Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 Czerwiec 2014
Home 2014 czerwiec
Czerwiec 2014

Pogrzeb Włodzimierza Zająca

Drukuj

Pogrzeb Włodzimierza Zająca
odbędzie się 2 lipca o godzinie 13.00
na cmentarzu przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie.

 

Zmarł Włodzimierz Zając

Drukuj

Wlodzimierz ZajacZ głębokim żalem zawiadamiamy,
że 26 czerwca 2014 roku
w wieku 53 lat
zmarł

Włodzimierz Zając

były zawodnik Klubu Sportowego
Budowlani Lublin

Włodzimierz Zając

W barwach KS Budowlani Lublin w latach 1980-1992 rozegrał 110 meczów ligowych, zdobył 36 punktów.

Debiutował w I lidze (obecnie ekstraliga) 11.05.1980 w meczu z Czarnymi Bytom (4:22) rozegranym na wyjeździe. Zagrał całe spotkanie na pozycji łącznika ataku.

Zdobył srebrny medal mistrzostw Polski seniorów (1992), brązowy (1991).  

O terminie i miejscu pogrzebu powiadomimy wkrótce.

 

Za wysoka porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań – Budowlani Lublin 43:10 (10:0)

Niestety, dziewięciopunktowa zaliczka z Lublina w meczach play out nie wystarczyła do utrzymania się w ekstralidze. Co prawda jest decyzja Komisji Gier i Dyscypliny PZR o degradacji Ogniwa Sopot, ale na ostateczne rozstrzygnięcia trzeba jeszcze poczekać. Być może dojdzie do barażu o jedno zwolnione miejsce przez sopocian ze Skrą Warszawa.  

Skład:
Arkadiusz Ziemak, Adam Bobruk, Kamil Wiecaszek, Wojciech Król, Artur Bartoszewski, Kacper Filipczak, Michał Pietrkiewicz, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Piotr Skałecki, Tomasz Zduńczuk, Krzysztof Szczepański, Grzegorz Szczepański, Filip Janeczko, Michał Węzka. 

Punkty:
Adam Bobruk 5,
Piotr Skałecki 5.

 

Wyjazd do Poznania dla kibiców

Drukuj

Pan Wojciech Wróbel, zaproponował organizację wyjazdu kibiców Budowlanych Lublin na mecz w Poznaniu.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zgłoszenia przyjmuje i udziela wszelkich informacji Pan Wojciech Wróbel nr tel. 517-781-703.
Koszt przejazdu 110 zł przy 20 osobach.
Ostateczny termin zgłoszenia czwartek, godzina 16.00.

 

Zwycięstwo z Posnanią

Drukuj

PosnaniaKSBBudowlani Lublin – Posnania Poznań 21:12 (7:7)

Być może po wysokich porażkach niektórzy skazali już Budowlanych Lublin na nieunikniony spadek. Jednak dzisiaj zespół pokazał charakter i w pierwszym z dwu meczów play–out pokonał  Posnanię Poznań.

Pomimo ostatniej pozycji w tabeli na trybunach zebrała się bardzo duża grupa wiernych kibiców, którzy mogli być dumni z postawy swojej drużyny. Zespół zagrał bardzo ambitnie i zostawił sporo sił na boisku. Zaczęło się od 0:7, ale jeszcze przed przerwą po akcji Krzysztofa Szczepańskiego i podwyższeniu Piotra Skałeckiego wyrównali stan meczu. Po przerwie ponownie prowadzenie objęli goście 12:7. Po dwóch przyłożeniach Wojciecha Króla (oba skutecznie podwyższone przez Piotra Skałeckiego) objęliśmy prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca meczu. Było to pierwsze zwycięstwo Sebastiana Berestka w roli trenera. W pierwszej drużynie seniorów debiutował Grzegorz Szczepański, nasz utalentowany junior, który aktualnie gra we Francji w Grenoble. Bardzo cieszy postawa zespołu, duże słowa uznania za mobilizację, koncentrację i dobrą grę.
 
Powodzenia za tydzień!

Skład:
Arkadiusz Ziemak, Adam Bobruk, Kamil Wiecaszek, Wojciech Król, Arkadiusz Janeczko (Marcin Pijan), Kacper Filipczak (Artur Bartoszewski), Konrad Zając (Cezary Orchowski), Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk (Mariusz Zając), Piotr Skałecki, Filip Janeczko, Krzysztof Szczepański, Grzegorz Szczepański, Tomasz Zduńczuk, Michał Węzka.

Punkty:
Wojciech Król 10,
Piotr Skałecki 6,
Krzysztof Szczepański 5.

 

Zdjęcia Finałowego Turnieju Dzieci i Młodzieży

Drukuj

finalowy turniej dzieci i mlodziezy gdansk 2014.06.1411Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Finałowego Turnieju Dzieci i Młodzieży, który odbył się 14.06.2014 w Gdańsku i Sopocie, nadesłanych przez trenera drużyny mini żaków z Łęcznej - Jacka Łazarza. 

Pozytywnie zakręceni

Drukuj

pozytywnie zakreceni 2014.06.1509W niedzielę, 15.06.2014, na Placu Litewskim odbył się festyn „Pozytywnie zakręceni”. Na zaproszenie Lubelskiego Centrum Edukacji Zawodowej, które udostępniło gościnnie swoje stanowiska, wzięli w nim udział rugbiści Budowlanych Lublin.

Seniorzy, juniorzy i kadeci naszego klubu zorganizowali gry i zabawy dla dzieci. Wszyscy bawili się znakomicie. Najmłodszą uczestniczką była dziewczynka, która miała rok i cztery miesiące.

Na bramkę kopali nie tylko najmłodsi, swoich sił próbowali także dorośli. Graliśmy z nimi w rugby TAG, próbowaliśmy gry w kontakcie na treningowych tarczach.

Była to świetna promocja dyscypliny i klubu oraz fajna zabawa.     

 

Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży

Drukuj

W Sopocie i Gdańsku odbył się finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży. Nasze drużyny wystartowały w trzech kategoriach wiekowych.

Tym razem najlepiej wypadli żacy, którzy zajęli czwarte miejsce, przegrywając tylko jeden mecz. W eliminacjach grupowych pokonali Spartę Jarocin 12:0, Orkana II Sochaczew 6:0 i przegrali z Lechią Gdańsk 0:5. W meczach o miejsca pokonali Arkę Gdynia 6:3 i Budowlanych Łódź 5:0. Trenerem zespołu jest Stanisław Powała-Niedźwiecki, a pod jego, spowodowaną kontuzją, nieobecność na turnieju zespół prowadził Arkadiusz Ziemak.

Końcowa klasyfikacja:

1. Orkan Sochaczew
2. Lechia Gdańsk
3. Pogoń Siedlce
4. Budowlani Lublin
5. Arka Gdynia
6. Budowlani Łódź
7. Gorce Raba Niżna
8. Tur Chojnice
9. Orkan II Sochaczew
10. Sparta Jarocin

Młodzicy zajęli szóste miejsce, ale po bardzo wyrównanym turnieju. W grupie przegrali z Pogonią Siedlce 5:8, zremisowali z Orkanem Sochaczew 7:7, ponieważ Orkan zremisował z Pogonią 7:7, nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w grupie i przyszło jej grać o miejsca 5-7. W pierwszym spotkaniu pokonali Lechię Gdańsk, a w drugim ulegli Budowlanym Łódź 0:14.

Końcowa klasyfikacja:
1. Ogniwo Sopot
2. Pogoń Siedlce
3. Arka Gdynia
4. Orkan Sochaczew
5. Budowlani Łódź
6. Budowlani Lublin
7. Lechia Gdańsk
Trener Jacek Zalejarz

W najmłodszej kategorii czyli mini żakach nasze województwo reprezentowane było przez dwie drużyny. RT Łęczna prowadzona przez Jacka Łazarza i Budowlani Lublin z trenerem Jackiem Homą.

Wyniki RT Łęczna: Budowlani Lublin 1:0, UKS Czeczewo 1:3, SP 5 Poznań 0:4, Ogniwo Sopot 1:3, Tur Chojnice 0:2, Sparta Jarocin 1:1.

Wyniki Budowlanych Lublin: SP 5 Poznań 1:7, RT Łęczna 0:1, UKS Czeczewo 0:4, Lechia II Gdańsk 4:0, Ogniwo Sopot 0:1.       

Końcowa klasyfikacja:
1. UKS Czeczewo
2. Pogoń Siedlce
3. Gorce Raba Niżna
4. Lechia Gdańsk
5. Arka Gdynia
6. SP 5 Poznań
7. Budowlani Łódź
8. Ogniwo Sopot
9. UKS Lubień
10. Tur Chojnice
11. Sparta Jarocin
12. RT Łęczna
13. Budowlani Lublin

14. Lechia II Gdańsk
15. UKS Ogorzeliny  


 

Lato z rugby

Drukuj

Samorząd Lublina zaprasza do aktywnego spędzenia wakacji. Wśród wielu atrakcyjnych zajęć i imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży znalazła się również oferta Klubu Sportowego „Budowlani”. Szczegóły miejskiej akcji znajdują się na stronie: www.latowmiescie.lublin.eu

Lato z rugby

Organizator: Klub Sportowy "Budowlani".

Treningi rugby TAG* w okresie wakacyjnym organizowane z myślą o mini żakach (8-11) i żakach (12-13) klubu oraz uczniach szkół podstawowych, w których odbyły się pokazy tej formy rugby.

Zajęcia
W każdy poniedziałek i środę od godziny 11.00 do 12.30
- stadion przy ul. Krasińskiego 11.
W każdy wtorek i czwartek od godziny 11.00 do 12.30 - orlik przy Szkole Podstawowej nr 40, ul. Róży Wiatrów 9.

Szczegółowe informacje: www.ksbudowlani.com,
Osoby koordynujące akcję: Sebastian Berestek, tel. 509 777 893, Jacek Zalejarz 510 141 406.

* Najbardziej podstawowa, bezkontaktowa forma rugby, idealna do fizycznego rozwoju w szkolnej edukacji. Nie występują w niej elementy szarży (ataku na zawodnika z piłką), zabroniona jest gra nogami, nie ma młynów oraz wrzutów do autu.


 

Porażka w Łodzi

Drukuj

KSBBudowkani LodzBudowlani Łódź S.A. – Budowlani Lublin 89:0 (49:0)

Zdecydowanym faworytem ostatniego meczu w rundzie zasadniczej ekstraligi z udziałem naszej drużyny byli gospodarze. Drużyna łódzka bardzo się wzmocniła w przerwie zimowej i mierzy w tytuł mistrzowski. Było to wyraźnie widać na boisku, gdzie przez całe spotkanie wyraźnie dominowali rywale lublinian.

Skład:
Konrad Zając, Adam Bobruk, Kamil Wiecaszek, Artur Bartoszewski, Arkadiusz Janeczko, Kacper Filipczak, Cezary Orchowski (Rene Nalepa), Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Piotr Skałecki, Mariusz Zając, Krzysztof Szczepański, Michał Pietrkiewicz (Sebastian Berestek), Tomasz Zduńczuk, Filip Janeczko (Łukasz Dawidowicz).


 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w rugby TAG chłopców w Lublinie

Drukuj

igrzyska szkolne rugby tag 2014.06.0316

LOZR3.06.2014 na boisku Orlik Szkoły Podstawowej Nr 29 w Lublinie odbyły się finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej Lublina (mistrzostwa szkół podstawowych) w kategorii chłopców w rugby TAG.

Po turnieju eliminacyjnym rozegranym 21.05.2014 na boisku Orlik Szkoły Podstawowej Nr 40 do finałów zakwalifikowało się 9 zespołów (blisko 90 uczestników).

Wszystkie startujące szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, pierwsza szóstka - puchary, trzy pierwsze – medale, a zawodnicy - okolicznościowe naklejki.  

Turniej był zorganizowany przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie, Miejski Szkolny Związek Sportowy, Lubelski Okręgowy Związek Rugby.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.


Wyniki

Finał A: (o miejsca 1-6)


SP 34 – SP 40        1:2
SP 27 – SP 38        1:2
SP 46 – SP 30        1:1
SP 38 – SP 46         0:1
SP 40 – SP 30        2:1
SP 34 – SP 27        0:4
SP 46 – SP 40         0:1
SP 27 – SP 30         1:0
SP 34 – SP 38         0:3
SP 27 – SP 46         2:0
SP 40 – SP 38         0:4
SP 34 – SP 30         0:4
SP 46 – SP 34        4:0
SP 30 – SP 38         1:2
SP 40 – SP 27         0:0

Tabela

1. SP 38    5    8    11:3  nauczyciel Dariusz Harasymiuk
2. SP 27    5    7    8:2   nauczyciel Urszula Branicka–Turek
3. SP 40    5    7    5:6   nauczyciel Jarosław Sierocki
4. SP 46    5    5    6:4   nauczyciel Sławomir Adryjanek
5. SP 30    5    3    7:6   nauczyciel Wojciech Pojęta
6. SP 34    5    0    1:17 Mirosław Kwiatkowski

Finał B: (o miejsca 7-9)
Rozegrano mecz i rewanż

SP Chrobry – SP 14         0:1
SP 29 – SP 14            0:0
SP Chrobry – SP 29        1:1
SP Chrobry – SP 14         1:2
SP 29 – SP 14            3:0
SP Chrobry – SP 29        0:1

Tabela

7. SP 29    4    6    5:1    nauczyciel Artur Aleksandrowicz
8. SP 14    4    5    3:4      nauczyciele: Konrad Radecki, Dorota Góra
9. SP Chrobrego    4    1    2:5      nauczyciel Rafał Jadach

Sędzia główny
Maciej Powała-Niedźwiecki

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wczoraj188
W tym tygodniu1075
W tym miesiącu2164
Łącznie1726782