Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 lipiec Rugby w Lublinie! - Oficjalna strona sekcji rugby Klubu Sportowego Budowlani Lublin. http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=category&id=55&layout=blog&Itemid=100 Wed, 24 Apr 2024 15:10:09 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Powołania na kadrę U-20 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=241:powoania-na-kadr-u-20&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=241:powoania-na-kadr-u-20&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 polski związek rugbyKrzysztof Folc - trener młodzieżowej reprezentacji Polski U-20 wybrał zawodników, którzy 9 sierpnia spotkają się na konsultacji w Warszawie. Po kilkudniowych przygotowaniach w stolicy, 22 zawodników wyjedzie na towarzyski mecz z Litwą. Wśród powołanych znaleźli się gracze Budowlanych Lublin: Michał Pietrkiewicz, Michał Kędra, Wojciech Piotrowicz, Michał Węzka, Rafał Szrejber, w rezerwie znajdują się Kamil Niedźwiedź, Mariusz Gorczyca, Piotr Skałecki i Jakub Stelmach.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Wed, 28 Jul 2010 23:00:00 +0000
Zdjęcia kadetów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=240:zdjcia-kadetow&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=240:zdjcia-kadetow&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 kadeci08W galerii pojawiło się kilka nowych zdjęć kadetów z obozu przygotowawczego w Zawoi oraz z zakończonej niedawno Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Tue, 27 Jul 2010 18:10:44 +0000
Przygotowania do ekstraligi http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=237:przygotowania-do-ekstraligi&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=237:przygotowania-do-ekstraligi&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 Już za miesiąc drużyna Budowlanych Lublin rozegra pierwszy mecz w ekstralidze rugby. Ponieważ nasza ekipa rozpoczyna rozgrywki jako beniaminek, pierwszym rywalem będzie Mistrz Polski - Budowlani Łódź. Czasu na przygotowania nie zostało wiele, dlatego seniorzy od poniedziałku wznawiają treningi. Na początek sierpnia zaplanowano zgrupowanie szkoleniowe w Krasnobrodzie. Klub prowadzi również rozmowy  z kilkoma zawodnikami, którzy być może dołączą do składu.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Fri, 23 Jul 2010 13:56:58 +0000
Lubelski sukces http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=229:lubelski-sukces&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=229:lubelski-sukces&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 Zakończony sezon był bardzo udany dla naszego Klubu. Seniorzy wygrywając wszystkie mecze zdobyli Mistrzostwo I Ligi i pewnie awansowali do ekstraligi. Juniorzy na rozgrywanych w Lublinie Mistrzostwach Polski zdobyli złoty medal a ekipa kadetów przywiozła z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży srebro.  Sukcesy bardzo cieszą i są miłą nagrodą za ciężką pracę jaką w przygotowania włożyli zawodnicy, trenerzy i działacze.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Tue, 20 Jul 2010 06:31:00 +0000

Lubelscy kadeci zajęli drugie miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. W finałowym meczu ulegli ekipie Orkana Sochaczew 10:23. Spotkanie było wyrównane i stało na wysokim poziomie. Niestety pierwsze 5 minut praktycznie przesądziło o tym kto zwycięży. Nasi zawodnicy stracili 2 przyłożenia (w 3 i w 5 minucie) i pomimo ambitnej gry nie zdołali już odrobić strat.

Mimo przegranej w finale występ na OOM należy uznać za bardzo udany, srebrny medal to duży sukces naszego klubu. Gratulacje dla zawodników, trenerów i działaczy!

Punkty zdobyli: Arkadiusz Maksim 5, Patryk Ćwieka 5

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Mon, 19 Jul 2010 12:22:10 +0000
W finale z Orkanem http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=225:w-finale-z-orkanem&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=225:w-finale-z-orkanem&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 Znamy już przeciwnika, z którym Budowlani Lublin zmierzą się w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Naszym rywalem będzie ekipa Orkana Sochaczew, która w ostatnim meczu grupy B pokonała Budowlanych Łódź 17:7. Mecz o złoty medal rozpocznie się jutro o godzinie 12.45.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Sun, 18 Jul 2010 08:50:24 +0000
OOM Gubin 2010 - dzień 3 - jesteśmy w finale! http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=224:oom-gubin-2010-dzie-3-jestemy-w-finale&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=224:oom-gubin-2010-dzie-3-jestemy-w-finale&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 Lubelscy kadeci w ostatnim meczu grupowym wysoko pokonali Juvenię Kraków 50:0. Mecz miał jednostronny przebieg - lublinianie zdobyli aż 7 przyłożeń. Nasi zawodnicy już w pierwszej połowie prowadzili 36:0. Komplet zwycięstw zapewnił Budowlanym Lublin wejście do finału. W walce o złoto naszym rywalem będzie zwycięzca spotkania Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew.

Punkty zdobyli: Patryk Ćwieka 15, Krzysztof Szczepański 10, Arkadiusz Maksim 10, Piotr Wiśniewski 5, Marcin Dzioch 5, Filip Janeczko 5.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Sat, 17 Jul 2010 09:40:15 +0000

Kadeci Budowlanych Lublin wygrali drugi mecz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Spotkanie z Posnanią miało bardzo dramatyczny przebieg. Co prawda Budowlani jako pierwsi uzyskali prowadzenie za sprawą Krzysztofa Szczepańskiego, który w 14 minucie zdobył 5 punktów, jednak już chwilę później Poznań prowadził 5:7. W 25 minucie przeciwnicy powiększyli dorobek punktowy o kolejne 3 punkty z karnego. Na przerwę lublinianie schodzili przegrywając 5:10.

Początek drugiej części spotkania nie był korzystny dla naszego zespołu - Posnania przeprowadziła akcję za 7 punktów i przewaga punktowa rywali stała się dosyć wyraźna 5:17. Na szczęście lubelscy rugbiści nie poddali się i w 39 minucie zmniejszyli przewagę poznaniaków. Przyłożenie zdobył Patryk Ćwieka a podwyższył Filip Janeczko. 6 minut później Grzegorz Szczepański zdobył kolejne 5 punktów, podwyższył Patryk Ćwieka. Po tej akcji Budowlani wyszli na prowadzenie, jednak już po chwili Poznań zdobył 3 punkty z karnego i na kilka minut przed końcem spotkania Budowlani znów musieli odrabiać straty. Szczęśliwie dla nas w 49 minucie Patryk Ćwieka wytrzymał presję i celnie wyegzekwował karnego, zapewniając lubelakom zwycięstwo w tym emocjonującym pojedynku.

Jutro czeka nas ostatni mecz w fazie grupowej - przeciwnikiem będzie drużyna Juvenii Kraków.

Punkty zdobyli: Patryk Ćwieka 10, Krzysztof Szczepański 5, Grzegorz Szczepański 5, Filip Janeczko 2.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Fri, 16 Jul 2010 10:17:54 +0000

Kadeci Budowlanych Lublin bardzo udanie rozpoczęli Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. W pierwszym meczu, po zaciętym spotkaniu pokonali rówieśników z Ogniwa Sopot 8:7. Do przerwy lublinianie przegrywali 7:0. Jutro rywalem naszej ekipy będzie Posnania Poznań, która wysoko wygrała z Juvenią Kraków 58:5.

Punkty zdobyli: Filip Janeczko 5 i Patryk Ćwieka 3.

Poniżej zamieszczam skład w jakim lubelska ekipa występuje na OOM:
Bartosz Kostrubiec, Damian Waleńciuk, Oskar Paluch, Piotr Wiśniewski, Rafał Sokołowski, Kacper Filipczak, Maksimilian Jacniacki, Arkadiusz Janeczko, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Filip Janeczko, Arkadiusz Maksim, Krzysztof Szczepański, Karol Szado, Marcin Dzioch, Grzegorz Szczepański, Filip Buss, Radosław Zaręba, Rene Nalepa, Kamil Partyka.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2010 Thu, 15 Jul 2010 12:44:36 +0000
OOM 2010 w Gubinie http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=221:oom-2010-w-gubinie&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=221:oom-2010-w-gubinie&catid=55:lipiec-2010&Itemid=100 oom rugbyDzisiaj rozpoczyna się rywalizacja na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gubinie. Budowlani Lublin występują w grupie A razem z Posnanią Poznań, Ogniwem Sopot i Juvenią Kraków. W grupie B walczą Orkan Sochaczew, Budowlani Łódź, UKS Gorce Raba Niżna i Pogoń Siedlce. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie Ogniwo Sopot - początek spotkania zaplanowano na godzinę 11.15. Poniżej zamieszczam skrócony program zawodów.