Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Porażka juniorów w Sochaczewie
Home 2012 kwiecień Porażka juniorów w Sochaczewie

Porażka juniorów w Sochaczewie

Drukuj

RC Orkan Sochaczew ? Budowlani Lublin 53:7 (22:0)

W pierwszym wiosennym meczu w ramach eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów nasza drużyna wyraźnie przegrała w Sochaczewie.

W drużynie gospodarzy podstawowi zawodnicy występują w zespole seniorów w ekstralidze. To oni dyktowali warunki. Ponadto lubelska drużyna zagrała osłabiona pięcioma czołowymi zawodnikami (z uczestnikami ostatnich mistrzostw Europy włącznie), którzy nie mogli wystąpić z powodu braku ważnych badań lekarskich. Miejmy nadzieję, że po uzupełnieniu obowiązkowych dokumentów, grając w pełnym składzie, drużyna Budowlanych już w najbliższym meczu spisze się znacznie lepiej.

Punkty:
Damian Walencik 5,
Jakub Bobruk 2.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj20
W tym tygodniu25
W tym miesiącu185
Łącznie1724229