Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 kwiecień 2011
Home 2011 kwiecień
kwiecień 2011

Porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań ? Budowlani Lublin 24:15 (17:3)

Według oceny trenera Piotra Chodunia był to najgorszy mecz lubelskiej drużyny od dwóch lat. Zespół zagrał słabo szczególnie w pierwszej połowie. Po objęciu prowadzenia 3:0 po rzucie karnym skutecznie wyegzekwowanym przez Rafała Janeczkę do głosu doszli gospodarze i po ewidentnych błędach naszej drużyny zdobyli kolejno 17 punktów (2 położenia, 2 podwyższenia, 1 karny) kończąc pierwszą połowę wyraźną wygraną 17:3.

Druga nie zaczęła się lepiej, kolejne przyłożenie dla Posnanii i było już 3:24. Zanosiło się na klęskę. Lubelski trener dokonał sześciu zmian. Zmiennicy wnieśli sporo ożywienia, mecz się wyrównał. Do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić lublinianie. Po ładnej akcji ataku położenie zdobył Piotr Skałecki,  a drugie, to efekt dobrej gry młyna wykończonej przez juniora (drugi mecz w seniorach) Krzysztofa Kędrę. Skończyło się na honorowej porażce 15:24.

Aby zapewnić sobie awans do strefy medalowej ciągle brakuje Budowlanym jednego punktu. Miejmy nadzieję, że była to chwilowa niedyspozycja zespołu, może spowodowana szokiem po decyzjach stypendialnych władz naszego miasta? Liczymy, że już w kolejnym meczu z bardzo silną Lechią Gdańsk  drużyna po raz kolejny pokaże charakter i wolę walki o medale mistrzostw Polski.

Skład:
Michał Kędra (Krzysztof Banaszek), Michał Pietrkiewicz, Adrian Chróściel, Wojciech Król, Łukasz Powałka, Bartłomiej Jasiński (Sebastian Berestek), Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński (Krzysztof Kędra), Rafał Janeczko (Jakub Stelmach), Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński (Piotr Skałecki), Paweł Piwnicki (Krzysztof Mirosław), Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.

Punkty:
Piotr Skałecki 5,
Krzysztof Kędra 5,
Rafał Janeczko 3,
Wojciech Piotrowicz 2.  


 

Wyjazd do Poznania

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań - Budowlani Lublin

Kolejny bardzo trudny mecz czeka rugbistów Budowlanych Lublin. Po trzytygodniowej przerwie spowodowanej meczem reprezentacji Polski z Holandią i świętami wielkanocnymi, jutro - 30.04.2011 o godzinie 13.00 zmierzą się z ambitnym zespołem Posnanii. Wprawdzie poznaniacy nie odnotowali w tej rundzie jeszcze żadnego zwycięstwa, ale zawsze są bardzo groźni. Będą próbowali zapewnić sobie pozostanie w Ekstralidze. Natomiast Budowlani za cel mają umocnienie się na czwartej pozycji. Zapowiada się więc ciekawy i zażarty pojedynek między tymi dwiema młodymi drużynami.
Mamy nadzieję, że wynik meczu w Poznaniu będzie korzystny dla nas.


 

Wesołych Świąt!

DrukujZdrowych i pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajka
i mokrego śmigusa dyngusa,
zawodnikom, działaczom
i sympatykom rugby

życzy serwis ksbudowlani.com

 

Memoriał im. Mirosława Wojtani w Łodzi

Drukuj

KSB19 kwietnia 2011 odbył się w Łodzi Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży do lat 15 - Memoriał im. Mirosława Wojtani. W trzech kategoriach wiekowych uczestniczyło w nim 27 drużyn reprezentujących Wielkopolskę, Małopolskę, Okręg Centralno-Wschodni (Lublin, Siedlce, Sochaczew, Łódź) oraz Olsztyn.


Klasyfikacja końcowa:

Mini żak U11

1. SP5 Ozorków,
2. Pogoń Siedlce,
3. SP5 Poznań,
4. Budowlani Łódź,
5. Koziołki Jerzykowo,
6. Gorce Raba Niżna,
7. ex aequo Budowlani Lublin,
7. ex aequo Pogoń Siedlce II,
9. Czarni w Bytomiu,
10. WMPD Olsztyn

Żak U13

1. Budowlani Łódź,
2. Posnania Poznań,
3. Orkan Sochaczew,
4. Pogoń Siedlce,
5. Sparta Jarocin,
6. Gorce Raba Niżna,
7. Czarni w Bytomiu,
8. Budowlani Lublin,
9. WMPD Olsztyn

Młodzik U15

1.  Orkan Sochaczew,
2. Budowlani Łódź,
3. Gorce Raba Niżna,
4. Sparta Jarocin,
5. Posnania Poznań,
6. Czarni w Bytomiu,
7. Budowlani Lublin

 

Powołania na turniej "Stanislas 7's"

Drukuj

PZR7Reprezentacja rugby 7 wybiera się na międzynarodowy turniej "Stanislas 7's" rozgrywany we Francji w Nancy. 
Konsultacja rozpoczyna się już 21.04.2011 w Opalenicy. Z Lublina powołania otrzymali trzej zawodnicy Budowlanych ? Piotr Psuj, Rafał Janeczko, Michał Węzka.

 

Zwycięstwo z Holandią - debiut Szrejbera

Drukuj

Reprezentacja Polski pokonała w Krakowie Holandię 32:18 (17:0). W drugiej połowie na boisku pojawili się dwaj zawodnicy Budowlanych Lublin ? Stanisław Niedźwiecki i debiutujący  w kadrze Polski seniorów Rafał Szrejber.

Gratulujemy wygranej!

 

Otwarty Turniej Rugby 7 Amatorów

Drukuj

1 maja 2011 na stadionie KS "Budowlani" Lublin, przy ulicy Krasińskiego 11, zostanie rozegrany Otwarty Turniej Rugby 7 Amatorów.

Rozpoczęcie zawodów o godzinie 11.00, a odprawa techniczna o godzinie 10.00.

Regulamin:

1. Ekipa może liczyć maksymalnie 10 osób.
2. W drużynie może się znajdować maksimum jeden zawodnik czynnie uprawiający rugby (bez względu na kategorię wiekową).
3. Czas gry 2x5 min.
4. Wpisowe - 100 zł od ekipy (nagrody, poczęstunek).
5. Zapisy do 28 kwietnia 2011 w biurze KS Budowlani, tel. 815251811.
6. W turnieju mogą brać udział tylko pełnoletni zawodnicy.

Turniej zostanie rozegrany według przepisów gry rugby 7.

 

Zmiana treningów seniorów

Drukuj

Od środy 13.04.2011 seniorzy trenują w poniedziałki, środy i piątki:

poniedziałek ? godz. 18.00 - SPA Nałęczów
wtorek ? godz. 17.30 - klub
środa ? godz. 17.30 - klub
piątek ? godz. 17.30 - klub

 

Stanisław Niedźwiecki w telewizji

Drukuj

St.NiedzwieckiZawodnik Budowlanych Lublin Stanisław Niedźwiecki udzielił wywiadu w Internetowej Telewizji Lublin. Opowiadał o czekającym go w sobotę meczu reprezentacji Polski z Holandią, w  którym ma szansę zadebiutować także Rafał Szejber. Mówił o ostatnim meczu z Arką Gdynia, zdobytych tytułach Mistrza Polski oraz o grze w Benfice Lisbona. Wywiad, prowadzony przez redaktora Andrzeja Kwieka można zobaczyć pod adresem - http://www.itvl.pl/news/nasz-czlowiek-w-kadrze.

Internetowa Telewizja Lublin umieszcza na swojej stronie również mecze Budowlanych Lublin. Obecnie są dostępne: Budowlani Lublin - Arka Gdynia, Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew i Budowlani Lublin - Budowlani Łódź.

 

Statystyki

Drukuj

Zapraszam do zapoznania się z uaktualnionymi statystykami, tabelą i Klubem 100.

 

Porażka po walce

Drukuj

ArkaKSBBudowlani Lublin ? Arka Gdynia 5:13 (0:13)

Tym razem nie udało się sprawić niespodzianki. Faworyzowana Arka wygrała w Lublinie po dobrym i zaciętym meczu. Zadecydowała pierwsza połowa. Goście grali z bardzo silnym wiatrem i wykorzystali jego atut. Grając bardzo mądrze nogą utrzymywali piłkę na połowie Budowlanych. Pierwsze punkty zdobyli po rzucie karnym. Kiedy wydawało się, że jest szansa na utrzymanie tego wyniku do końca pierwszej polowy, dość przypadkowa akcja zakończyła się położeniem i skutecznym podwyższeniem. W ostatnich sekundach goście dołożyli jeszcze 3 punkty z rzutu karnego i do przerwy przegrywaliśmy 0:13.
Po przerwie spodziewaliśmy się podobnej taktyki naszej drużyny, jednak lubelscy zawodnicy próbowali grą otwartą sforsować dobrą obronę gdynian. Udało się to dopiero na 6 minut przed końcem zawodów. Po bardzo dobrej akcji Piotra Psuja i podaniu do Stanisława Niedźwieckiego ten ostatni nie zaprzepaścił szansy i zdobył 5 punktów. Niestety podwyższenie w wykonaniu Rafała Janeczki minimalnie minęło słupek bramki. Można żałować, że nie udało się zdobyć przynajmniej punktu bonusowego.
Należy przypomnieć, że nasza drużyna to ciągle beniaminek w ekstralidze. Zdobywane doświadczenie w takich zawodach, jak dzisiejsze z pewnością przyniesie oczekiwane efekty.

Skład:
Michał Kędra (Sebastian Berestek), Michał Pietrkiewicz (Piotr Nojszewski), Adrian Chróściel, Wojciech Król, Łukasz Powałka, Bartłomiej Jasiński, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Jasiński (Michał Kowal, Krzysztof Banaszek), Rafał Janeczko, Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński, Paweł Piwnicki, Rafał Szrejber, Piotr Psuj, Michał Węzka.

Punkty:
Stanisław Niedźwiecki 5.

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj127
Wczoraj188
W tym tygodniu1159
W tym miesiącu2248
Łącznie1726866