Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 listopad Rugby w Lublinie! - Oficjalna strona sekcji rugby Klubu Sportowego Budowlani Lublin. http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=category&id=123&layout=blog&Itemid=183 Sat, 20 Apr 2024 04:14:28 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Wybory w Polskim Związku Rugby http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1523:wybory-w-polskim-zwizku-rugby-&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1523:wybory-w-polskim-zwizku-rugby-&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 PZRW niedzielę, 29.11.2015, w Warszawie obyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Rugby, podczas którego wyłoniono nowe władze. Prezesem został Serege Bosca. Do Zarządu został wybrany Jacek Zalejarz prezes Klubu Sportowego Budowlani.

Serdecznie gratulujemy!

Skład Zarządu PZR (alfabetycznie):

Bartosz Chudzik - Łódź
Grzegorz Kacała - Gdańsk
Wojciech Kołodziej - Ruda Śląska
Łukasz Kościelniak - Kraków
Andrzej Kuć - Mińsk Mazowiecki
Krzysztof Liedel - Warszawa
Robert Pietrzak - Warszawa
Piotr Płoszaj - Gdańsk
Bartosz Ryś - Wrocław
Anna Tkaczuk - Warszawa
Jacek Zalejarz - Lublin

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Mon, 30 Nov 2015 19:35:43 +0000
Nowy grafik treningów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1522:nowy-grafik-treningow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1522:nowy-grafik-treningow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 Od 23 listopada 2015 obowiązuje nowy harmonogram treningów dla wszystkich grup szkoleniowych. Szczegółowe dni, godziny i miejsca są umieszczone w dziale Terminy treningów.


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Mon, 23 Nov 2015 21:42:44 +0000
III Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1521:iii-halowe-mistrzostwa-wojewodztwa-lubelskiego-w-rugby-tag&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1521:iii-halowe-mistrzostwa-wojewodztwa-lubelskiego-w-rugby-tag&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 PZR Urzad MarszalkowskiLOZR  KSB Rugbz TAG


W reprezentacyjnej lubelskiej Hali Globus odbyły się III Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby, będące jednocześnie półfinałami Szkolnej Ligi Rugby TAG.

W trzech kategoriach wystartowały aż 23 zespoły, które rozegrały łącznie 54 mecze.

W kategorii klas VI nagrody wręczała pani Anna Rodak dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Lublinie, która planuje uruchomić klasę profilowaną w rugby od najbliższego roku szkolnego
.

Była to kolejna, bardzo udana, impreza skierowana do uczniów szkół podstawowych Lublina i województwa.

Wyniki

Klasy IV

1) SP 40 – SP 1 Krasnystaw               2:1
2) SP 14 – SP Białki Dolne                  1:0
3) SP 30 – SP 23                             1:1
4) SP 40 – SP Białki Dolne                  2:1
5) SP 30 – SP Łuszczów                    4:2
6) SP 14 – SP 1 Krasnystaw               5:1
7) SP 23 – SP Łuszczów                    2:0    
8) SP 40 – SP 14                             1:0    
9) SP Białki Dolne – SP 1 Krasnystaw   3:4

Półfinały
10) SP 40 – SP 23                           2:1                 
11) SP 14 – SP 30                           1:3

12) o miejsca 5-6
SP 1 Krasnystaw – SP Łuszczów         4:3         
13) o miejsca 3-4
SP 23 – SP 14                                4:0
14) o miejsca 1-2
SP 40 – SP 30                                1:2

Kolejność końcowa

1. SP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie – opiekun Wojciech Pojęta
2. SP 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie – opiekun Jarosław Sierocki
3. SP 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie – opiekun Paweł Janowski
4. SP 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie – opiekun Przemysław Chudzik
5. SP 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun Marek Kwiecień
6. SP Łuszczów im. bł. Jana Pawła II – opiekun Maciej Kleszcz
7. SP Białki Dolne – opiekun Robert Pyrka

Klasy V

15) SP 40 – SP 1 Krasnystaw               7:2    
16) SP 34 – SP Białki Dolne                  4:1
17) SP 30 – SP 23                             4:0
18) SP 3 – SP Łuszczów                      2:0    
19) SP 34 – SP 1 Krasnystaw               2:3
20) SP 40 – SP Białki Dolne                  4:1
21) SP 30 – SP Łuszczów                    3:0
22) SP 3 – SP 23                               2:1    
23) SP Białki Dolne – SP 1 Krasnystaw   3:6
24) SP 40 – SP 34                             5:1
25) SP 30 – SP 3                               3:3
26) SP Łuszczów – SP 23                    2:2

Półfinały

27) SP 34 – SP Łuszczów                     2:3
28) SP Białki Dolne – SP 23                  1:4
29) SP 40 – SP 3                                8:0
30) SP Krasnystaw – SP 30                  1:2
31) o miejsca 7-8
      SP 34 – SP Białki Dolne                  3:1
32) o miejsca 5-6
      SP Łuszczów – SP 23                    0:3        
33) o miejsca 3-4
      SP 3 – SP 1 Krasnystaw                 4:3
34)  o miejsca 1-2
      SP 40 – SP 30                             4:0

Kolejność końcowa

1. SP 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie – opiekun Jarosław Sierocki
2. SP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie – opiekun Wojciech Pojęta
3. SP 3 im. Juliusza Słowackiego – opiekun Agnieszka Adamczyk-Syta
4. SP 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun Marek Kwiecień
5. SP 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie – opiekun Paweł Janowski
6. SP Łuszczów im. bł. Jana Pawła II – opiekun Maciej Kleszcz
7. SP 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie – opiekun Mirosław Kwiatkowski
8. SP Białki Dolne – opiekun Robert Pyrka

Klasy VI
35) SP 40 – SP 29                           3:2    
36) SP 34 – SP Sobieszyn                 6:1
37) SP 30 – SP 1 Krasnystaw            3:2
38) SP 14 – SP Łuszczów                 2:1
39) SP 40 – SP Sobieszyn                 6:1
40) SP 34 – SP 29                          4:2
41) SP 30 – SP Łuszczów                 0:3
42) SP 14 – SP 1 Krasnystaw            4:1
43) SP 40 – SP 34                           2:1
44) SP Sobieszyn – SP 29                 1:3
45) SP 30 – SP 14                           2:1
46) SP Łuszczów – SP 1 Krasnystaw   3:1

Półfinały
47) SP 29 – SP 1 Krasnystaw           1:2                
48) SP Sobieszyn - SP 30                 0:1
49) SP 40 – SP 14                          1:2            
50) SP 34 – SP Łuszczów                 0:1        
51) o miejsca 7-8
      SP 29 – SP Sobieszyn                5:2
52) o miejsca 5-6
      SP 1 Krasnystaw – SP 30           2:3
53) o miejsca 3-4
      SP 40 – SP 34                         6:0
54) o miejsca 1-2
      SP 14 – SP Łuszczów                3:0

Kolejność końcowa

1. SP 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie – opiekun Przemysław Chudzik
2. SP Łuszczów im. bł. Jana Pawła II – opiekun Maciej Kleszcz
3. SP 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie – opiekun Jarosław Sierocki
4. SP 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie – opiekun Mirosław Kwiatkowski
5. SP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie – opiekun Wojciech Pojęta
6. SP 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie – opiekun Maciej Kleszcz
7. SP 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie – opiekun Artur Aleksandrowicz
8. SP Sobieszyn – opiekun Jan Miłosz


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Thu, 19 Nov 2015 18:52:25 +0000
Zmiana treningu młodzików http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1520:zmiana-treningu-modzikow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1520:zmiana-treningu-modzikow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 W sobotę, 21.11.2015 trening młodzików rozpocznie się o godzinie 10.00.

trener Rafał Jadach


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Wed, 18 Nov 2015 21:02:06 +0000
Nasi na akcjach kadr narodowych http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1519:nasi-na-akcjach-kadr-narodowych&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1519:nasi-na-akcjach-kadr-narodowych&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 PZRW ostatnim tygodniu i weekend odbyły się akcje trzech kadr narodowych w rugby.

Reprezentacja seniorów
po bardzo dobrym meczu wygrała w Warszawie z Mołdawią 18:14. W spotkaniu uczestniczyli dwaj nasi wychowankowie - Stanisław Powała-Niedźwiecki wypożyczony do Ogniwa Sopot oraz Tomasz Stępień występujący w Arce Gdynia.

W hotelu Ossa, wspólnie z seniorami, odbyła się pierwsza konsultacja kadry U23. Uczestniczył w niej Piotr Wiśniewski, a trenerem jest wychowanek Budowlanych Lublin Stanisław Więciorek.

W Cetniewie przebywała kadra U18. Nasz klub reprezentowało pięciu zawodników. Byli to - Jakub Kamiński, Michał Musur, Bartłomiej Daszczyk, Konrad Posłajko i Arkadiusz Dankiewicz. W trakcie konsultacji, w meczu towarzyskim, Polska wysoko pokonała Szwecję 83:17. Trenerem reprezentacji U18 jest lublinianin Krzysztof Okapa.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Sun, 15 Nov 2015 23:00:00 +0000
Drugie miejsce w „siódemkach” w Rzeszowie http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1518:drugie-miejsce-w-siodemkach-w-rzeszowie&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1518:drugie-miejsce-w-siodemkach-w-rzeszowie&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 W niedzielę, 15.11.2015, odbył się jubileuszowy towarzyski turniej rugby 7 z okazji 50-lecia KU AZS UR w Rzeszowie.

Na turnieju stawiły się 4 ekipy: Rugby Rzeszów, Rugby Klub Sanok, Budowlani Lublin i Biało-Czarni Nowy Sącz. Rozgrywki prowadzone były w systemie każdy z każdym. Ze względu na brak słupów punkty zdobywano jedynie poprzez przyłożenia.

Wyniki naszej drużyny:
Budowlani Lublin – Biało-Czarni Nowy Sącz     10:20 (5:5)

Punkty:

Patryk Ćwieka 5,
Wojciech Lubisz 5.

RK Sanok – Budowlani Lublin             5:25 (5:10)

Punkty:

Rafał Świderski 10,
Patryk Zalewski 10,
Wojciech Lubisz 5.

Budowlani Lublin – Rugby Rzeszów         30:0 (15:0)

Punkty:

Robert Ciechoński 10,
Michał Świderski 5,
Jakub Gładkowski 5,
Patryk Zalewski 5,
Robizon Kelberashvili 5.

Skład:
Wojciech Lubisz, Patryk Ćwieka, Robert Ciechoński, Rafał Świderski, Michał Świderski, Dominik Kabaciński, Jakub Gładkowski, Patryk Zalewski, Mariusz Zając, Robizon Kelberashvili, Patryk Jasiński, Konrad Zając.

Trener Sebastian Berestek.

Klasyfikacja końcowa
1. Biało-Czarni Nowy Sącz
2. Budowlani Lublin
3. Rugby Klub Sanok
4. Rugby Rzeszów

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Sun, 15 Nov 2015 19:30:33 +0000
Treningi kadetów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1517:treningi-kadetow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1517:treningi-kadetow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 Od soboty, 14.11.2015, treningi kadetów odbywają się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11:

- wtorek - godz. 17.00,
- czwartek - godz. 17.00,
- sobota - godz. 10.30.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Thu, 12 Nov 2015 19:53:44 +0000
Treningi żaków http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1516:treningi-akow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1516:treningi-akow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 Harmonogram treningów żaków obowiązujący od 10.11.2015:
- wtorek - 16.45-18.15 na macie w sali judo przy Hali Globus, ul. K. Wielkiego 8,
- sobota - godz. 12.00-13.30, sala gimnastyczna Zespół Szkół Nr 1, ul. Podwale 11.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Tue, 10 Nov 2015 12:26:14 +0000
Treningi młodzików http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1515:treningi-modzikow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1515:treningi-modzikow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 W tym tygodniu (9-15.11.2015) treningi młodzików odbędą się w:
- czwartek - godz. 17.00,
- sobota - godz. 10.30
w klubie przy ul. Krasińskiego 11.

Od poniedziałku 16.11.2015 młodzicy trenują:
- środa - godz. 16.45 - 18.15, sala sportów walki w Gimnazjum Nr 16, ul. Poturzyńska 2.
- sobota - godz. 9.00 - 10.15, sala gimnastyczna Zespół Szkół Nr 1, ul. Podwale 11

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Mon, 09 Nov 2015 18:34:36 +0000
Treningi mini żaków http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1514:treningi-mini-akow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1514:treningi-mini-akow&catid=123:listopad-2015&Itemid=183 Treningi mini żaków od 10.11.2015:
- wtorki w godzinach 16.45 - 18.15 mata przy hali Globus
- środy w godzinach 17.45- 19.15 sala gimnastyczna IV LO w Lublinie ul. Szkolna 4


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Listopad 2015 Mon, 09 Nov 2015 12:34:57 +0000