7.06.2016 na boisku KS Budowlani przy ul. Krasińskiego odbyły się III Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Lublin w Rugby Tag (Mistrzostwa Szkół Podstawowych), których wzięło udział 16 zespołów (6 dziewcząt, 10 chłopców).
Zawody już na stałe weszły do sportowego kalendarza szkół podstawowych naszego miasta, a poziom sportowy zawodów wzrasta z roku na rok.
Wyniki rywalizacji
Chłopcy
Grupa A
1. SP 30
2. SP 34
3. SP 40
4. SP 43
5. SP 14
Grupa B
1. SP 3
2. SP 38
3. SP 23
4. SP 32
5. SP 7
Grupa A
SP 34 – SP 14 1:1
SP 40 – SP 43 5:0
SP 14 – SP 30 3:2
SP 43 – SP 34 1:3
SP 30 – SP 43 5:0
SP 34 – SP 40 1:1
SP 43 – SP 14 0:3
SP 40 – SP 30 0:0
SP 30 – SP 34 2:0
SP 14 – SP 40 3:2
Tabela
1. SP 14 4 7 10:5
2. SP 30 4 5 9:3
3. SP 40 4 4 8:4
4. SP 34 4 4 5:5
5. SP 43 4 0 1:16
Grupa B
SP 38 – SP 7 2:2
SP 23 – SP 32 3:0
SP 7 – SP 3 0:4
SP 32 – SP 38 3:1
SP 23 – SP 7 2:2
SP 3 – SP 32 3:0
SP 38 – SP 23 2:3
SP 23 – SP 3 1:2
SP 32 – SP 7 1:0
SP 3 – SP 38 4:1
Tabela
1. SP 3 4 8 13:2
2. SP 23 4 5 9:6
3. SP 32 4 4 4:7
4. SP 7 4 2 4:9
5. SP 38 4 1 6:12
Półfinały
SP 40 – SP 7 6:0
SP 34 – SP 32 2:1
SP 14 – SP. 23 4:0
SP 30 – SP 3 2:1
O miejsca 9-10 SP 43 – SP 38 1:2 (1:1)
O miejsca 7-8 SP 7 – SP 32 1:0
O miejsca 5-6 SP 40 – SP 34 2:3
O miejsca 3-4 SP 23 – SP 3 3:1
O miejsca 1-2 SP 14 – SP 30 2:1
Klasyfikacja końcowa
1. SP 14 (opiekun Przemysław Chudzik)
2. SP 30 (opiekun Wojciech Pojęta)
3. SP 23 (opiekunowie Paweł Janowski, Przemysław Wieczorek)
4. SP 3 (opiekun Agnieszka Adamczyk-Syta)
5. SP 34 (opiekun Mirosław Kwiatkowski)
6. SP 40 (opiekun Jarosław Sierocki)
7. SP 7 (opiekun Krzysztof Stepanów)
8. SP 32 (opiekun Sławomir Goździcki)
9. SP 38 (opiekun Andrzej Wilczyński)
10. SP 43 (opiekun Marek Dachno)
Dziewczęta
SP 40 – SP 43 3:0
SP 7 – SP 38 3:0
SP 23 – SP 30 3:0
SP 43 – SP 30 1:0
SP 38 – SP 23 0:3
SP 40 – SP 7 5:0
SP 7 – SP 43 0:0
SP 23 – SP 40 0:4
SP 30 – SP 38 1:1
SP 43 – SP 38 3:0
SP 40 – SP 30 5:0
SP 7 – SP 23 0:1
SP 23 – SP 43 3:2
SP 30 – SP 7 0:1
SP 38 – SP 40 1:7
Tabela
1. SP 40 5 10 24:1 (opiekun Tomasz Piasecki)
2. SP 23 5 8 10:6 (opiekunowie Paweł Janowski, Przemysław Wieczorek)
3. SP 43 5 5 6:6 (opiekunka Iwona Pakdosz)
4. SP 7 5 5 4:6 (opiekun Krzysztof Stepanów)
5. SP 30 5 1 1:11 (opiekun Wojciech Pojęta)
6. SP 38 5 1 2:17 (opiekun Dariusz Harasymiuk)