Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 czerwiec 2010
Home 2010 czerwiec
czerwiec 2010

Magazyn Sportowy TVP Lublin

Drukuj

Film rugbyZapraszam do obejrzenia Magazynu Sportowego przygotowanego przez Telewizję Lublin. W programie m.in. materiał dotyczący obchodów 35-lecia rugby oraz sukcesu juniorów. Program dostępny pod adresem http://www.tvp.pl/lublin/sportowe/magazyn-sportowy/wideo/27-czerwca-2010/2043251

 

Info dla seniorów

Drukuj

Informacja dla drużyny seniorów: Dzisiaj (wtorek) kapitan zespołu zaprasza na luźny trening. Planowana gra w piłkę nożną ;)

 

Zdjęcia z finału MPJ

Drukuj

Finał MPJ Lublin Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wczorajszego finału.

 

Złoto jest nasze!

Drukuj

Budowlani Lublin zdobyli złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów!
W meczu finałowym pokonali Posnanię Poznań 11:0 (3:0).

Juniorzy Budowlanych Lublin odnieśli dzisiaj wielki sukces! Tytuł mistrzowski powrócił do naszego Klubu po 22 latach. W meczu finałowym podobnie jak w poprzednich spotkaniach lubelacy zagrali bardzo skutecznie w obronie. Od pierwszego gwizdka sędziego Budowlani grali bardzo skoncentrowani, przeprowadzając niebezpieczne akcje ofensywne. Goście zaprezentowali się dobrze w obronie i w pierwszej połowie nie dopuścili lubelskiej ekipy na swoje pole punktowe. Do przerwy jedyne punkty w meczu zostały zdobyte z karnego, na swoim koncie zapisał je Piotr Skałecki.

Po zmianie stron Budowlani byli skuteczniejsi. Po jednej z widowiskowych akcji Jakub Stelmach przyłożył piłkę na polu punktowym rywala. Przed końcowym gwizdkiem sędziego lublinianie powiększyli swój dorobek punktowy o kolejne 3 punkty z karnego, egzekutorem podobnie jak wcześniej był Piotrek Skałecki.

Zarówno w meczu finałowym jak i we wcześniejszych spotkaniach lubelscy juniorzy prezentowali przemyślaną, zespołową grę. Szczególnie cieszy dobra organizacja oraz współpraca formacji młyna i ataku.

Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz trenera Krzysztofa Okapy!

Punkty zdobyli:
Piotr Skałecki 6, Jakub Stelmach 5

Skład mistrzowskiej drużyny:
Łukasz Mańka, Michał Pietrkiewicz, Krzysztof Kędra, Krzysztof Wiśniewski, Tomasz Zduńczuk, Mariusz Gorczyca, Konrad Niedźwiedź, Jakub Kryszczuk, Jakub Stelmach, Marcin Tatara, Filip Gaćkowski, Piotr Skałecki, Rafał Szrejber, Łukasz Krzywda, Michał Węzka,  Krzysztof Kowalczyk, Oskar Paluch, Kacper Filipczak, Arkadiusz Janeczko, Bartłomiej Kostrubiec, Mariusz Wilk, Patryk Piętka, Krzysztof Szczepański, Marcin Dzioch, Karol Szado, Damian Waleńciuk

Więcej…
 

35-lecie rugby w Lublinie

Drukuj

35 lat rugby w KS Budowlani Lublin Dziś (26.06.2010) Budowlani Lublin świętowali 35-lecie sekcji rugby. Obiekty klubowe tętniły życiem od rana do wieczora. Obchody rozpoczęły mecze dzieci i młodzieży. Po nich na boisko wybiegli seniorzy Budowlanych Lublin, którzy w towarzyskim meczu zmierzyli się z drużyną Frogs Warszawa. Lubelska ekipa grała wzmocniona o kilku wychowanków, którzy na co dzień występują w innych klubach. Nasze szeregi zasilili Konrad Jarosz, Paweł Piwnicki, Piotr Psuj i Rafał Janeczko. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze i mieli spory wkład w wygraną Budowlanych 35:5.

Po zakończonym meczu nadszedł czas na główną ceremonię obchodów. Wśród wielu zaproszonych gości znalazły się osoby, szczególnie zasłużone dla Klubu - m.in. założyciel Klubu Leszek Naskręt, pierwszy trener Jan Jagieniak, wieloletni prezes Zbigniew Kmicic, prezesi Stefan Rybka i Leszek Postój. Obecny był również dyrektor  Wydziału Spraw Społecznych Działu ds. Sportu i Turystyki, Urzędu Miasta Lublin - Juliusz Szajnocha, który w imieniu prezydenta Adama Wasilewskiego na ręce prezesa Klubu Krzysztofa Okapy, wręczył pamiątkowy puchar i listy gratulacyjne zawodnikom, którzy wywalczyli awans do ekstraligi. Obiecał także nagrody pieniężne dla zawodników...

Po części oficjalnej rozpoczęły się zmagania oldboyów. Oprócz lubelskiej drużyny udział wzięli rugbiści z Siedlec, Lwowa i Odessy. Rywalizacja była bardzo zawzięta a po zakończonych zmaganiach nadszedł czas na tradycyjną "trzecią połowę meczu".

 

Obchody 35-lecia Klubu

Drukuj

Dzisiaj rozpoczynają się obchody 35-lecia Klubu Sportowego ?Budowlani?. Na Mistrzostwach Polski Juniorów jest dzień wolny.

Program obchodów jubileuszu:

10.00-11.00 - turniej zespołów młodzieżowych
11.30-12.30
- mecz towarzyski zespołu seniorów - Budowlani Lublin - Frogs Warszawa
13.00
- otwarcie obchodów 35-lecia sekcji rugby, wręczenie wyróżnień
14.00-16.00
- międzynarodowy turniej drużyn oldbojów - Budowlani Lublin, RG Credo Odessa, RC Sokół Lwów, WFS Siedlce Veterans
16.30
- wyjazd autokarami na ?piknik rugby?  do ośrodka ?Marina? nad Zalewem Zemborzyckim

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków rugby!

 

MPJ Lublin - dzień 3 - gramy o złoto!

Drukuj

MPJ Rugby Lublin 2010 Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot 3:3 (0:3)
Budowlani Lublin zremisowali ostatni mecz fazy grupowej i w niedzielę zagrają o złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów. Pojedynek z niepokonaną do tej pory ekipą Ogniwa Sopot był bardzo wyrównany. Goście schodzili na przerwę prowadząc 0:3. Po zmianie stron nasi rugbiści przeprowadzili kilka niebezpiecznych akcji, jednak nie udało się zakończyć ich przyłożeniem. Na szczęście Piotr Skałecki zdobył 3 punkty z karnego, doprowadzając do remisu 3:3.  Taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Dzięki lepszemu bilansowi małych punktów ekipa Budowlanych Lublin zajęła pierwsze miejsce w grupie A i w niedzielę zagra w finale z Posnanią Poznań.

Więcej…
 

MPJ Lublin - dzień 2

Drukuj

MPJ Rugby Lublin 2010

Juniorzy Budowlanych Lublin odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo w grupie A, pokonując imienników z Łodzi 15:0 (8:0). Przeciwnik postawił duże wymagania i mecz z pewnością nie należał do łatwych. W pierwszej połowie lublinianie zdobyli punkty z przyłożenia i drop-gola. Po przerwie, nasza ekipa została zepchnięta do defensywy i miała znacznie mniej dogodnych sytuacji do powiększenia przewagi. Rugbiści z Krasińskiego bronili się bardzo skutecznie, wyprowadzając kilka niebezpiecznych kontrataków. Ostatecznie akcja gospodarzy za siedem punktów przesądziła losy spotkania. Jutro ostatnie mecze w fazie grupowej - Budowlani Lublin zagrają z Ogniwem Sopot. Ekipa, która zwycięsko wyjdzie z pojedynku, w niedzielę będzie walczyć o złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów.

Punkty zdobyli: Rafał Szrejber 5, Michał Węzka 5, Marcin Tatara 3, Piotr Skałecki 2

Więcej…
 

MPJ Lublin - dzień 1

Drukuj

MPJ Rugby Lublin 2010

Drużyna Budowlanych Lublin bardzo udanie rozpoczęła Mistrzostwa Polski Juniorów, w meczu otwarcia wyraźnie wygrywając z AZS AWF Warszawa 41:5 (19:0). Dzięki wysokiemu zwycięstwu lublinianie, po pierwszym dniu przewodzą w grupie A.

Punkty zdobywali: Piotr Skałecki 11, Rafał Szrejber 10, Krzysztof Wiśniewski 5, Jakub Kryszczuk 5, Łukasz Krzywda 5, Michał Węzka 5.

Skład naszej ekipy: Łukasz Mańka, Michał Pietrkiewicz, Krzysztof Kędra, Krzysztof Wiśniewski, Tomasz Zduńczuk, Mariusz Gorczyca, Konrad Niedźwiedź, Jakub Kryszczuk, Jakub Stelmach, Marcin Tatara, Filip Gaćkowski, Piotr Skałecki, Rafał Szrejber, Łukasz Krzywda, Michał Węzka,  Krzysztof Kowalczyk, Oskar Paluch, Kacper Filipczak, Arkadiusz Janeczko, Bartłomiej Kostrubiec, Mariusz Wilk, Patryk Piętka, Krzysztof Szczepański, Marcin Dzioch, Karol Szado, Damian Waleńciuk

Więcej…
 

Rozpoczęcie MPJ

Drukuj

Dzisiaj o godzinie 10.30 na stadionie przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie, rozpoczynamy Mistrzostwa Polski Juniorów w Rugby. Zawody potrwają do niedzieli. Po zakończeniu każdego dnia na naszej stronie będą pojawiać się informacje dotyczące meczów.

 

Zdjęcia z Wożuczyna

Drukuj

wozuczyn Zdjęcia z zakończonego niedawno II Turnieju o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w Rugby, który odbył się w Wożuczynie są już dostępne w naszej galerii.

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 4

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj41
Wczoraj188
W tym tygodniu1073
W tym miesiącu2162
Łącznie1726780