Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Budowlani na gali sportu
Home 2013 styczeń Budowlani na gali sportu

Budowlani na gali sportu

Drukuj

W piątkowy wieczór, 11.01.2013, na gali sportu podsumowującej 51 plebiscyt Kuriera Lubelskiego na najlepszego i najpopularniejszego sportowca Lubelszczyzny w 2012 roku nie zabrakło wyróżnienia dla Klubu Sportowego ?Budowlani? Lublin.

Trener Piotr Choduń odebrał  pamiątkową statuetkę w kategorii ?Drużynowy sukces roku? za zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski juniorów.

Serdecznie gratulujemy!

Gala sportu Gala sportu

WOSP2013
Zawodników Budowlanych Lublin będzie można zobaczyć dzisiaj w Galerii Olimp podczas 21 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godz. 17:25, na I piętrze w nowym budynku rozpoczną się pokazy przygotowane przez seniorów, juniorów i kadetów.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj13
W tym tygodniu49
W tym miesiącu155
Łącznie1724520