Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 styczeń 2013
Home 2013 styczeń
styczeń 2013

Powołania na konsultację rugby 7

Drukuj

PZR7Czterech zawodników Budowlanych Lublin - Grzegorz Szczepański, Arkadiusz Maksim, Jakub Bobruk i Patryk Ćwieka otrzymało powołania na konsultację reprezentacji rugby 7, która odbędzie się w dniach 8-10 lutego 2013 w Warszawie.
W rezerwie są Piotr Wiśniewski i Filip Janeczko.

 

Skład juniorów

Drukuj

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, przedstawiamy skład drużyny juniorów.

Skład juniorów 2013

 

Skład kadetów

Drukuj

Na stronie zamieszczony został aktualny skład kadetów. Wkrótce przedstawimy także drużynę juniorów.

 

Rugby w Zespole Szkół Nr 10

Drukuj

17.01.2013 odbył się pierwszy trening drużyny żaków składającej się z zawodników Szkoły Podstawowej Nr 46.
Dzięki uprzejmości pani dyrektor Zespołu Szkół Nr 10, która udostępniła salę, zajęcia będą się odbywać regularnie w czwartki w godzinach od 14.10 do 14.55.
Trenerem grupy jest Wojciech Piotrowicz.

Na koniec treningu wszyscy zawodnicy otrzymali upominki - smycze z logo klubu a drużyna, która  zwyciężyła w meczu wewnętrznym rugby TAG (stroje niebieskie) kalendarze klubowe.

Wszyscy zapowiedzieli obecność na kolejnych zajęciach oraz rozpoczęcie przygotowań do pierwszych zawodów w rugby TAG, które maja się odbyć już 9 lutego 2013.

Życzymy wielu sukcesów sportowych zawodnikom i trenerowi!

Lista zawodników:
1. Maciej Chojna kl.6a
2. Marcin Bielawski kl. 5b
3. Alek Alatabi kl. 5b
4. Kamil Karwosiński kl. 6a
5. Piotr Czarnecki kl. 5a
6. Dariusz Koszczeszyn kl. 5a
7. Bartek Warych kl. 5a  
8. Rafał Bielawski kl. 4b
9. Filip Michalczyk kl. 4a
10. Szymon Duda kl. 5a

Na kolejnych zajęciach treningi rozpoczynają zawodnicy z rocznika kadeta - uczniowie Gimnazjum Nr 8 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Nr 10.

Rugby SP 46

Fot. Maciej Grabowski

 

Podsumowanie rundy jesiennej

Drukuj

W dziale Statystyki sezonu znajduje się podsumowanie rundy jesiennej, którą Budowlani Lublin zakończyli na szóstym miejscu w tabeli. Zdobyli 14 punktów, wygrali 3 mecze, 1 zremisowali i 4 przegrali. Lublinianie zapisali na swoim koncie 22 przyłożenia, 11 karnych i 12 podwyższeń. We wszystkich 8 meczach wystąpiło 9 zawodników. Czterech z nich spędziło na boisku powyżej 600 minut - Michał Pietrkiewicz, Wojciech Król, Arkadiusz Maksim i Jakub Stelmach. Dwunastu zawodników zdobywało punkty - najwięcej Wojciech Piotrowicz - 58 punktów.

Statystyki uwzględniają mecz z Arką Gdynia, który formalnie był pierwszą kolejką rundy rewanżowej.


W Plebiscycie tworzonym przez zawodników i trenerów pierwszej drużyny przewodzi Stanisław Niedźwiecki, który zgromadził 121 punktów. Na drugim miejscu jest Arkadiusz Maksim 102 punkty, na trzecim Michał Węzka ? 93 punkty.

W meczu siódmej kolejki rozegranym 18.11.2012 z Budowlanymi Łódź drużyna nie przeprowadziła Plebiscytu.

 

Pomagamy trenerowi mini żaków

Drukuj

Jacek LazarzJeśli możesz to przekaż 1% podatku dla 6,5 letniego syna trenera KS Budowlani Lublin.

Od stycznia 2010 roku trener Jacek Łazarz prowadzi w Łęcznej filialną sekcję mini żaków.

W 2008 roku u jego syna zdiagnozowano autyzm chorobę nieuleczalną i nie refundowaną przez NFZ.

Dane niezbędne do zeznania podatkowego PIT

KRS 0000186434
Cel szczegółowy - Jacek Mikołaj Łazarz 49/L


 

Gramy dla WOŚP!

Drukuj

wosp

Budowlani Lublin grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W niedzielę prezentowaliśmy rugby i Klub w lubelskiej Galerii Olimp. Zdjęcia wykonane przez Elbrus Studio dostępne są pod tym linkiem. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć akcję zachęcamy do licytowania klubowych gadżetów. Dochód z aukcji zostanie przekazany na WOŚP!

Budowlani w Olimpie

Aukcje dostępne pod tymi linkami:


Rysunek

Piłka dla WOŚP

Piłka

 

Trening seniorów i juniorów

Drukuj

Przypominamy, że wtorkowy trening seniorów i juniorów jest przeniesiony na środę.
Miejsce i godzina pozostają bez zmian - boisko Gimnazjum Nr 16 przy ul. Poturzyńskiej 2
w Lublinie, godzina 19.30.


 

Budowlani na gali sportu

Drukuj

W piątkowy wieczór, 11.01.2013, na gali sportu podsumowującej 51 plebiscyt Kuriera Lubelskiego na najlepszego i najpopularniejszego sportowca Lubelszczyzny w 2012 roku nie zabrakło wyróżnienia dla Klubu Sportowego ?Budowlani? Lublin.

Trener Piotr Choduń odebrał  pamiątkową statuetkę w kategorii ?Drużynowy sukces roku? za zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski juniorów.

Serdecznie gratulujemy!

Gala sportu Gala sportu

WOSP2013
Zawodników Budowlanych Lublin będzie można zobaczyć dzisiaj w Galerii Olimp podczas 21 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godz. 17:25, na I piętrze w nowym budynku rozpoczną się pokazy przygotowane przez seniorów, juniorów i kadetów.

 

Sobotnie treningi

Drukuj

Uwaga!

Ze względu na bardzo zły stan nawierzchni boiska przy Gimnazjum Nr 16, sobotnie treningi (12.01.2012) seniorów i juniorów zostały odwołane, a trening kadetów i młodzików jest przeniesiony na salę w Zespole Szkół Nr 1 na Podwalu - początek o godzinie 10.00.

 

Budowlani Lublin grają dla WOŚP!

Drukuj

WOŚPZapraszamy sympatyków lubelskiego rugby do udziału w 21 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia w Galerii Olimp.

Pokazy przygotowane przez seniorów, juniorów i kadetów rozpoczną się o godz. 17:25, na I piętrze w nowym budynku.


W związku z tym wydarzeniem Klub przygotował także gadżety z podpisami, które wkrótce zostaną wystawione na aukcje allegro. O wszystkim poinformujemy na stronie. W tym roku WOŚP gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Przyłączcie się i bądźcie tam razem z nami!
Zapraszamy!

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj38
Wczoraj188
W tym tygodniu1070
W tym miesiącu2159
Łącznie1726777