Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 sierpień Rugby w Lublinie! - Oficjalna strona sekcji rugby Klubu Sportowego Budowlani Lublin. http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=category&id=156&layout=blog&Itemid=242 Sat, 20 Apr 2024 00:08:20 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Zwycięstwo w sparingu http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1817:zwycistwo-w-sparingu&catid=156:sierpie-2018&Itemid=242 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1817:zwycistwo-w-sparingu&catid=156:sierpie-2018&Itemid=242 SkraKSBBudowlani Lublin – Skra Warszawa 17:7 (5:0)

W ramach przygotowań do rundy jesiennej ekstraligi, nasi seniorzy rozegrali towarzyski mecz z warszawską Skrą. Po wyrównanym i ciekawym, pomimo zimna i padającego deszczu, meczu pokonali rywali ze stolicy.

Do przerwy tylko raz udało się naszym zawodnikom zdobyć punkty, przyłożył Michał Węzka.

W drugiej połowie jeszcze dwukrotnie Budowlani kładli piłkę na polu rywali. W końcowej fazie meczu ambitnie grający goście osiągnęli wyraźną przewagę udokumentowaną zdobyciem siedmiu punktów.

rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Sierpień 2018 Sun, 26 Aug 2018 15:25:56 +0000
Sparing w niedzielę http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1816:sparing-w-niedziel&catid=156:sierpie-2018&Itemid=242 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1816:sparing-w-niedziel&catid=156:sierpie-2018&Itemid=242 W ramach przygotowań do drugiej rundy rozgrywek ekstraligi, w najbliższą niedzielę (26.08.2018) seniorzy naszego klubu zagrają w towarzyski mecz z warszawską Skrą.

Zawody odbędą się na stadionie przy ulicy Krasińskiego o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy kibiców!

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Sierpień 2018 Fri, 24 Aug 2018 07:26:06 +0000
Kalendarz rundy jesiennej ekstraligi http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1815:kalendarz-rundy-jesiennej-ekstraligi-&catid=156:sierpie-2018&Itemid=242 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1815:kalendarz-rundy-jesiennej-ekstraligi-&catid=156:sierpie-2018&Itemid=242 Okres przerwy wakacyjnej rugbistów KS Budowlanych Lublin powoli dobiega końca. Jak pamiętamy nasi seniorzy zakwalifikowali się do grupy walczącej o medale mistrzostw Polski. W rundzie rewanżowej zmierzą się z drużynami z grupy A: Budowlanymi S.A. Łódź, Lechią Gdańsk i Orkanem Sochaczew.