Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 lipiec Rugby w Lublinie! - Oficjalna strona sekcji rugby Klubu Sportowego Budowlani Lublin. http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=category&id=67&layout=blog&Itemid=113 Thu, 28 Mar 2024 16:26:33 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Stanisław Niedźwiecki w iTVL http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=553:stanisaw-niedwiecki-w-itvl&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=553:stanisaw-niedwiecki-w-itvl&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 iTVLKilka dni temu w Internetowej Telewizji Lublin gościł trener Budowlanych Lublin, Andrzej Kozak, a dzisiaj o wypowiedź został poproszony nasz zawodnik Stanisław Niedźwiecki.
Rozmowę prowadził redaktor Andrzej Kwiek. Stanisław Niedźwiecki przybliżył plany rozgrywek ligowych i zgrupowań kadry Polski.
Wywiad pt. "Wierny klubowi" można obejrzeć on-line na stronach iTVL.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Mon, 25 Jul 2011 15:59:05 +0000
Powołania na kadrę U18 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=552:powoania-na-kadr-u18&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=552:powoania-na-kadr-u18&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 PZRPięciu młodych zawodników Budowlanych Lublin otrzymało powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski U18 - Patryk Ćwieka, Arkadiusz Maksim, Jakub Bobruk, Filip Janeczko, Piotr Wiśniewski (95).
W rezerwie znajdują się - Michał Kisiak (95) i Grzegorz Szczepański (95).

Zgrupowanie, rozpoczynające cykl przygotowań do Mistrzostw Europy 2012 w Hiszpanii, odbędzie się w dniach 31.07-7.08.2011 w Białym Dunajcu koło Zakopanego. W programie przewidziany jest również test-mecz z reprezentacją Czech.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Sun, 24 Jul 2011 23:00:00 +0000
Andrzej Kozak w iTVL http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=551:andrzej-kozak-w-itvl&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=551:andrzej-kozak-w-itvl&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 ITVLTrener Budowlanych Lublin, Andrzej Kozak, udzielił wywiadu w Internetowej Telewizji Lublin.
W rozmowie z redaktorem Andrzejem Kwiekiem mówił o swoich planach trenerskich i sytuacji drużyny przed rozpoczęciem rozgrywek.
Wywiad pt. "Nowy trener rugbistów" można obejrzeć on-line na stronach iTVL.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Sun, 24 Jul 2011 18:45:25 +0000
Pierwszy trening http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=550:pierwszy-trening&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=550:pierwszy-trening&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 W poniedziałek, 25.07.2011, o godzinie 18.00 odbędzie zebranie pierwszej drużyny z władzami klubu oraz trening seniorów i juniorów.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Fri, 22 Jul 2011 16:52:36 +0000
Andrzej Kozak - trener Budowlanych http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=549:andrzej-kozak-trener-budowlanych&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=549:andrzej-kozak-trener-budowlanych&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 KozakAndrzej Kozak został nowym trenerem Budowlanych Lublin. Zastąpił na tym stanowisku Piotra Chodunia, który po zakończeniu sezonu złożył rezygnację.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Thu, 21 Jul 2011 07:21:40 +0000
Złoty medal Budowlanych Lublin na OOM http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=545:zoci-budowlani-lublin&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=545:zoci-budowlani-lublin&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 Budowlani Lublin - Juvenia Kraków 29:0 (10:0)

W finałowym meczu XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Budowlani Lublin pewnie pokonali zespół Juvenii Kraków i zdobyli złoty medal.
Pierwsze punkty po bardzo ładnej akcji już w 4 minucie zdobył Szymon Okapa. Udanie na 7:0 podwyższył Patryk Ćwieka. Przed końcem pierwszej połowy 3 punkty z drop goala uzyskała Arkadiusz Maksim. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 10:0.

Druga połowa rozpoczęła się od przyłożenia Grzegorza Szczepańskiego, podwyższonego przez Patryka Ćwiekę (17:0). Kolejne punkty zdobył Jakub Bobruk (22:0).  W 43' minucie punkty położył Filip Janeczko i podwyższył Patryk Ćwieka co dało nam końcowy wynik 29:0.

Cały zespół zagrał bardzo dobrze taktycznie.  Skuteczna obrona uniemożliwiła drużynie Juvenii zdobycie chociażby honorowych punktów.
Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Grzegorz Szczepański.
Najlepszym zawodnikiem XVII OOM uznany został Patryk Ćwieka.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym zawodnikom i całej drużynie oraz trenerom Krzysztofowi Okapie i Sebastianowi Berestkowi!

Skład:
Michał Kisiak, Kamil Partyka,  Arkadiusz Gmitrzuk, Patryk Nawrocki, Amadeusz Poprawa,  Rene Nalepa, Albert Jacniacki, Piotr Wiśniewski, Filip Janeczko, Patryk Ćwieka, Szymon Okapa,  Arkadiusz Maksim, Grzegorz Szczepański, Jakub Michalec, Jakub Bobruk ( Wojciech Lubisz).

Arkadiusz Maksim 3.

PZRNa zakończenie Olimpiady trener kadry U18 ? Piotr Misiak wręczył powołania na zgrupowanie, które odbędzie się za dwa tygodnie. Wśród powołanych znalazło się sześciu zawodników Budowlanych Lublin - Filip Janeczko, Grzegorz Szczepański, Arkadiusz Maksim, Patryk Ćwieka, Jakub Bobruk, Piotr Wiśniewski.

Mecz o złoty medal XVII OOM w rugby pomiędzy budowlanymi Lublin a Juvenią Kraków można obejrzeć w telewizji lubie .tv od 29 minuty pierwsza połowa i druga połowa.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Sun, 17 Jul 2011 12:36:28 +0000
Mecz o złoty medal na OOM - na żywo http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=544:mecz-o-zoty-medal-na-oom-na-ywo&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=544:mecz-o-zoty-medal-na-oom-na-ywo&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 O godzinie 13.00 rozpocznie się mecz o złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży pomiędzy Budowlanymi Lublin i Juvenią Kraków. Wszystkich kibiców zapraszamy do oglądania tego arcyważnego spotkania na żywo w telewizji lubie.tv

W meczu o brązowy medal Budowlani Łódź pokonali Orkana Sochaczew 24:21

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Sun, 17 Jul 2011 10:47:41 +0000
Trzecie zwycięstwo na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=543:trzecie-zwycistwo-na-ogolnopolskiej-olimpiadzie-modziey&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=543:trzecie-zwycistwo-na-ogolnopolskiej-olimpiadzie-modziey&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 Budowlani Lublin ? Sparta Jarocin 43:7 (19:7)

Kolejne zwycięstwo odnieśli nasi kadeci na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Tym razem wysoko pokonali rówieśników z Jarocina, chociaż pierwsze punkty zdobyli rywale i przegrywaliśmy 0:7.
Z kompletem zwycięstw Budowlani Lublin zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. Teraz czekają na finałowego rywala. Rozstrzygnie to mecz pomiędzy Juvenią Kraków i Posnanią Poznań.

Skład:
Michał Kisiak, Kamil Partyka, Arkadiusz Gmitrzuk (Patryk Nawrocki), Filip Buss (Amadeusz Poprawa),  Radosław Zaręba, Rene Nalepa, Wojciech Górczyński (Albert Jacniacki), Piotr Wiśniewski, Wojciech Lubisz (Filip Janeczko), Patryk Ćwieka (Przemysław Ćwieka), Szymon Okapa, Arkadiusz Maksim, Grzegorz Szczepański, Karol Król, Jakub Michalec.

Przemysław Ćwieka 2.

Za pośrednictwem portalu RugbyPolska.pl można obejrzeć nadawany przez lubie.tv dzisiejszy mecz Budowlani Lublin ? Sparta Jarocin od 40 minuty 1 połowa i 2 połowa

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Fri, 15 Jul 2011 13:25:50 +0000
Kadeci Budowlanych Lublin grają o złoty medal OOM http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=542:kadeci-budowlanych-lublin-graj-o-zoty-medal-oom&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=542:kadeci-budowlanych-lublin-graj-o-zoty-medal-oom&catid=67:lipiec-2011&Itemid=113 Budowlani Lublin ? Budowlani Łódź 11:10 (3:5)

Doskonale spisują się kadeci lubelskich Budowlanych na rozgrywanej w Warszawie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w rugby. W drugim meczu pokonali jednego z faworytów turnieju Budowlanych z Łodzi.
Jak dramatyczny przebieg miało spotkanie świadczy sam wynik. Pierwsze przyłożenie zdobyli nasi rywale, na 3:5 poprawił wynik z rzutu karnego Patryk Ćwieka. Takim rezultatem skończyła się pierwsza połowa. Po przerwie ponownie pierwsi punkty zdobyli nasi przeciwnicy, było już 3:10. Lublinianie odpowiedzieli przyłożeniem Szymona Okapy, przegrywaliśmy 8:10. W ostatniej akcji meczu (w doliczonym czasie gry) sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny. Patryk Ćwieka i tym razem nie zawiódł.  Wytrzymał napięcie nerwowe, odpowiedzialność i pewnie zdobył trzy punkty. Po udanej próbie arbiter spotkania odgwizdał koniec meczu. Najlepszym zawodnikiem meczu uznany został Patryk Ćwieka. Bez względu na jutrzejszy wynik meczu ze Spartą Jarocin nasz zespół w niedzielę zagra o złoty medal OOM.
Przeciwnika poznamy jutro.

Skład:
Michał Kisiak, Kamil Partyka, Patryk Nawrocki, Arkadiusz Gmitrzuk (Radosław Zaręba), Amadeusz Poprawa,  Rene Nalepa, Albert Jacniacki, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Szymon Okapa, Arkadiusz Maksim, Grzegorz Szczepański, Jakub Michalec, Filip Janeczko.

Punkty:
Szymon Okapa 5.

Za pośrednictwem portalu RugbyPolska.pl można obejrzeć nadawany przez lubie.tv dzisiejszy mecz Budowlani Lublin ? Budowlani Łódź

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) lipiec 2011 Thu, 14 Jul 2011 16:53:48 +0000

Budowlani Lublin pokonali ekipę Budowlanych Łódź i zapewnili sobie awans do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Punkty zdobyli: Patryk Ćwieka 6 i Szymon Okapa 5