Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 10 lat online!
Home 2013 marzec 10 lat online!

10 lat online!

Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że klubowa strona obchodzi dziesiąte urodziny!

W 2003 roku KS Budowlani Lublin jako jeden z pierwszych klubów rugby w Polsce zdecydował się na założenie strony internetowej. Prosta witryna, od której zaczęliśmy, przez lata przechodziła wiele przemian, zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności.

Od pierwszego dnia naszym celem było dostarczanie rzetelnych informacji dotyczących Klubu. Dzięki wysiłkowi i pasji zaangażowanych osób, udaje nam się realizować to założenie a klubowy serwis zyskał uznanie w oczach kibiców, zawodników i dziennikarzy.

Staliśmy się pionierami pod wieloma względami, m.in. jako jeden z nielicznych klubów prowadzimy statystyki zawodników zliczając ilość występów i zdobytych punktów. Jako jedni z pierwszych dostrzegliśmy potęgę serwisów społecznościowych takich jak facebook czy twitter. Możemy również poszczycić się archiwum sięgającym kilku lat wstecz.

Nie spoczywamy na laurach! W planach mamy kolejne inicjatywy, niektóre z nich ujrzą światło już wkrótce, inne są działaniami długoterminowymi. Z okazji dziesięciu lat działania, chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas odwiedzają i pomagają tworzyć serwis. 


 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj6
W tym tygodniu39
W tym miesiącu204
Łącznie1724569