Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Sparing z Pogonią Siedlce
Home 2012 sierpień Sparing z Pogonią Siedlce

Sparing z Pogonią Siedlce

Drukuj

Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce 0:7 (0:0), (0:7), (0:0)

W sobotę (4.08.2012) Budowlani Lublin zagrali na własnym boisku sparing z Pogonią Siedlce.
Gra toczyła się bez kopów na słupy z karnych, liczyły się tylko przyłożenia i podwyższenia.
Czas gry 3 x 25 minut (0:0), (0:7), (0:0).

Pierwsza tercja była wyrównana, obie strony przeprowadzały groźne akcje, a brak dokładności lub świetna postawa w obronie spowodowały, że żadna drużyna nie zdobyła punktów.

W drugiej tercji zaznaczyła się przewaga terytorialna Pogoni. Budowlani grali bardzo dobrze w obronie, jednak nie ustrzegli się błędu w ustawieniu obronnym - brak asekuracji w drugiej strefie - i po przekopce goście wykorzystali swoją szansę zdobywając punkty.

W trzeciej tercji sytuacja się odwróciła. Przewagę terytorialną mieli lublinianie, ale nie udało nam się przerwać obrony gości i uzyskać zdobyczy punktowej.

W ocenie trenera Andrzeja Kozaka sparing był bardzo potrzebny, szczególnie ze względu na możliwość sprawdzenia umiejętności zawodników z Ukrainy, którzy są przymierzani do gry w Lublinie. Test dla nich wypadł pozytywnie. Jeżeli strony dojdą do porozumienia w kwestii warunków, zobaczymy tych zawodników w meczach ligowych.
Bardzo dobrze wypadli w sparingu młodzi zawodnicy, którzy dołączyli do drużyny: Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka i Arkadiusz Maksim. Ich postawa wskazuje, że są w stanie powalczyć o miejsce w wyjściowym składzie drużyny.

Skład:
Sebastian Berestek, Adam Bobruk, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Kacper Filipczak, Dariusz Gąska, Arkadiusz Janeczko, Jakub Jasiński, Wojciech Król, Arkadiusz Maksim, Michał Pietrkiewicz, Wojciech Piotrowicz, Piotr Skałecki, Jakub Stelmach, Michał Węzka, Kamil Wiecaszek, Arkadiusz Ziemak oraz Aleksandr Chasowski, Sergii Rosikhin, Bogdan Voloshyn, Dmytro Mokretsov.


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj131
Wczoraj188
W tym tygodniu1163
W tym miesiącu2252
Łącznie1726870