Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Serdecznie gratulujemy!
Skład Zarządu PZR (alfabetycznie):
Bartosz Chudzik - Łódź
Grzegorz Kacała - Gdańsk
Wojciech Kołodziej - Ruda Śląska
Łukasz Kościelniak - Kraków
Andrzej Kuć - Mińsk Mazowiecki
Krzysztof Liedel - Warszawa
Robert Pietrzak - Warszawa
Piotr Płoszaj - Gdańsk
Bartosz Ryś - Wrocław
Anna Tkaczuk - Warszawa
Jacek Zalejarz - Lublin
W reprezentacyjnej lubelskiej Hali Globus odbyły się III Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby, będące jednocześnie półfinałami Szkolnej Ligi Rugby TAG.
W trzech kategoriach wystartowały aż 23 zespoły, które rozegrały łącznie 54 mecze.
W kategorii klas VI nagrody wręczała pani Anna Rodak dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Lublinie, która planuje uruchomić klasę profilowaną w rugby od najbliższego roku szkolnego.
Była to kolejna, bardzo udana, impreza skierowana do uczniów szkół podstawowych Lublina i województwa.
Wyniki
Klasy IV
1) SP 40 – SP 1 Krasnystaw 2:1
2) SP 14 – SP Białki Dolne 1:0
3) SP 30 – SP 23 1:1
4) SP 40 – SP Białki Dolne 2:1
5) SP 30 – SP Łuszczów 4:2
6) SP 14 – SP 1 Krasnystaw 5:1
7) SP 23 – SP Łuszczów 2:0
8) SP 40 – SP 14 1:0
9) SP Białki Dolne – SP 1 Krasnystaw 3:4
Półfinały
10) SP 40 – SP 23 2:1
11) SP 14 – SP 30 1:3
12) o miejsca 5-6
SP 1 Krasnystaw – SP Łuszczów 4:3
13) o miejsca 3-4
SP 23 – SP 14 4:0
14) o miejsca 1-2
SP 40 – SP 30 1:2
Kolejność końcowa
1. SP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie – opiekun Wojciech Pojęta
2. SP 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie – opiekun Jarosław Sierocki
3. SP 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie – opiekun Paweł Janowski
4. SP 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie – opiekun Przemysław Chudzik
5. SP 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun Marek Kwiecień
6. SP Łuszczów im. bł. Jana Pawła II – opiekun Maciej Kleszcz
7. SP Białki Dolne – opiekun Robert Pyrka
Klasy V
15) SP 40 – SP 1 Krasnystaw 7:2
16) SP 34 – SP Białki Dolne 4:1
17) SP 30 – SP 23 4:0
18) SP 3 – SP Łuszczów 2:0
19) SP 34 – SP 1 Krasnystaw 2:3
20) SP 40 – SP Białki Dolne 4:1
21) SP 30 – SP Łuszczów 3:0
22) SP 3 – SP 23 2:1
23) SP Białki Dolne – SP 1 Krasnystaw 3:6
24) SP 40 – SP 34 5:1
25) SP 30 – SP 3 3:3
26) SP Łuszczów – SP 23 2:2
Półfinały
27) SP 34 – SP Łuszczów 2:3
28) SP Białki Dolne – SP 23 1:4
29) SP 40 – SP 3 8:0
30) SP Krasnystaw – SP 30 1:2
31) o miejsca 7-8
SP 34 – SP Białki Dolne 3:1
32) o miejsca 5-6
SP Łuszczów – SP 23 0:3
33) o miejsca 3-4
SP 3 – SP 1 Krasnystaw 4:3
34) o miejsca 1-2
SP 40 – SP 30 4:0
Kolejność końcowa
1. SP 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie – opiekun Jarosław Sierocki
2. SP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie – opiekun Wojciech Pojęta
3. SP 3 im. Juliusza Słowackiego – opiekun Agnieszka Adamczyk-Syta
4. SP 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun Marek Kwiecień
5. SP 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie – opiekun Paweł Janowski
6. SP Łuszczów im. bł. Jana Pawła II – opiekun Maciej Kleszcz
7. SP 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie – opiekun Mirosław Kwiatkowski
8. SP Białki Dolne – opiekun Robert Pyrka
Klasy VI
35) SP 40 – SP 29 3:2
36) SP 34 – SP Sobieszyn 6:1
37) SP 30 – SP 1 Krasnystaw 3:2
38) SP 14 – SP Łuszczów 2:1
39) SP 40 – SP Sobieszyn 6:1
40) SP 34 – SP 29 4:2
41) SP 30 – SP Łuszczów 0:3
42) SP 14 – SP 1 Krasnystaw 4:1
43) SP 40 – SP 34 2:1
44) SP Sobieszyn – SP 29 1:3
45) SP 30 – SP 14 2:1
46) SP Łuszczów – SP 1 Krasnystaw 3:1
Półfinały
47) SP 29 – SP 1 Krasnystaw 1:2
48) SP Sobieszyn - SP 30 0:1
49) SP 40 – SP 14 1:2
50) SP 34 – SP Łuszczów 0:1
51) o miejsca 7-8
SP 29 – SP Sobieszyn 5:2
52) o miejsca 5-6
SP 1 Krasnystaw – SP 30 2:3
53) o miejsca 3-4
SP 40 – SP 34 6:0
54) o miejsca 1-2
SP 14 – SP Łuszczów 3:0
Kolejność końcowa
1. SP 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie – opiekun Przemysław Chudzik
2. SP Łuszczów im. bł. Jana Pawła II – opiekun Maciej Kleszcz
3. SP 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie – opiekun Jarosław Sierocki
4. SP 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie – opiekun Mirosław Kwiatkowski
5. SP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie – opiekun Wojciech Pojęta
6. SP 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun Maciej Kleszcz
7. SP 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie – opiekun Artur Aleksandrowicz
8. SP Sobieszyn – opiekun Jan Miłosz
trener Rafał Jadach
Trener Sebastian Berestek.
Klasyfikacja końcowa
1. Biało-Czarni Nowy Sącz
2. Budowlani Lublin
3. Rugby Klub Sanok
4. Rugby Rzeszów
- wtorek - godz. 17.00,
- czwartek - godz. 17.00,
- sobota - godz. 10.30.
Od poniedziałku 16.11.2015 młodzicy trenują:
- środa - godz. 16.45 - 18.15, sala sportów walki w Gimnazjum Nr 16, ul. Poturzyńska 2.
- sobota - godz. 9.00 - 10.15, sala gimnastyczna Zespół Szkół Nr 1, ul. Podwale 11