Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 kwiecień 2016
Home 2016 kwiecień
kwiecień 2016

Kadeci w finałach Mistrzostw Polski w rugby 7

Drukuj

W Krakowie został  rozegrany półfinał MPK „siódemek”. Znakomicie spisali się młodzi zawodnicy naszego klubu zajmując pierwsze miejsce, odnosząc pięć zwycięstw.

Gratulacje dla drużyny i trenera Jacka Zalejarza!

Wyniki
Grupa A

Budowlani Lublin – KS Rugby Wrocław     44:0
Budowlani Lublin – Juvenia Kraków          21:12
Budowlani Lublin – BBRC Łódź                 40:0

Półfinał
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew      21:14

Finał
Budowlani Lublin – Budowlani Łódź           17:7

Klasyfikacja końcowa
1. Budowlani Lublin
2. Budowlani Łódź
3. Orkan Sochaczew
4. Juvenia Kraków
5. BBRC Łódź
6. KS Husar Bolesławiec
7. KS Rugby Wrocław

Do finału awansowały cztery pierwsze zespoły.


Niepokonani kadeci KS "Budowlani" Lublin


 

Wysokie zwycięstwo w Warszawie

Drukuj

Legia Warszawa – Budowlani Lublin 5:76 (0:40)

Seniorzy Budowlanych ponownie wzięli srogi rewanż za jesienną porażkę w Lublinie. Przed dwoma tygodniami pokonali Rugby Ruda Śląska. Dzisiaj bezdyskusyjnie zwyciężyli Legię Warszawa. Nasza drużyna występowała w roli faworytów, ale tak efektownego zwycięstwa spodziewało się niewielu kibiców.

Cieszy wysoka forma drużyny przed najważniejszymi spotkaniami decydującymi o powrocie w szeregi ekstraligi.

Skład:
Konrad Zając, Adam Bobruk, Robizon Kelberashvili, Wojciech Król (Michał Świderski) Paweł Niedziółka, Piotr Wiśniewski, Bartłomiej Jasiński (Michał Pietrkiewicz), Jakub Jasiński, Wojciech Lubisz (Patryk Jasiński), Miroslav Shuliak, Patryk Zalewski, Arkadiusz Gospodarek, Bartłomiej Mazur, Jakub Gładkowski (Robert Ciechoński), Oleksii Leshchenko.

Punkty:
Oleksii Leshchenko 19,
Adam Bobruk 15,
Jakub Jasiński 10,
Robizon Kelberashvili 5,
Piotr Wiśniewski 5,
Bartłomiej Jasiński 5,
Wojciech Lubisz 5,
Patryk Jasiński 5,
Paweł Niedziółka 5,
Bartłomiej Mazur 2.

 

Budowlani w kadrach narodowych

Drukuj

PZRKadra seniorów rugby 7

Dwóch zawodników Budowlanych Lublin - Patryk Ćwieka i Wojciech Brzezicki otrzymało powołania na zgrupowanie szerokiej kadry seniorów rugby 7, które odbędzie się w dniach 18-20.04.2016 w Łodzi. Będzie to pierwsza konsultacja reprezentacji rugby 7 pod okiem nowego trenera Blikkiesa Groenewalda z RPA.


Kadra U23

Piotr Wiśniewski został powołany na konsultację kadry Polski U23, która odbędzie się w dniach 28.04-1.05.2016 w Łodzi. W rezerwie jest Wojciech Lubisz.


Kadra U17 i OKKW

Zawodnicy Budowlanych - Bartłomiej Daszczyk, Michał Musur, Jakub Kamiński, Konrad Posłajko i Rafał Ilczak otrzymali powołania na konsultację kadry U16 i U17 oraz Ogólnopolską Konsultację Kadr Wojewódzkich w Łodzi w dniach 20-24.04.2016.

 

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Siedlcach

Drukuj

W pierwszym Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży, który odbył się w sobotę 16.04.2016 w Siedlcach wystartowały trzy nasze drużyny.

Młodzicy zajęli drugie miejsce na cztery startujące zespoły.

Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 7:26

Punkty:

Krystian Litke 5,
Damian Harasymiuk 2.

Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 7:7

Punkty:

Krystian Litke 7.

Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 26:0

Punkty:

Przemysław Gilas 10,
Krystian Litke 9,
Sylwester Gąska 5,
Damian Harasymiuk 2.


Żacy

Klasyfikacja końcowa

1. Orkan I Sochaczew
2. Budowlani Łódź
3. UKS Strzała Siedlce
4. Budowlani Lublin/Pogoń Siedlce
5. Orkan II Sochaczew/AZS AWF Warszawa

Mini żacy zajęli 6 miejsce na 8 startujących ekip.

 

Gramy w Lubartowie

Drukuj

Pod koniec marca środowiskiem sportowym wstrząsnęła tragedia, jaka przydarzyła się piłkarzom trzecioligowej Wólczanki Wólki Pełkińskiej. W wypadku drogowym życie straciło pięciu młodych piłkarzy jadących na mecz.

W niedzielę, 17.04.2016, bezpośrednio po spotkaniu ligowym Lewartu Lubartów o godzinie 14.00 na boisko w Lubartowie wybiegną rugbiści Budowlanych i zagrają mecz w olimpijskiej odmianie rugby siedem.

W ten sposób wezmą udział w festynie charytatywnym, z którego pełny dochód zostanie przeznaczony na wsparcie rehabilitacji ciężko rannego w wypadku Krystiana Pydycha.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stadionu Lewartu i hojnego wsparcia akcji pomocy!  

 

Porażka w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadetów

Drukuj

Budowlani Lublin – Juvenia Kraków 0:49 (0:21)

Pomimo porażki widać było postępy w grze naszej drużyny. Przez 20 minut gra toczyła się na połowie gości, a wynik był remisowy 0-0. Niestety w końcówce pierwszej połowy atak Juvenii wykorzystał błędy w obronie 1 na 1 i łatwo zdobył trzy przyłożenia.

Druga połowa również przebiegała pod dyktando gości, chociaż w ostatnich ośmiu minutach Budowlani napierali pod ich polem i dążyli do zdobycia honorowych punktów.

W opinii trenera Piotra Chodunia lublinianie grali ambitnie, ale nierówno. Zbyt łatwo traciliśmy punkty w sytuacjach 1 na 1. Wynik nie odzwierciedla sytuacji boiskowych. Większe doświadczenie i przewaga zawodników z rocznika 2000 w drużynie gości zaowocowała ich pewnym zwycięstwem. Cieszy natomiast fakt, że w porównaniu z grą w jesieni Budowlani potrafili walczyć jak równy z równym.

Mamy nadzieję, że w następnych meczach również podejmą ambitną walkę z teoretycznie lepszymi przeciwnikami. Na uwagę zasługują udane debiuty Mateuszów - Kociuby i Kozaczuka.

Skład:
Rafał Ilczak, Jędrzej Grzelak (Eryk Wnuk), Mateusz Kociuba, Mateusz Kozaczuk, Gabriel Brożek, Adrian Jóźwiak, Sylwester Gąska (Przemysław Gil), Dominik Tomaszewski, Aleksander Mucha, Paweł Siedlecki, Kacper Pycka (Stanisław Wojciechowski), Grzegorz Kędzierski, Mikołaj Talarowski, Jakub Siczek (Krystian Litke), Jacek Komsta oraz Piotr Sulowski i Kamil Trąbka.


 

Grali juniorzy i młodzicy

Drukuj

Juniorzy
Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 0:17 (0:10)

W ramach eliminacji do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży juniorzy Budowlanych pewnie pokonali na wyjeździe Pogoń Siedlce aplikując gospodarzom trzy przyłożenia.

Punkty:

Oskar Rudziński 5,
Bartłomiej Daszczyk 5,
Jakub Kamiński 5,
Maciej Borówka 2.

Młodzicy
Pogoń Siedlce – Budowlani lublin 31:12 (26:7, 5:0, 0:5)

W towarzyskim meczu nasi młodzicy ulegli rówieśnikom z Pogoni. Rozegrano trzy części po 15 minut. Po pierwszej, w której gospodarze wysoko zwyciężyli, w dwóch kolejnych gra wyraźnie się wyrównała, a ostatnia zakończyła naszym zwycięstwem.

Punkty:
Krystian Litke 5,
Jakub Siczek 5,
Damian Harasymiuk 2.

 

Zwycięstwo w Rudzie Śląskiej

Drukuj

KSBRRSRugby Ruda Śląska – Budowlani Lublin 7:43 (0:19)

Seniorzy Budowlanych bardzo dobrze rozpoczęli wiosenne rozgrywki I ligi. Wzięli srogi rewanż za jesienną jednopunktową porażkę w Lublinie. Wysokie i pewne zwycięstwo nie było zagrożone przez całe spotkanie. Tak dobry początek daje nadzieję na skuteczne włączenie się w walkę o awans do ekstraligi.

W meczu debiutowali dwaj zawodnicy z Ukrainy z miejscowości Chmielnicki. Szczególnie udanie wystąpił Oleksii Leshchenko, który zaliczył położenie i trzy udane podwyższenia.

Skład:
Michał Majcher, Adam Bobruk (Michał Pietrkiewicz), Robizon Kelberashvili, Wojciech Król (Konarad Zając), Paweł Niedziółka, Piotr Wiśniewski (Maciej Siwiec), Bartłomiej Jasiński, Jakub Jasiński (Michał Świderski), Wojciech Lubisz (Jakub Gładkowski), Miroslav Shuliak, Arkadiusz Gospodarek, Bartłomiej Mazur, Maciej Grabowski, Patryk Zalewski (Patryk Jasiński), Oleksii Leshchenko.

Punkty:
Oleksii Leshchenko 11,
Wojciech Król 10,
Piotr Wiśniewski 5,
Bartłomiej Jasiński 5,
Arkadiusz Gospodarek 5,
Maciej Grabowski 5,
Bartłomiej Mazur 2.

 

Zaczynamy ligę

Drukuj

KSBRRSRugby Ruda Śląska - Budowlani Lublin

Po trzech meczach sparingowych przyszedł czas na pierwszy wiosenny mecz ligowy. Budowlani zagrają sobotę, 9.04.2016, o godzinie 15.00 na wyjeździe z Rugby Ruda Śląska.

Należy przypomnieć, że w pierwszej rundzie, w meczu rozegranym w Lublinie, sensacyjnie wygrali goście z Rudy Śląskiej.
W niedawno rozegranym meczu towarzyskim nasza drużyna zwyciężyła 45:5.

Liczymy na równie udany rewanż ligowy!

 

Nowy grafik treningów

Drukuj

Od 1 kwietnia 2016 obowiązuje nowy grafik treningów. Zawodników wszystkich grup wiekowych prosimy o sprawdzenie w zakładce Terminy treningów gdzie, kiedy i w jakich godzinach będą się odbywały. 


 

Samochody jeszcze nie teraz

Drukuj

Budowlani Lublin jeszcze nie pojeżdżą sponsorskimi samochodami.

Na razie był to tylko primaaprilisowy żart. Chociaż oczywiście życzymy, aby stało się tak na prawdę.


 
Więcej artykułów…
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj24
Wczoraj22
W tym tygodniu81
W tym miesiącu692
Łącznie1729792