Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Październik 2015
Home 2015 październik
Październik 2015

Trening mini żaków

Drukuj

Uwaga!

Dzisiejszy trening mini żaków (12.10.2015, poniedziałek) ze względów pogodowych jest odwołany.

trener Jacek Homa

 

Pierwsze zwycięstwo

Drukuj

KSBCzarniCzarni Pruszcz Gdański – Budowlani Lublin 25:26 (15:19)

Po czterech porażkach, w tym aż 19:55 u siebie z dzisiejszym rywalem, tylko najwierniejsi kibice wierzyli w zespół seniorów Budowlanych Lublin. Tymczasem drużyna sprawiła miłą niespodziankę, przede wszystkim wynikiem, ale także ambitną i dzielną postawą. Do Pruszcza Gdańskiego lublinianie pojechali z nastawieniem na walkę o zwycięstwo.

Mecz miał dramatyczny przebieg. Czarni rozpoczęli od skutecznego karnego, przyłożenia i podwyższenia, obejmując prowadzenie 10:0. Budowlani odpowiedzieli punktami Robizona Kelberashviliego, gospodarze kolejnym przyłożeniem.  Lublinianie nie zamierzali pozwolić na zwiększenie przewagi przeciwnikom i jeszcze do przerwy dwukrotnie zdobyli przyłożenia (Patryk Jasiński i Adam Bobruk) obejmując prowadzenie do przerwy 19:15.

W drugiej połowie nadal trwał zacięty bój o zwycięstwo. Po kolejnych punktach Adama Bobruka (karna piątka) prowadziliśmy 26:15. Czarni dwukrotnie zanieśli piłkę na pole punktowe Budowlanych, ale na szczęście dla nas nie zdołali żadnego podwyższyć. W końcówce meczu wykonywali jeszcze nieskutecznie kop na bramkę z rzutu karnego.

Cieszymy się, że po bardzo złym początku sezonu nasi seniorzy byli w stanie podnieść się i pokazali, że potrafią być groźni.
Cała drużyna zasługuje na słowa uznania za postawę i waleczność!

Skład:
Kamil Wiecaszek, Adam Bobruk, Robizon Kelberashvili, Michał Świderski, Bartłomiej Gawroński, Paweł Niedziółka, Konrad Zając, Bartłomiej Jasiński, Wojciech Lubisz, Arkadiusz Gospodarek, Mariusz Zając, Bartłomiej Mazur, Patryk Ćwieka, Jakub Gładkowski, Patryk Jasiński.

Punkty:

Adam Bobruk 12,
Robizon Kelberashvili 5,
Patryk Jasiński 5,
Arkadiusz Gospodarek 4.


 

Kadeci w finałach Mistrzostw Polski

Drukuj

W sobotę 10.10.2015 w Krakowie odbył się półfinałowy turniej mistrzostw Polski w rugby 7, w którym kadeci Budowlanych Lublin pokonali wszystkich rywali i zajęli pierwsze miejsce.

Gratulujemy!

Wyniki meczów

Budowlani Lublin - Juvenia Kraków 31:7
Budowlani Lublin - Budowlani Łódź 21:5
Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 17:5
Budowlani Lublin - BBRC Łódź 31:0

Klasyfikacja

1. Budowlani Lublin
2. Budowlani Łódź
3. RC Orkan Sochaczew
4. Juvenia Kraków
5. BBRC Łódź

 

Treningi seniorów i juniorów

Drukuj

Od 9.10.2015 (piątek) treningi seniorów i juniorów, w środy i piątki, będą się odbywały na boisku przy Gimnazjum Nr 16 (ul. Poturzyńska 2) o godzinie 18.00.


 

Mecze juniorów i kadetów

Drukuj

Juniorzy
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 5:0 (5:0)


W trzecim meczu eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży drużyna juniorów odniosła trzecie zwycięstwo. Tym razem, po bardzo twardym i wyrównanym meczu, z zawsze bardzo groźnym zespołem Orkana Sochaczew.

Do zakończenia rundy jesiennej Budowlanym zostały do rozegrania mecze z dwoma łódzkimi drużynami. Z Budowlanymi na wyjeździe 14.10.2015 i BBRC w Lublinie 7.11.2015.

Mamy nadzieję, że lubelski zespół zachowa miano niepokonanych.

Skład:
Arkadiusz Dankiewicz, Daniel Urban, Maciej Szawarski, Bartłomiej Daszczyk, Kacper Wiśniewski, Oskar Rudziński, Stanisław Kasprzak, Michał Musur, Damian Mazuś, Konrad Posłajko, Łukasz Mańko-Musiał, Wojciech Brzezicki, Jakub Kamiński, Dominik Matejko, Maciej Borówka. Na zmianę weszli Jakub Siwiec, Mikołaj Talarowski.

Punkty:
Jakub Kamiński 5.


Kadeci
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 5:28 (5:14)


Pomimo porażki młoda drużyna kadetów wstydu nie przyniosła. Zespół będący w budowie, wspierany przez młodzików, dzielnie walczył z faworyzowanym zespołem Orkana.

Do końca rundy jesiennej, podobnie jak starszym kolegom, pozostały jeszcze dwa mecze z zespołami łódzkimi (w tych samych terminach).

Skład:
Rafał Ilczak (Patryk Mochaupt), Jędrzej Grzelak, Gabriel Brożek, Jacek Komsta, Adrian Jóźwiak, Sylwester Gąska (Jakub Siczek), Jakub Dec (Jakub Sawicki), Dominik Tomaszewski, Kacper Pycka, Paweł Siedlecki, Jakub Sprawka, Grzegorz Kędzierski, Krystian Litke (Przemysław Gilas), Jakub Wojtas, Aleksander Mucha.   

Punkty:

Krystian Litke 5.


 

Trening młodzików

Drukuj

Uwaga!

W sobotę, 3.10.2015 trening młodzików jest odwołany.

W zamian zapraszamy do kibicowania kadetom i juniorom, którzy od godz. 15.00, na boisku klubowym przy ul. Krasińskiego 11, będą rozgrywali mecze eliminacyjne Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i mistrzostw Polski juniorów.

trener Rafał Jadach


 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 2 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj137
Wczoraj188
W tym tygodniu1169
W tym miesiącu2258
Łącznie1726876