Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 maj 2011
Home 2011 maj
maj 2011

Wyjazd kibiców na mecz w Łodzi

Drukuj

KS Budowlani Lublin organizuje wyjazd kibiców na mecz półfinałowy fazy play-off z Budowlanymi Łódź w dniu 4.06.2011.

Koszt wyjazdu - 50 zł, cena zawiera przejazd w obie strony, wstęp na mecz,  posiłek po meczu.

Wyjazd o godzinie 9.00 spod siedziby klubu, powrót około godziny 24.00.

Ilość miejsc ograniczona, warunkiem potwierdzenia uczestnictwa jest wpłata dokonana w kasie klubu do 2.06.2011.

 

Juniorzy grają z Orkanem

Drukuj

We wtorek  31.05.2011r.o godzinie 18:00 odbędzie się w Sochaczewie mecz z Orkanem w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów.
Wyjazd z klubu o godzinie 13:00.

 

Filip Gaćkowski i Arkadiusz Maksim - stypendyści starosty kraśnickiego

Drukuj

Gackowski

31 zawodników i 11 trenerów z powiatu kraśnickiego otrzymało stypendia, nagrody i podziękowania starosty za osiągnięcia sportowe w 2010 roku.

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że w tej grupie są także przedstawiciele naszego klubu. Stypendium otrzymali Filip Gaćkowski i Arkadiusz Maksim mistrzowie Polski juniorów. Specjalne podziękowania odebrali szkoleniowcy stypendystów, między innymi Krzysztof Okapa i Sebastian Berestek.

MaksimStypendia i nagrody zostały wręczone podczas uroczystości, która odbyła się 24 maja w Zespole Szkół w Wólce Gościeradowskiej. Uczestniczyli w niej m.in.: starosta kraśnicki Tadeusz Wojtak, wicestarosta Jarosław Czerw, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych, prezesi klubów sportowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na podstawie informacji Starostwa Powiatowego w Kraśniku

 

Siódme miejsce w mistrzostwach Polski rugby 7 seniorów

Drukuj

Po porażce w ćwierćfinale z AZS AWFiS Gdańsk 12:14 naszej drużynie pozostała walka o miejsca 5-8. Mecz z akademikami z Gdańska był bardzo dramatyczny, do przerwy przegrywaliśmy 0:14, pomimo dobrej drugiej połowy nie udało się w całości odrobić strat.

W pierwszym meczu o miejsca przegraliśmy z Arką Gdynia 14:19, oraz pokonaliśmy Włókniarza Zgierz 26:14 zajmując ostatecznie siódmą lokatę.

 

Mistrzostwa Polski w rugby 7 - Budowlani w ćwierćfinale

Drukuj

W rozgrywanych w Gdańsku mistrzostwach Polski w rugby 7 wystartowało ostatecznie 13 zespołów.
Budowlani  w meczach grupowych przegrali z Orkanem Sochaczew 10:36 i pokonali Czarnych Pruszcz Gdański 19:5.
Jutro spotkają się z AZS AWFiS Gdańsk. W przypadku zwycięstwa będą grać o medale, w przypadku porażki pozostanie walka o miejsca 5-8.

 

Krzysztof Okapa wyróżniony nagrodą Prezydenta Miasta

Drukuj

Prezydent Krzysztof Żuk przyznał Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu. Po zaopiniowaniu przez kapitułę pod przewodnictwem radnego Wojciecha Krakowskiego otrzymali je - karateka Daniel Iwanek w kategorii zawodnik i trener lubelskich Budowlanych Krzysztof Okapa w kategorii działacz?trener za łączenie obowiązków prezesa klubu z funkcją trenera juniorów, którzy zdobyli w roku ubiegłym tytuł mistrza kraju.
Do nagrody zgłoszono 44 zawodników i zawodniczek oraz 21 trenerów i działaczy.

Serdecznie gratulujemy!

 

Mistrzostwa Polski seniorów w rugby 7

Drukuj

W sobotę, 28.05.2011 w Gdańsku, zostanie rozegrany dwudniowy turniej o Mistrzostwo Polski seniorów w rugby 7. Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej 244.  Startujące drużyny podzielone są na 4 grupy.  Budowlani Lublin grają w grupie C.

Podział na grupy:

Grupa A - Lechia Gdańsk, BBRC Łódź, Autostrada Włókniarz Zgierz, AZS AWF Katowice
Grupa B - AZS AWF Warszawa, AZS AWFiS Gdańsk, Transand Alfa Bydgoszcz, Ogniwo Sopot
Grupa C - Budowlani Lublin, Orkan Sochaczew, Kosmaz Koszalin, Czarni Pruszcz Gdański
Grupa D - Arka Gdynia, Arka Rumia, Skra Warszawa, Posnania Poznań

Plan gier Budowlanych w eliminacjach 28.05.2011:

11.15 Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin
12.45 Budowlani Lublin - Czarni Pruszcz Gd.
14.15 Kosmaz Koszalin - Budowlani Lublin

W niedzielę odbędą się mecze 1/4, 1/2 i finały.

 

Srebrny medal kadetów Budowlanych w Mistrzostwach Polski Kadetów w rugby 7

Drukuj

PZR7Kadeci Budowlanych dotarli aż do finału Mistrzostw Polski. W strugach padającego deszczu ulegli Orkanowi Sochaczew zdobywając srebrny medal.

Wyniki

gry eliminacyjne:
Budowlani Lublin - Budowlani Łódź 17:14 (17:7)
Arka Gdynia - Budowlani Lublin 0:33 (0:14),
Budowlani Lublin - Alfa Bydgoszcz 47:0 (28:0)

1/2 finału:
Lublin - Lechia 40:0 (12:0)

o I miejsce:
Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin 26:7 (12:7)

Końcowa klasyfikacja:

1. Orkan Sochaczew
2. Budowlani Lublin
3. Budowlani Łódź
4. Lechia Gdańsk
5. Czarni Pruszcz Gdański
6. Arka Gdynia
7. Pogoń Siedlce
8. Alfa Bydgoszcz

 

Krzysztof Mikiciuk na ławce trenerskiej

Drukuj

W niedawno odbytym I Turnieju Wojewódzkim Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby, w kategorii żaków wystartowała drużyna Szkoły Podstawowej nr 51 z Lublina. Z dużą radością pragniemy poinformować, że opiekunem grupy był wieloletni zawodnik Budowlanych Lublin, członek ?Klubu 100? Krzysztof Mikiciuk. Liczymy, że za jego przykładem pójdą inni oldboje i wspomogą klub w pracy z młodzieżą. Tym bardziej, że wśród naszych dawnych zawodników jest wielu absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego.

Gratulujemy udanego występu zawodnikom SP 51 i ich opiekunowi.

   

Zwycięski sparing z Pogonią Siedlce

Drukuj

PogonKSBBudowlani Lublin ? Pogoń Siedlce 26:14 (14:7)

Wykorzystując trzytygodniową przerwę w rozgrywkach zespoły Budowlanych Lublin i Pogoni Siedlce przygotowujące się do decydującej fazy play-off w walce o mistrzostwo Polski i awans do ekstraligi rozegrały bardzo pożyteczny mecz sparingowy.

Pierwsze punkty zdobyli goście. Po źle rozegranym aucie z własnym wrzutem, na 5 metrów przed swoim polem punktowym, Budowlani stracili piłkę, a skutecznym maulem popisali się przyjezdni i przegrywaliśmy 0:7 (położenie skutecznie podwyższone). Na remis doprowadziło położenie Michała Jabłońskiego, po bardzo ładnej akcji całego ataku i skuteczne podwyższenie Wojciecha Piotrowicza. W ostatniej akcji pierwszej połowy linię korzyści doskonale  przeszedł Paweł Piwnicki, a kontynuacja Bartłomieja Jasińskiego i Stanisława Niedźwieckiego doprowadziła do przyłożenia Jakuba Stelmacha. Ponieważ podwyższenie było na wprost bramki, Wojciech Piotrowicz nie miał problemów z uzyskaniem kolejnych dwóch punktów.

Druga odsłona meczu zaczęła się tak,  jak pierwsza, od punktów gości. Po ewidentnym błędzie w obronie naszej formacji ataku, Pogoń doprowadziła do remisu 14:14. Trzecie położenie dla Budowlanych zdobył Michał Jabłoński po chwycie kopniętej nad rywalami piłki, a ostatnie Piotr Skałecki po zespołowej akcji całej drużyny.

Mecz rozegrany w dość dużym upale, należy uznać za bardzo pożyteczny. W formacji ataku, naszych czołowych zawodników przebywających z reprezentacją Polski rugby 7 w Amsterdamie, udanie zastąpili młodsi koledzy.  

Skład:
Michał Kędra, Michał Pietrkiewicz, Adrian Chróściel, Jakub Kryszczuk, Wojciech Król,  Bartłomiej Jasiński, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński, Jakub Stelmach, Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński, Paweł Piwnicki, Krzysztof Mirosław, Filip Gaćkowski, Piotr Skałecki.
Na zamiany weszli: Sebastian Berestek, Krzysztof Kędra, Piotr Nojszewski, Krzysztof Banaszek, Michał Kowal, Krzysztof Wiśniewski.

Punkty:
Michał Jabłoński 10,
Wojciech Piotrowicz 6,
Piotr Skałecki 5.


 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 3

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj127
Wczoraj188
W tym tygodniu1159
W tym miesiącu2248
Łącznie1726866