Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 marzec 2013
Home 2013 marzec
marzec 2013

Grafik treningów

Drukuj

Od 3 kwietnia 2013 obowiązuje nowy grafik treningów. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale Terminy treningów.
UWAGA!
W tygodniu po świętach seniorzy i juniorzy trenują według wcześniejszych ustaleń. Nowy grafik dla pierwszej drużyny obowiązuje od 8 kwietnia 2013.

 

Wielki sukces na Mistrzostwach Europy Juniorów

Drukuj

PZRPolska – Niemcy 30:6 (17:6)

Reprezentacja Polski juniorów na 3 miejscu w grupie A Mistrzostw Europy.


W meczu o trzecie miejsce Mistrzostw Europy grupy A nasza reprezentacja pewnie pokonała wyżej notowaną drużynę Niemiec. Warto przypomnieć, że Polska była beniaminkiem tej grupy.

Serdecznie gratulujemy sukcesu tym bardziej, że drużynę narodową prowadzi lubelski trener Krzysztof Okapa, kierownikiem reprezentacji jest Wiesław Piotrowicz, a w mistrzostwach występowali zawodnicy Budowlanych Lublin Grzegorz Szczepański, Piotr Wiśniewski i Szymon Okapa. Wszyscy trzej wyszli w pierwszym składzie. Piotr Wiśniewski zdobył dwa przyłożenia i jedno kadrowy kapitan Grzegorz Szczepański.  

 

Wesołych Świąt!

Drukuj


Zdrowych i pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajka
i mokrego śmigusa dyngusa,
zawodnikom, działaczom
i sympatykom rugby

życzy serwis ksbudowlani.com


 

Treningi przed meczem

Drukuj

Treningi seniorów w tygodniu przed meczem z Orkanem:

wtorek - godz. 18.00 - boisko Klub
środa - godz. 18.00 - boisko Klub
piątek - godz. 18.00 - boisko Klub

 

Trening seniorów

Drukuj

W czwartek 28.03.2013 seniorzy trenują o godz. 16.30 w hali Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Podwale.

trener Piotr Choduń

 

Lubelski wkład w zwycięstwo juniorów na ME

Drukuj

PZRBelgia - Polska 3:12 (3:0)

W pierwszym meczu Mistrzostw Europy juniorów do lat 18 reprezentacja Polski prowadzona przez lubelskiego trenera Krzysztofa Okapę pokonała faworyta grupy A - Belgię. Jedno z przyłożeń zdobył zawodnik Budowlanych i kapitan reprezentacji Grzegorz Szczepański. W składzie wystąpili również Szymon Okapa i Piotr Wiśniewski.

Belgia była rozstawiona z numerem 1, a Polska z numerem 8. W kolejnym meczu kadrowicze zagrają z Rosją, która pokonała Rumunię 42:25. W drugiej parze półfinałowej (miejsca 1-4) zmierzą się Hiszpanie i Niemcy.  

Punkty:
Grzegorz Szczepański 5 (P)
,
Łukasz Kujawa 5 (P),
Michał Kępa 2 (pd).

 

Najbliższe treningi seniorów

Drukuj

Zmiany w treningach seniorów:

poniedziałek - godz. 17.30 - hala Zespół Szkół Nr 1 ul. Podwale
środa - 19.30 - boisko Gimnazjum Nr 16 ul. Poturzyńska

 

Trening kadetów

Drukuj

Uwaga!

Z uwagi na złe warunki atmosferyczne sobotni (23.03.2013) trening kadetów odbędzie się o godz. 10.00 w hali Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Podwale.

Trener Sebastian Berestek

 

Inauguracja opóźniona

Drukuj

Budowlani Lublin z opóźnieniem rozpoczną rozgrywki rundy wiosennej.

Z uwagi na złe warunki atmosferyczne, zalegający śnieg i zapowiadane obfite opady śniegu i śniegu z deszczem, inauguracyjne spotkanie Budowlanych z Posnanią w Poznaniu zostało przełożone. Nowy termin jego rozegrania poznamy wkrótce.

Mamy nadzieję, że zima jednak ustąpi wiośnie i w sobotę 6.04.2013 o godz. 14.00 zobaczymy Budowlanych na boisku przy ul. Krasińskiego w meczu z Orkanem Sochaczew.

 

Trening seniorów

Drukuj

W czwartek 21.03.2013 ze względu na zły stan boiska trening seniorów jest odwołany i przeniesiony na piątek 22.03.2013 na godz. 17.30 do hali Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Podwale.

 

Zdjęcia z Turnieju

Drukuj

turniej halowy 16.03.201310Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Halowych Mistrzostw Województwa Mini Żaków i Żaków w Rugby rozegranych 16.03.2013 w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Lublinie.

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj6
W tym tygodniu39
W tym miesiącu204
Łącznie1724569