Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 wrzesień Rugby w Lublinie! - Oficjalna strona sekcji rugby Klubu Sportowego Budowlani Lublin. http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=category&id=57&layout=blog&Itemid=102 Wed, 24 Apr 2024 11:58:33 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Zdjęcia z turnieju dzieci http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=302:zdjcia-z-turnieju-dzieci&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=302:zdjcia-z-turnieju-dzieci&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 dzieci rugby Zamieszczam kilka zdjęć z sobotniego turnieju dzieci i młodzieży, który odbył się na naszych obiektach.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) wrzesień 2010 Tue, 28 Sep 2010 23:00:00 +0000

Do końca tygodnia treningi seniorów będą się odbywać o godzinie 17.30. Grupy juniorów i kadetów trenują w poniedziałki, czwartki i piątki o 17.30.

]]>
boniedz@gmail.com (Bożena Niedźwiecka) wrzesień 2010 Tue, 28 Sep 2010 17:31:47 +0000
I Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=296:i-regionalny-turniej-dzieci-i-modziey-w-rugby&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=296:i-regionalny-turniej-dzieci-i-modziey-w-rugby&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 W sobotę na obiektach klubowych odbył się I Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby. Mecze rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych: mini-żaków, żaków i młodzików. Poniżej zamieszczam wyniki spotkań oraz klasyfikację końcową. ]]> rugby@ksbudowlani.com (r0cky) wrzesień 2010 Mon, 27 Sep 2010 07:04:34 +0000 Zwycięstwo w Pucharze Polski http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=295:zwycistwo-w-pucharze-polski&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=295:zwycistwo-w-pucharze-polski&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 Czarni w Bytomiu ? Budowlani Lublin 0:26 (0:14)

Udany weekend naszego klubu - w sobotę ligowe zwycięstwo nad Juvenią, a w niedzielę wygrana w 1/4  Pucharu Polski z Czarnymi w Bytomiu. Drużyna ze Śląska nie zgodziła się na przełożenie meczu na inny termin, a zawody ekstraligi rozegrano awansem ze względu na planowany udział naszych zawodników w Mistrzostwach Europy. Cieszy fakt, że Budowlani dysponują dużym zapleczem i byli w stanie wystawić dwie silne drużyny.

Mecz miał jednostronny przebieg. Lublinianie popełnili dużo błędów w ataku, które uniemożliwiły uzyskanie wyższego zwycięstwa. Awans nie podlegał dyskusji, w półfinale Budowlani zagrają u siebie z Budowlanymi Łódź.

Skład:

Piotr Nojszewski, Krzysztof Banaszek, Sebastian Berestek, Krzysztof Kędra, Tomasz Wiśniewski (Tomasz Duńczuk), Jakub Kryszczuk, Konrad Niedźwiedź, Mariusz Gorczyca, Jakub Stelmach, Rafał Jadach, Michał Jabłoński (Piotr Skałecki), Bartłomiej Mazur, Krzysztof Mirosław, Kamil Walaszek (Łukasz Krzywda), Bartłomiej Łukaszek.

]]>
boniedz@gmail.com (Bożena Niedźwiecka) wrzesień 2010 Sun, 26 Sep 2010 14:50:47 +0000
Zdjęcia z meczu z Juvenią http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=294:zdjcia-z-meczu-z-juveni&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=294:zdjcia-z-meczu-z-juveni&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 budowlani juvenia Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wczorajszego meczu.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) wrzesień 2010 Sun, 26 Sep 2010 08:08:36 +0000
Wygrana z bonusem! http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=293:wygrana-z-bonusem&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=293:wygrana-z-bonusem&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 Budowlani LublinBudowlani Lublin ? Juvenia Kraków 31:5 (17:5)

Po ciężkim i wyrównanym meczu Budowlani Lublin pokonali Juvenię Kraków 31:5. Pomimo wysokiego zwycięstwa, mecz nie był łatwy. Nasza drużyna musiała podjąć bardzo twardą walkę, żeby zapewnić sobie kolejne zwycięstwo. Pierwsze przyłożenie, po ładnej akcji ataku, zdobył Michał Jabłoński, a skutecznie podwyższył Wojciech Piotrowicz. Goście, po dobrym rozegraniu maula autowego, zdobyli 5 punktów z przyłożenia. Na 3 minuty przed końcem połowy, Paweł Piwnicki położył piłkę w bramce Juvenii, a kolejne dwa punkty dołożył Wojciech Piotrowicz. W ostatniej minucie jeszcze skutecznie wyegzekwował rzut karny i prowadziliśmy 17:5.

Druga połowa to bardzo twarda walka. Dopiero w końcówce, w przeciągu czterech minut Budowlanym udało  się dwa razy położyć. Najpierw Rafał Szrejber i w ostatnich sekundach meczu Kamil Walaszek. Oba przyłożenia podwyższył Wojciech Piotrowicz. Dzięki temu Budowlani zdobyli bardzo cenny punkt bonusowy.

Cieszy udany powrót Rafała Janeczki, który rozegrał bardzo dobry mecz.

Gratulacje i słowa uznania za nieustępliwą grę od początku do końca spotkania należą się całej drużynie!

Skład:
Adrian Chróściel, Michał Pietrkiewicz,  Michał Kędra, Wojciech Król, Paweł Niedziółka (Michał Kowal), Bartłomiej Jasiński, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński, Rafał Janeczko, Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński (Piotr Skałecki), Paweł Piwnicki (Kamil Walaszek), Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 11,
Michał Jabłoński  5,
Paweł Piwnicki  5,
Rafał Szrejber  5,
Kamil Walaszek 5.

Po wygranym meczu Budowlani nie mają jeszcze wolnego. Jutro czeka ich pucharowy mecz z Czarnymi w Bytomiu. Na szczęście trener Piotr Choduń nie miał kłopotu ze skompletowaniem drugiego składu.

]]>
boniedz@gmail.com (Bożena Niedźwiecka) wrzesień 2010 Sat, 25 Sep 2010 15:07:25 +0000
Pracowity weekend http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=292:pracowity-weekend&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=292:pracowity-weekend&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 Budowlani lublin będą mieli bardzo pracowity weekend. W sobotę o 15.00 na własnym stadionie rozegrają mecz ligowy z Juvenią Kraków, a w niedzielę pojadą do Bytomia gdzie w 1/8 Pucharu Polski zmierzą się z ekipą "RK Czarni w Bytomiu". Mimo iż ekstraliga jest spotkaniem priorytetowym to lubelscy rugbiści będą walczyć o zwycięstwo na obu frontach.

Wszystkich kibiców i sympatyków rugby serdecznie zapraszamy na sobotni mecz. Zarówno dla nas jak i dla rywali będzie to spotkanie najwyższej rangi, szykują się więc duże emocje.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) wrzesień 2010 Thu, 23 Sep 2010 06:48:25 +0000
Nowy trener młodzików http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=291:nowy-trener-modzikow&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=291:nowy-trener-modzikow&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 Andrzej KozakAndrzej Kozak - trener młodzieżowej reprezentacji Polski został szkoleniowcem lubelskiej ekipy młodzików. Zmieniły się również terminy treningów tej grupy. Młodzicy będą trenować w poniedziałki o 17.30, oraz w środy i czwartki o 17.00.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) wrzesień 2010 Wed, 22 Sep 2010 08:10:03 +0000
W sobotę gramy z Juvenią http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=290:w-sobot-gramy-z-juveni&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=290:w-sobot-gramy-z-juveni&catid=57:wrzesie-2010&Itemid=102 W najbliższą sobotę o godzinie 15.00 Budowlani Lublin rozegrają mecz siódmej kolejki, który pierwotnie zaplanowany był na 30 października. Powodem wcześniejszego terminu spotkania jest udział wielu lubelskich zawodników w Mistrzostwach Europy do lat 19.

Przed spotkaniem ekstraligi odbędzie się organizowany przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby, Pierwszy Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży do lat 15.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) wrzesień 2010 Tue, 21 Sep 2010 12:51:35 +0000

Budowlani Lublin rozegrali kolejne bardzo dobre spotkanie. Tym razem lubelski zespół stoczył zacięty pojedynek z brązowym medalistą  Mistrzostw Polski - Arką Gdynia. Mecz odbył się na boisku rywali. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, Budowlani wykonywali cztery rzuty karne, jeden skutecznie, jeden trafił w słupek, dwa niewiele przestrzelone. Mimo tego do przerwy to nasza drużyna dość sensacyjnie prowadziła w Gdyni 3:0.

Druga połowa rozpoczęła się od zmasowanych ataków gospodarzy. Wyrównali z karnego, później uzyskali przyłożenie, które zostało skutecznie podwyższone i prowadzili 3:10. Lublinianie nie poddali się i na 15 minut przed końcem meczu po doskonale rozegranej zagrywce autowej i perfekcyjnym maulu przyłożenie zdobył Bartłomiej Jasiński, a skutecznie podwyższył Piotr Skałecki. Na 7 minut przed końcem spotkania zespól zapłacił ?frycowe? beniaminka. Błąd taktyczny przy wykonywaniu rzutu karnego - zamiast kopać w aut i przytrzymać piłkę daleko od własnego pola punktowego, zespół zagrał szybkiego karnego, który w konsekwencji skończył się młynem dyktowanym dla rywali. Po jego rozegraniu, reprezentant Polski Dawid Banaszek, wykorzystując jeden z niewielu naszych błędów w obronie przebiegł kilkadziesiąt metrów i ustalił wynik meczu na 10:17. Według oceny trenera Piotra Chodunia, bardzo realny był remis, trzeba się jednak cieszyć z dobrej postawy i bonusowego punktu za porażkę do siedmiu punktów.