Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Zwycięstwo na inaugurację
Home 2013 kwiecień Zwycięstwo na inaugurację

Zwycięstwo na inaugurację

Drukuj

PogonKSBBudowlani Lublin–Pogoń Siedlce 16:9 (3:9)

Ze względu na przedłużoną zimę, dopiero dzisiaj Budowlani rozpoczęli nowy sezon.
W pierwszym meczu spotkali się na swoim boisku z Pogonią Siedlce - drużyną, która w rundzie jesiennej sprawiła wiele niespodzianek (między innymi wygrała w Gdańsku z Lechią, w Łodzi z Budowlanymi).


Mecz rozpoczął się od przewagi gości. Rzut karny Konrada Pietrzyka dał im prowadzenie 3:0. Wyrównał na 3:3, także z rzutu karnego, Wojciech Piotrowicz.
Kolejny karny Pietrzyka i piękny drop goal tego zawodnika ustalił wynik do przerwy na 9:3 dla gości. W tej części gry w naszej drużynie bardzo dobrze prezentował się Aleksander Czasowski.

Druga połowa to popisowa gra nogą Wojciecha Piotrowicza. Doskonale utrzymywał grę na połowie rywali i skutecznie kopał na bramkę. Z dwóch kolejnych karnych doprowadził do remisu 9:9. Z każdą minutą goście słabli a nasz zespół nabierał rozpędu. Przełomowym momentem meczu była konsekwentna gra całej formacji młyna blisko pola punktowego rywali. Trzy kolejne rzuty karne zamieniane na aut na 5 metrów przed polem rywali i maul autowy, przyniósł efekt w postaci przyłożenia Bogdana Wołoszyna. Wojciech Piotrowicz zdobył podwyższenie chociaż kopał z trudnej pozycji (położenie było tuż przy chorągiewce), piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Przewagi 16:9 nasi już nie oddali do końca meczu, kontrolując przebieg spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Bardzo cieszy zwycięstwo z wyżej klasyfikowanym rywalem, cieszy postawa drużyny, jej konsekwencja taktyczna, determinacja i ambicja.    

Skład:
Arkadiusz Ziemak (Konrad Zając), Michał Pietrkiewicz (Sebastian Berestek), Kamil Wiecaszek (Krzysztof Kędra), Bartłomiej Jasiński, Jakub Jasiński, Sergiusz Rosyfin (Kacper Filipczak), Bogdan Wołoszyn, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Wojciech Piotrowicz, Piotr Skałecki (Arkadiusz Maksim), Patryk Ćwieka, Michał Węzka, Marcin Tatara, Aleksander Czasowski.  

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 11,
Bogdan Wołoszyn 5.

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj6
W tym tygodniu0
W tym miesiącu126
Łącznie1722040