Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 grudzień 2010
Home 2010 grudzień
grudzień 2010

Wesołych Świąt

Drukuj

 

 

Rodzinnych, pogodnych
i zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności
w Nowym Roku

życzą zawodnicy, trenerzy
i działacze Klubu Sportowego Budowlani Lublin

 

Rugbiści w plebiscycie Kuriera Lubelskiego

Drukuj

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań sportowych dokonań.  Kurier Lubelski ogłosił 49. edycję plebiscytu na najlepszego i najpopularniejszego sportowca Lubelszczyzny w 2010 roku. Wśród pięćdziesięciu nominowanych znalazło się dwóch zawodników Budowlanych Lublin ? kapitan zespołu Jakub Jasiński i zdobywca najwyższej liczby punktów w sezonie ? Wojciech Piotrowicz.
Wyniki plebiscytu poznamy na Gali Mistrzów Sportu 14 stycznia 2011 roku, wtedy okaże się, którzy sportowcy cieszyli się największym uznaniem i popularnością wśród kibiców.  Od nas zależy, czy rugbiści Budowlanych znajdą się wśród dziesięciu wyróżnionych.  

Na swoich kandydatów można głosować na dwa sposoby:

1. Wypełniając i wysyłając kupon z Kuriera Lubelskiego zawierający dziesiątkę kandydatów. Punkty będą przyznawane wg zasady: 1. miejsce - 10 pkt., 2. miejsce - 9 pkt., 3. miejsce - 8 pkt., itd.

2. Wysyłając SMS.
Można wskazać tylko jednego sportowca. Otrzyma on 5 pkt. By zagłosować za pomocą telefonu komórkowego, należy zakupić e-wydanie Kuriera wysyłając SMS-a na numer 7248 o treści: SPORT.34 gdy głosujemy na Jakuba Jasińskiego, lub SPORT.33 gdy oddajemy głos na Wojciecha PiotrowiczaKoszt SMS-a 2,44 zł z VAT.

A oto sylwetki nominowanych rugbistów zamieszczone na łamach Kuriera Lubelskiego:

JAKUB JASIŃSKI
Kapitan zespołu. Należy do "Klubu 100", w którym znajdują się zawodnicy z przynajmniej setką meczów na koncie w barwach Budowlanych. W 2003 roku zdobył z lublinianami brązowy medal mistrzostw Polski. Uczestnik mistrzostw świata juniorów w 1998 roku, a także dwukrotny reprezentant Polski. Debiutował w pierwszej lidze (obecnie ekstraliga) ponad czternaście lat temu. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Budowlanych.

WOJCIECH PIOTROWICZ
Najbardziej obiecujący zawodnik młodego pokolenia w lubelskim rugby. Już teraz, mimo ledwie dwudziestu lat, gwiazda zespołu i jeden z głównych autorów zeszłorocznego awansu do ekstraligi. Najlepiej punktujący zawodnik w drużynie. Swego czasu kusiła go już Lechia Gdańsk, jednak Piotrowicz wybrał grę w Lublinie, a także studia tutaj. Regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski, obecnie gra w seniorskiej kadrze.

 

Badania juniorów i kadetów

Drukuj

W poniedziałek 13.12.2010 na treningu juniorów i kadetów zostaną przeprowadzone badania uzdolnień psychomotorycznych i zmiennych psychologicznych u zawodników.

Obecność wszystkich juniorów i kadetów obowiązkowa!

 

Trening juniorów

Drukuj

Uwaga juniorzy!

Jutrzejszy trening juniorów (piątek, 10.12.2010) odbędzie się o godzinie 17.15 w hali na obiektach klubowych!

 

Powołania na kadrę U20

Drukuj

W najbliższą sobotę i niedzielę (11-12.12.2010) w Warszawie odbędzie się konsultacja kadry U20 obejmująca zawodników grających w I i II linii młyna.  Trener Krzysztof Folc powołał trzech zawodników Budowlanych Lublin - Krzysztofa Kędrę i Michała Pietrkiewicza oraz dodatkowo Adriana Chróściela, chociaż przekroczył już wiek ?młodzieżowca?.

 

Zmiana treningów seniorów

Drukuj

Od 10.12.2010 piątkowe treningi seniorów będą się odbywały o godzinie 17.30 w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Podwale.

 

Zmiana treningów

Drukuj

Uwaga!
Ze względu na obfite opady śniegu nastąpi zmiana w jutrzejszych treningach seniorów, juniorów i kadetów.

W piątek (3.12.2010) seniorzy będą trenować o godzinie 17.45 w Zespole Szkół Nr 1
przy ul. Podwale
.
Juniorzy i kadeci rozpoczynają swoje treningi wcześniej, bo już o godzinie 16.45 również w ZS Nr 1.

 


Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj6
W tym tygodniu39
W tym miesiącu204
Łącznie1724569