Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 wrzesień 2011
Home 2011 wrzesień
wrzesień 2011

Wyprawa do Gdyni

Drukuj

KSBArkaArka Gdynia - Budowlani Lublin

Przed Budowlanymi Lublin długa droga i trudny mecz w Gdyni. Jutro (1.10.2011) o godzinie 16.00 rozpocznie się spotkanie z zespołem Arki. Zarówno Budowlani jak i Arka mają na swoim koncie po dwa zwycięstwa i jednej porażce. Wynik spotkania z pewnością zaważy na układzie w tabeli po czwartej kolejce rozgrywek rundy jesiennej.

 

Powołania do kadry U18

Drukuj

PZRugbyW dniach 12-16 października 2011 w Gdyni zostanie rozegrany Turniej Cross Borders mający na celu przygotowanie reprezentacji juniorów do Mistrzostw Europy w Madrycie 2012 roku. W Turnieju, obok polskich, zagrają kadrowicze ze Szwecji, Szwajcarii i Litwy.

Trener Krzysztof Okapa powołał czterech zawodników Budowlanych Lublin: Jakuba Bobruka, Patryka Ćwiekę, Piotra Wiśniewskiego i Grzegorza Szczepańskiego. W rezerwie jest Szymon Okapa.

 

Konsultacja kadry wojewódzkiej

Drukuj

W dniach 22-25.09.2011 odbywa się w Puławach Ogólnopolska Konsultacja Kadr Wojewódzkich w rugby.
Przebywa na niej 95 zawodników z sześciu województw w tym 15 z województwa lubelskiego. Treningi prowadzą trenerzy kadry juniorów Krzysztof Okapa z Lublina i trener współpracujący Karol Czyż z Sopotu. W piątek i sobotę przewidziane są gry kontrolne.

 

Powołania do kadry U20

Drukuj

PZRugbyTrener Krzysztof Folc powołał najliczniejszą grupę zawodników z Budowlanych Lublin. Na mecze kontrolne we Francji  pojadą - Michał Węzka, Michał Pietrkiewicz, Jakub Stelmach oraz Krzysztof Wojnowski i Patryk Frątczak, będący na wypożyczeniu z Czarnych w Bytomiu. W rezerwie znajduje się Piotr Skałecki.

Konsultacja reprezentacji młodzieżowej rozpoczyna się 2 października 2011.

 

Plebiscyt - trzecia kolejka

Drukuj

Po trzech kolejkach rozgrywek w plebiscycie na najlepszego zawodnika KS Budowlani Lublin na największe uznanie w oczach kolegów i trenera Andrzeja Kozaka zasłużył Piotr Psuj. Umocnił się na prowadzeniu i wyprzedza drugiego w zestawieniu Jakuba Stelmacha o 30 punktów. Trzecią lokatę zajmuje Michał Węzka.

 

Wygrana z bonusem

Drukuj

JuveniaKSBBudowlani Lublin ? Juvenia Kraków 32:12 (18:7)

Budowlani Lublin, przed licznie zgromadzoną widownią, pokonali z bonusem zespół  Juvenii Kraków 32:12.

Mecz mógł się podobać, Budowlani przeprowadzili kilka ładnych akcji, chociaż nie brakowało również momentów chaotycznej gry po stronie obu drużyn.

Już w pierwszych minutach Piotr Psuj zdobył przyłożenie, które skutecznie podwyższył będący dzisiaj w dobrej dyspozycji Wojciech Piotrowicz. Celnie kopnął karnego  i wyprowadził zespół na dziesięciopunktowe prowadzenie. Po bardzo ładnej drużynowej akcji i podaniu Jakuba Jasińskiego kolejne punkty zdobył Jakub Stelmach. Tym razem podwyższenie było minimalnie niecelne. W pierwszej połowie zdobyliśmy jeszcze 3 punkty z karnego. W ostatnich minutach tej części spotkania inicjatywa należała do graczy Juvenii, którzy zdobyli skutecznie podwyższone przyłożenie i ustalili wynik do przerwy na 18:7.

Druga połowa rozpoczęła się dla nas szczęśliwie. Bardzo ładne punkty zdobył i podwyższył Wojciech Piotrowicz. Potem nastąpił czas optycznej przewagi Juvenii. Jedna z akcji zakończyła się zdobyciem 5 punktów przez drużynę gości. Pod koniec spotkania Budowlani zdobyli czwarte, dające punkt bonusowy przyłożenie. Jego zdobywcą był ponownie Piotr Psuj a skutecznym egzekutorem podwyższenia Wojciech Piotrowicz.Skład:
Adrian Chróściel ('75 Patryk Frątczak), Michał Pietrkiewicz ('76 Tomasz Wojnowski), Piotr Nojszewski ('60 Sebastian Berestek) Michał Kędra, Wojciech Król, Bartłomiej Jasiński ('60 Krzysztof Banaszek), Stanisław Niedźwiecki ('76 Krzysztof Kędra), Jakub Jasiński,  Jakub Stelmach, Wojciech Piotrowicz, Michał Jabłoński, Piotr Skałecki  ('65 Tomasz Mietlicki), Piotr Psuj, Kamil Walaszek ('50 Bartłomiej Łukaszek), Michał Węzka.

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 17,
Piotr Psuj 10,
Jakub Stelmach 5.

 

Zaproszenie na mecz

Drukuj

JuveniaKSBLublinBudowlani Lublin ? Juvenia Kraków

W sobotę (17.09.2011) o godzinie 13.00 na boisku przy ul. Krasińskiego 11, w trzeciej kolejce rozgrywek, Budowlani Lublin podejmować będą zespół Juvenii Kraków.  

Spotkanie z pewnością będzie emocjonujące. Wprawdzie Juvenia aktualnie plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli, ale zawsze jest przeciwnikiem trudnym i wymagającym.


 

Powołania na kadrę rugby 7

Drukuj

PZR724. 09. 2011 w Krakowie rozpoczyna się międzynarodowy turniej w rugby 7, w którym wystąpią reprezentacje Litwy, Mołdawii, Ukrainy i Polski. Trener Krzysztof Folc powołał dwóch zawodników Budowlanych Lublin - Piotra Psuja i Michała Węzkę.

 

Powołania dla seniorów

Drukuj

PZRugbyTrener Tomasz Putra powołał na mecz kontrolny z Litwą  czterech zawodników Budowlanych Lublin: Stanisława Niedźwieckiego, Adriana Chróściela, Wojciecha Piotrowicza i Wojciecha Króla.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 24 września 2011 na boisku AWF przy ul. Marymonckiej w Warszawie.

 

Treningi seniorów

Drukuj

Od poniedziałku (12.09.2011) seniorzy trenują codziennie o godzinie 18.00 na boisku klubowym.

Poniedziałek - godz. 18.00 - klub
Wtorek - godz. 18.00 - klub
Środa - godz. 18.00 - klub
Czwartek - godz. 18.00 - klub
Piątek - godz. 18.00 - klub

 

Zdjęcia z turnieju

Drukuj

turniej pilkarski07W dziale Galeria zdjęć można obejrzeć jak Budowlani Lublin zaprezentowali się na Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej 11.09.2011.

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj23
W tym tygodniu82
W tym miesiącu693
Łącznie1729793