popełnili błąd, ukarany rzutem karnym, a skuteczny w tym dniu Mateusz Adamski dał prowadzenie gościom 3:0.
Przez następne minuty mecz się wyrównał, więcej z gry mieli gospodarze, trzy kolejne karne bezbłędnie wykorzystał Wojciech Piotrowicz i po 17 minutach prowadziliśmy 9:3.
Niestety 3 punkty z karnego i położenie po ewidentnym błędzie  w obronie Budowlanych dało do przerwy prowadzenie Posnanii 19:9.

Druga część meczu rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. W przeciągu 6 minut straciliśmy 2 położenia. Goście prowadzili już 31:9, zanosiło się na pogrom.
Na szczęście drużyna podjęła ambitną walkę o odrobienie strat. W 58 minucie położył Wojciech Król, a 2 minuty później Stanisław Niedźwiecki. Kiedy wydawało się, że kolejne przyłożenia to tylko kwestia czasu, drużyna popełniła kolejne błędy. Zamiast zdobyć przyłożenia, straciliśmy je. Na otarcie łez, w ostatniej akacji meczu, piłkę na polu punktowym gości położył Michał Jabłoński.

Miejmy nadzieję, że nasi rugbiści wyciągną wnioski z tej bolesnej nauczki i już za tydzień w meczu z Juvenią w Krakowie popełnią zdecydowanie mniej prostych błędów, a przede wszystkim odniosą tak potrzebne zwycięstwo.