Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 maj 2013
Home 2013 maj
maj 2013

Finały Mistrzostw Polski Juniorów Rugby 7 w Lublinie

Drukuj

MPJ rugby 71 czerwca 2013, w sobotę, w Lublinie na stadionie przy ulicy Krasińskiego 11 odbędą się Finały Mistrzostw Polski Juniorów w olimpijskiej odmianie rugby – rugby 7.

Ogólnopolska impreza tej rangi w rugby 7 odbędzie się w Kozim Grodzie po raz pierwszy. Dotychczas czterokrotnie organizowaliśmy Mistrzostwa Polski Juniorów w rugby piętnastoosobowe w 1988, 1998, 2006 i 2010 roku.

W MPJ w rugby 7 wystartuje sześć drużyn. W grupie pierwszej – Lechia Gdańsk, Sparta Jarocin, Orkan Sochaczew i w grupie drugiej Budowlani Lublin, Posnania Poznań, Juvenia Kraków.

Harmonogram Mistrzostw

Mecze eliminacyjne

11.00 - Lechia Gdańsk - Sparta Jarocin
11.20 - Budowlani Lublin - Juvenia Kraków
11.40 - Orkan Sochaczew - Sparta Jarocin
12.00 - Posnania Poznań - Juvenia Kraków
12.20 - Lechia Gdańsk - Orkan Sochaczew
12.40 - Budowlani Lublin - Posnania Poznań

Półfinały
13.20 – zwycięzca grupy A – druga drużyna grupy B
13.40 - zwycięzca grupy B – druga drużyna grupy A

Finały

Mecz o miejsca 5-6
14.00 – trzecia drużyna grupy A - trzecia drużyna grupy B

Mecz o miejsca 3-4
14.20 – przegrany z meczu nr 7 - przegrany z meczu nr 8

Mecz o miejsca 1-2
14.40 – zwycięzca meczu nr 7 - zwycięzca meczu nr 8

Honorowy Patronat nad Mistrzostwami Polski Juniorów Rugby 7 w Lublinie objął
Pan Krzysztof Hetman Marszałek Województwa Lubelskiego.Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion Budowlanych Lublin!

Wstęp wolny!
 

Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów

Drukuj

Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 10:64 (0:35)

W ostatnim meczu eliminacji MPJ nasi juniorzy pewnie pokonali na wyjeździe rówieśników Pogoni Siedlce
. Zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Budowlani z kompletem zwycięstw wygrali swoją grupę.    

Punkty:
Szymon Okapa 19,
Artur Bartoszewski 15,
Grzegorz Szczepański 10,
Arkadiusz Maksim 5,
Piotr Wiśniewski 5,
Jakub Bobruk 5,
Rene Nalepa 5.

Tabela
1. Budowlani Lublin            6    18    298:58
2. Orkan Sochaczew            6    14    115:107
3. Pogoń Siedlce                  6    9    135:155
4. AZS AWF Warszawa        6    3    0:228

 

Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Drukuj

Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 5:21 (0:7)

Kadeci w swoim ostatnim meczu eliminacyjnym do OOM pokonali Pogoń Siedlce. Drużyna aktualnie zajmuje w tabeli drugie miejsce, ale do końca eliminacji pozostały jeszcze dwa mecze warszawskiej Skry (z Orkanem Sochaczew i Pogonią Siedlce). Tylko zwycięzca grupy ma zapewniony bezpośredni awans do finałów. Pozostałe mają szansę awansu  w turnieju barażowym.

Punkty:
Maciej Grabowski 14,
Daniel Golonka 5,
Jędrzej Nowicki 2.

Tabela
1. Orkan Sochaczew            7    21    282:34
2. Budowlani Lublin            8    18    140:130
3. Skra Warszawa                6    14    138:61
4. Pogoń Siedlce                 7    10    55: 148
5. AZS AWF Warszawa        8    2    7:255

 

Trening młodzików odwołany

Drukuj

Uwaga młodzicy!

Dzisiejszy trening młodzików (27.05.2013, poniedziałek) jest odwołany.

trener Jacek Zalejarz

 

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Siedlcach

Drukuj

turniej siedlce 2013.05.2502

W Siedlcach odbył się kolejny Turniej Regionalny w najmłodszych kategoriach wiekowych.

Mini żacy Budowlanych zajęli drugie miejsce pokonując dwukrotnie MKR Siedlce (3:2 i 2:1) oraz ulegając późniejszemu zwycięzcy AZS AWF Warszawa (1:4, 0:3).

W żakach dwukrotnie zremisowali z MKR Siedlce (0:0 i 1:1) oraz ulegli najlepszej drużynie w tej kategorii w Polsce - Pogoni Siedlce (0:8, 0:7) i zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu.

Dobrze wypadli młodzicy, pokonali Pogoń Siedlce 7:0, Orkana Sochaczew 5:0, ulegli MKR Siedlce 0:7 zajmując drugie miejsce w Turnieju.

 

Podsumowania po meczu i zakończenie plebiscytu

Drukuj

Po kończącym sezon 2012/2013 meczu z Posnanią Poznań uaktualnione zostały Statystyki, Klub 100, Plebiscyt i Tabela. Budowlani Lublin uplasowali się na piątym miejscu.

Podsumowanie Plebiscytu

Zakończył się sezon 2012/2013 ekstraligi rugby, dobiegł także do końca Plebiscyt. Po każdym meczu zawodnicy wraz  z kadrą trenerską wybierali najlepszego gracza danego spotkania (każdy miał prawo przyznać od 1 do 3 punktów), suma punktów ze wszystkich meczów dała końcową klasyfikację.

Stanislaw NiedzwieckiZwyciężył po raz drugi z rzędu
Stanisław Niedźwiecki. Sporą niespodziankę stanowi drugie miejsce debiutanta w drużynie seniorów, jeszcze juniora, Jakuba Bobruka. Trzecie i czwarte miejsce przypadło reprezentantom Polski Michałowi Węzce (drugi ubiegłym roku) i Wojciechowi Piotrowiczowi (dziewiąty w poprzednim sezonie). Zwracają uwagę wysokie miejsca zawodników z Lwowa Bogdana Wołoszyna (piąty) i Aleksandra Czasowskiego (siódmy). Obaj wystąpili tylko w dziewięciu spotkaniach. Wyróżnionych zostało 29 zawodników, w ubiegłym roku aż 32.

Do zabawy wracamy  w nowym sezonie.      


 

Obronili piąte miejsce

Drukuj

PosnaniaKSBBudowlani Lublin – Posnania Poznań 37:7 (18:7)

Budowlani Lublin udanie zakończyli sezon 2012/3013. W meczu o piąte miejsce pewnie pokonali gości z Poznania 37:7.

Mecz rozpoczął się dla nas pomyślnie od prowadzenia 3:0 z rzutu karnego, którego egzekutorem był Wojciech Piotrowicz. Poznaniacy dość szybko odpowiedzieli przyłożeniem zakończonym podwyższeniem i objęli prowadzenie 3:7. Jednak  ich przewaga nie trwała długo. Stanisław Niedźwiecki wyprowadził drużynę na prowadzenie 8:7 i od tego momentu dominacja Budowlanych stale się powiększała. Punkty zdobywaliśmy zarówno po akcjach ataku i formacji młyna. Swój bilans punktowy powiększyli także - Wojciech Król, Bogdan Wołoszyn, Marcin Tatara, Patryk Ćwieka i Marcin Dzioch, który zdobył swoje pierwsze punkty w ekstralidze.

Serdecznie gratulujemy wygranej całej drużynie i trenerom!

Skład:
Krzysztof Kędra (Kacper Filipczak), Michał Pietrkiewicz (Sebastian Berestek), Konrad Zając, Wojciech Król, Kamil Wiecaszek (Arkadiusz Ziemak), Bogdan Wołoszyn, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński, Jakub Bobruk (Adam Bobruk), Wojciech Piotrowicz, Marcin Tatara, Michał Węzka (Marcin Dzioch), Patryk Ćwieka (Arkadiusz Maksim), Piotr Skałecki, Aleksander Czasowski.

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 7,
Stanisław Niedźwiecki 5,
Wojciech Król 5,
Bogdan Wołoszyn 5,
Marcin Tatara 5,
Patryk Ćwieka 5,
Marcin Dzioch 5.

 

Gramy o piąte miejsce

Drukuj

PosnaniaKSBBudowlani Lublin – Posnania Poznań

W sobotę 25.06.2013 o godzinie 14.00 Budowlani Lublin zagrają ostatni mecz w sezonie 2012/2013.


W środę, w przełożonym meczu IX kolejki, Budowlani ulegli Posnanii w Poznaniu 20:31. Tym razem stawką meczu jest piąte miejsce w kraju. System rozgrywek w fazie play off nakazuje grę o tę lokatę pomiędzy drużynami sklasyfikowanymi po fazie zasadniczej na 5 i 6 miejscu. W ubiegłym sezonie lublinianie zajęli szóste miejsce po porażce z Orkanem Sochaczew 4:45, a Posnania przegrała w walce o brązowy medal z Arką Gdynia 24:33 (17:7).

Liczymy na dobre, emocjonujące widowisko, wygraną Budowlanych  i zachowanie piątego miejsca.

Zapraszamy kibiców na stadion przy ulicy Krasińskiego 11.  

 

Wyjazd na turniej do Siedlec

Drukuj

Uwaga!

Zawodnicy kategorii mini żak, żak, młodzik


Wyjazd na turniej do Siedlec – sobota (25.05.2013). Zbiórka o godzinie 7.00 pod KS Budowlani ul. Krasińskiego 11.

Przypominam o konieczności posiadania pisemnej zgody rodziców na wyjazd, legitymacji szkolnej i ważnych badań lekarskich.

Proszę o punktualne przybycie na zbiórkę.

trener Jacek Zalejarz

 

Porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań – Budowlani Lublin 31:20 (24:15)

Dzisiaj, o ósmej rano, Budowlani udali się autokarem na zaległy mecz ekstraligi do Poznania. Z pewnością mecząca podróż nie wpłynęła pozytywnie na postawę na boisku, ponadto nie wszyscy zawodnicy mogli pojechać na dzisiejsze zawody.

Dwa proste błędy w obronie spowodowały stratę 14 punktów i to zadecydowało o porażce.  Rewanż już w sobotę. W meczu o piąte miejsce Budowlani podejmą właśnie Posnanię. Liczymy na dobrą grę i zwycięstwo.  

Skład:
Arkadiusz Ziemak, Sebastian Berestek (Adam Bobruk), Kamil Wiecaszek, Krzysztof Kędra, Wojciech Król, Kacper Filipczak (Arkadiusz Janeczko), Konrad Zając, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Arkadiusz Maksim (Marcin Dzioch), Wojciech Piotrowicz, Michał Węzka, Piotr Skałecki, Marcin Tatara.

Punkty:
Patryk Ćwieka 5,
Sebastian Berestek 5,
Piotr Skałecki 5,
Wojciech Piotrowicz 5.    

Uaktualnione zostały Statystyki, Klub 100 i Plebiscyt.

 

Dwa razy z Posnanią

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań - Budowlani Lublin

Dzisiaj Budowlani Lublin udają się do Poznania gdzie o godzinie 18.00 rozegrają zaległe spotkanie z Posnanią. Mecz miał inaugurować rozgrywki rundy wiosennej, tymczasem zawirowania pogody i poszukiwania nowego terminu spowodowały, że je zakończy.

W sobotę, w Lublinie odbędzie się mecz z Posnanią o piąte miejsce w Tabeli, które Budowlani praktycznie już sobie zapewnili.

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 3

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj8
W tym tygodniu39
W tym miesiącu204
Łącznie1724569