Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 wrzesień 2011
Home 2011 wrzesień
wrzesień 2011

Budowlani Lublin na turnieju piłkarskim

Drukuj

W niedzielę 11.09.2011 Budowlani Lublin wzięli udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się na sztucznej murawie na Placu Litewskim.

Przy pięknej pogodzie liczni kibice obserwowali dziesięciominutowe potyczki następujących drużyn: MOSiR "Bystrzyca", Błotny Klub Sportowy, Excellence Events, Nike Adrenaline Lublin Plaza, Max Media Art FC, "Consultrix", SpeedCar, Budowlani Lublin oraz Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy, w składzie którego wystąpili dawni reprezentanci Polski - Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski, Grzegorz Bronowicki, Artur Bożyk, Sławomir Nazaruk, dziennikarz sportowy TVP Tomasz Jasina i Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru.

Oprócz naszego zespołu wszystkie drużyny miały profesjonalne przygotowanie piłkarskie. Nie dziwi więc, że nie mającym na co dzień kontaktu z okrągłą piłką rugbistom nie udało się pokonać żadnej drużyny piłkarskiej. Jednak aby role się odwróciły Budowlani zagrali w ?paryżankę? z drużyną MOSiR "Bystrzyca? (wynik 20:10) oraz z zespołem gwiazd z Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, piłką do rugby w piłkę nożną i tu o zwycięstwie decydowały rzuty karne (2:3).

Budowlani wystąpili w składzie:
Jakub Jasiński, Michał Jabłoński, Wojciech Król, Tomasz Mietlicki, Stanisław Niedźwiecki, Piotr Skałecki, Michał Węzka.

WideoFragment naszych poczynań można obejrzeć w materiale wideo Kuriera Lubelskiego.

 

Terminy treningów

Drukuj

W dziale Terminy treningów dostępny jest aktualny wykaz terminów treningów wszystkich kategorii wiekowych.

Uwaga!
Na boisku Orlik obowiązuje zakaz wchodzenia na boisko w korkach metalowych i plastikowych!


Mini-żak, żak:
Poniedziałek - godz. 18.00 - boisko "Orlik" Gimnazjum Nr 7 (przy klubie ul. Krasińskiego)
Sobota - godz. 10.00 - boisko klubowe

Młodzik:
Poniedziałek - godz. 17.30 - boisko klubowe
Środa - godz. 16.30 - Orlik
Czwartek - godz. 16.30 - Orlik

Kadet:
Poniedziałek - godz. 17.30 - boisko klubowe
Środa -  godz. 16.30 - Orlik,
Czwartek - godz. 16.30 - Orlik

Junior:
Wtorek - godz. 18.00 - boisko klubowe
Środa - godz. 18.00 - boisko klubowe
Czwartek - godz. 18.00 - boisko klubowe
Piątek - godz. 18.00 - boisko klubowe

Senior:
Poniedziałek (w zależności od ustaleń trenera) godz. 18.00 - boisko klubowe
Wtorek - godz. 18.00 - boisko klubowe
Środa - godz. 18.00 - boisko klubowe
Czwartek - godz. 18.00 - boisko klubowe
Piątek - godz. 18.00 - boisko klubowe


 

Porażka w Poznaniu

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań ? Budowlani Lublin  33:8 (11:3)

Nie udał się wyjazd do Poznania seniorom Budowlanych. Nasza drużyna doznała wyraźniej porażki, chociaż, jak stwierdził trener Andrzej Kozak gra była lepsza od wyniku.

Szczególnie w pierwszej części meczu postawa Budowlanych była dobra. Przy wyniku 3:6 w jednej z ostatnich akcji pierwszej części spotkania gospodarze zdobyli położenie i zeszli na przerwę z ośmiopunktową przewagą.

Druga połowa przez pierwsze 20 minut też była w miarę wyrównana, ciągle utrzymywał się wynik 3:11, ale już z zarysowującą się przewagą Posnanii. W efekcie po kilku własnych błędach w obronie straciliśmy dwa kolejne położenia i przegrywaliśmy 3:21. Po szeregu przegrupowań i zdominowaniu młyna przeciwnika nasza formacja młyna zdobyła przyłożenie (Jakub Jasiński). Niestety po kontuzji łącznika ataku Wojciecha Piotrowicza i kolejnych własnych błędach straciliśmy następne punkty.  W tym momencie przewaga gospodarzy była już wyraźna i została uwieńczona zasłużonym zwycięstwem 33:8.

W zespole Budowlanych Lublin zadebiutowało dwóch zawodników wypożyczonych z klubu Czarni w Bytomiu: Tomasz Wojnowski i Patryk Frątczak.
Witamy w naszym klubie!

Skład:
Adrian Chróściel ('70 Tomasz Wojnowski), Michał Pietrkiewicz ('65 Sebastian Berestek), Michał Kędra ('70 Patryk Frątczak), Wojciech Król ('75 Krzysztof Kędra), Jakub Jasiński, Bartłomiej Jasiński, Michał Kowal ('60 Krzysztof Banaszek), Stanisław Niedźwiecki, Jakub Stelmach, Wojciech Piotrowicz ('65 Tomasz Jóźwik), Michał Jabłoński, Piotr Skałecki, Piotr Psuj, Kamil Walaszek ('60 Bartłomiej Łukaszek), Michał Węzka.

Punkty:
Jakub Jasiński 5,
Wojciech Piotrowicz 3.

 

Wyjazd do Poznania

Drukuj

KSBPosnaniaPosnania Poznań - Budowlani Lublin

Seniorzy Budowlanych udają się dzisiaj do Poznania. Jutro 3.09.2011 o godzinie 13.00  rozegrają mecz drugiej rundy ekstraligi.
W pierwszych spotkaniach tego sezonu Lublinianie pokonali na swoim boisku Orkana Sochaczew 27:19, natomiast Posnania uległa na wyjeździe Lechii Gdańsk 15:32 prowadząc do przerwy 12:10. W poprzednim sezonie Budowlani pokonali u siebie jutrzejszych rywali 36:5, ulegli w rewanżu 15:24.

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 2 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj6
W tym tygodniu11
W tym miesiącu28
Łącznie1722081