Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 styczeń 2011
Home 2011 styczeń
styczeń 2011

Powołania na kadrę seniorów

Drukuj

PZRTrzej zawodnicy Budowlanych Lublin - Stanisław Niedźwiecki, Wojciech Piotrowicz i Rafał Szrejber otrzymali powołania na kolejną konsultację kadry seniorów, która odbędzie się w Warszawie w dniach 4-6.02.2011.

 

Powołania na kadrę U18

Drukuj

PZRSześciu juniorów Budowlanych Lublin: Krzysztof Szczepański, Patryk Ćwieka (94), Oskar Paluch, Arkadiusz Maksim (94), Kamil Wiecaszek i Filip Janeczko (94) otrzymało powołania na konsultację kadry U18.
Konsultacja rozpoczynająca przygotowania do Mistrzostw Europy U18 odbędzie się w Siedlcach w dniach 10-12.02.2011.

 

Pracowity weekend Budowlanych

Drukuj

Ośmiu rugbistów Budowlanych Lublin pracowicie i udanie spędziło ostatni weekend.
Czterej zawodnicy - Krzysztof Kędra, Michał Pietrkiewicz, Konrad Niedźwiedź i Adrian Chróściel trenowali w Warszawie pod okiem trenera Krzysztofa Folca na konsultacji formacji młyna reprezentacji młodzieżowej.
Michał Kędra, Stanisław Niedźwiecki, Wojciech Piotrowicz i Rafał Szrejber wzięli udział w konsultacji kadry seniorów w Gdyni, gdzie rozegrali mecz kontrolny z zespołem Arki.
Kadra Polski pokonała gdynian 34:0 (10:0) a Stanisław Niedźwiecki zaliczył przyłożenie. W pierwszym składzie wystąpili także Wojciech Piotrowicz i Rafał Szrejber, na zmianę wszedł Michał Kędra.

 

Obóz w Zamościu

Drukuj

Informacje dla uczestników obozu w Zamościu przekazane przez trenera Sebastiana Berestka!

Wyjazd na obóz grup młodzieżowych (junior, kadet,  młodzik) w piątek  21.01.2011 o godzinie 11.00. Zbiórka pod klubem o godzinie 10.45.

Obowiązkowo należy zabrać:

1. legitymację szkolną lub paszport (dokument potwierdzający tożsamość),
2. kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku,
3. sprzęt sportowy na salę i boisko oraz dodatkowo strój kąpielowy.

 

Powołania na kadrę rugby 7

Drukuj

PZR 7

Trener reprezentacji  rugby 7 Krzysztof Folc powołał na dwudniową konsultację czterech zawodników Budowlanych Lublin - Rafała Janeczkę, Michała Węzkę, Rafała Szrejbera i Jakuba Stelmacha.  Konsultacja odbędzie się w Warszawie w dniach 29-30.01.2011.

 

Terminarz meczów rundy wiosennej

Drukuj

Polski Związek Rugby podał terminarz meczów ekstraligi w rundzie wiosennej 2011. Pierwszy mecz (runda IX) Budowlani Lublin rozegrają 26/27.03.2011 na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie drużyna Orkana Sochaczew. Na kolejny mecz (runda X, 02/03.04.2011) pojadą do Sopotu na spotkanie z Ogniwem. W rundzie XI (9/10.04.2011), przed własną publicznością zmierzą się z Arką Gdynia. Runda XII zostanie rozegrana 30.04/1.05.2011 po przerwie spowodowanej meczem reprezentacji Polski z Holandią (16.04.2011) i świętami wielkanocnymi. Budowlani zmierzą się z Posnanią w Poznaniu. W rundzie XIII (7/8.05.2011) zagrają u siebie z aktualnym wicemistrzem Polski Lechią Gdańsk. Na ostatni mecz rundy wiosennej (14/15.05.2011) Budowlani udadzą się do Krakowa na spotkanie z Juvenią. W listopadzie 2010 został rozegramy awansem mecz VIII rundy, w którym Budowlani Lublin przegrali z Budowlanymi Łódź 20:30. W czerwcu zostaną rozegrane półfinały - play-offs (4/5.06.2011) i finały ekstraligi (18/19.06.2011).

 

Powołania na kadrę U20

Drukuj

PZRW najbliższą sobotę (22.01.2011) w Warszawie odbędzie się krótka konsultacja kadry U20 obejmująca zawodników grających w I i II linii młyna.  Trener Krzysztof Folc powołał czterech zawodników Budowlanych Lublin - Krzysztofa Kędrę, Michała Pietrkiewicza i Michała Niedźwiedzia oraz Adriana Chróściela z seniorskiej pierwszej piątki.

Natomiast od piątku do niedzieli  (21-23.01.2011) w Gdyni  na zgrupowaniu kadry seniorów będą przebywać Michał Kędra, Stanisław Niedźwiecki i Wojciech Piotrowicz.

 

Budowlani wyróżnieni na Gali Sportu

Drukuj

gala sportu lubelszczyzny Wczoraj (14.01.2011) odbyła się Gala Sportu Lubelskiego i ogłoszenie wyników 49. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego na najlepszych i najpopularniejszych sportowców województwa.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również przedstawiciele naszego Klubu. W wystąpieniu otwierającym uroczystość Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman wymienił trzy najlepsze kluby regionu, w tym Budowlanych Lublin, których komplementował za odnoszone sukcesy i szkolenie oparte na wychowankach.
Klub został wyróżniony w trzech różnych kategoriach. W kategorii ?sport młodzieżowy?, za zdobycie tytułu Mistrza Polski Juniorów, wyróżnienie odebrał prezes klubu i trener zespołu Krzysztof Okapa. W kategorii ?drużynowy sukces roku? wyróżnienie, za awans do ekstraligi rugby, odebrał szkoleniowiec zespołu Piotr Choduń. W kategorii ?nadzieje? wśród dziesięciu zawodników różnych dyscyplin, wyróżnienie otrzymał Rafał Szrejber.

gala sportu lubelszczyznyNa Gali były także jeszcze inne ?rugbowe? akcenty. Wśród wyróżnionych najlepszych ? golfistów województwa lubelskiego znalazł się Paweł Czerwonka, wieloletni zawodnik naszego klubu (65 występów w lidze). Jedną z nagród w kategorii ?sport niepełnosprawnych? wręczał Dariusz Augustyniak, były zawodnik Budowlanych i reprezentant Polski (179 meczów rozegranych w lidze, 497 zdobytych punktów).
Gratulując udanego roku 2010, liczymy, że obecny nie będzie gorszy, a medal mistrzostw Polski pozwoli wprowadzić do dziesiątki jubileuszowego 50. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego naszego zawodnika.

Relację z balu będzie można obejrzeć w telewizji lubelskiej w niedzielę o godzinie 17.30.

 

Treningi żaków i mini-żaków

Drukuj

W ferie treningi żaków i mini-żaków nie ulegają zmianie i będą się odbywały we czwartki o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Samochodowych - Al. Jana Długosza 10A oraz w soboty o godzinie 11.45 w hali "Globus".

 

Kalendarz KS Budowlani 2011

Drukuj

kalendarz KS Budowlani LublinZ przyjemnością informujemy, że już jest dostępny kalendarz Budowlanych Lublin na 2011 rok.

Ubiegły rok  należał dla lubelskich rugbistów do bardzo udanych.
Mamy nadzieję, że w 2012 roku również będą mieli się czym pochwalić. Tymczasem będziemy sobie przypominać sukcesy Klubu niedawno osiągnięte we wszystkich kategoriach wiekowych: nagrodę ?Husarz? w kategorii Klub Roku przyznaną przez Stowarzyszenie Rugby Barbarians Polska, zdobycie mistrzostwa I Ligi i awans seniorów do Ekstraligi, zdobycie Mistrzostwa Polski Juniorów, srebrnego medalu Mistrzostw Polski Kadetów, brązowego medalu Mistrzostw Polski Kadetów Rugby 7, uzyskanie I miejsca w klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieży w rugby za starty młodzików, kadetów i juniorów.

 

Zmiana treningów

Drukuj

Od najbliższego piątku (14.01.2011) seniorzy będą trenować o godzinie 18.30 na boisku  ze sztuczną nawierzchnią przy Gimnazjum Nr 16 w Lublinie ul. Poturzyńskiej 2.
Sobotni trening (15.01.2011) o godzinie 11.00 będzie połączony z treningiem juniorów z roczników 1992-1993 i odbędzie się również na boisku Gimnazjum Nr 16.

Uwaga!
Obecność juniorów obowiązkowa!


 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj13
W tym tygodniu49
W tym miesiącu155
Łącznie1724520