Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 kwiecień 2013
Home 2013 kwiecień
kwiecień 2013

Trening młodzików i kadetów

Drukuj

W środę (1-05-2013) treningi  młodzików i kadetów o godzinie 11.00 na boisku klubowym.

 

Zmiana treningu seniorów

Drukuj

Uwaga drużyny seniorów i juniorów.

W środę trening odbędzie się o godzinie 11.00 na boisku klubowym. Prosimy zabrać buty meczowe, przewidziane są ćwiczenia na opornicy.

 

Statystyki

Drukuj

Zwycięstwo Budowlanych w meczu z AZS-AWF Warszawa i porażka Orkana Sochaczew z Lechią Gdańsk spowodowały zmianę w układzie Tabeli ekstraligi. Lublinianie plasują się na piątej pozycji i tracą tylko jeden punkt do Pogoni Siedlce.
Uaktualnione zostały działy Statystyki, Klub 100 i Plebiscyt.

 

Ważne zwycięstwo

Drukuj

KSBAZS-AWFAZS AWF Warszawa – Budowlani Lublin 17:24 (0:12)

Jeżeli ktoś oczekiwał łatwego zwycięstwa naszych seniorów w meczu z ostatnim w tabeli AZS-AWF Warszawa to przeżył spory zawód.

Budowlani co prawda wygrali i to z bonusem za cztery przyłożenia, ale nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu. Najważniejsze, że plan punktowy został zrealizowany. Ostatnie 20 minut graliśmy w osłabieniu, najpierw Wojciech Piotrowicz otrzymał żółtą kartkę, a kilka  minut później Jakub Bobruk. Grając w trzynastu straciliśmy drugie przyłożenie, a grając w czternastu trzecie.

Cieszą punkty i brak kontuzji w drużynie. Teraz czas na siódemki, 1 maja w półfinale mistrzostw Polski wystąpią seniorzy, a 3 maja juniorzy naszego klubu.       

Skład:
Arkadiusz Ziemak (Krzysztof Kędra), Michał Pietrkiewicz, (Sebastian Berestek), Kamil Wiecaszek (Konrad Zając), Jakub Jasiński (Arkadiusz Janeczko), Bartłomiej Jasiński,  Sergiusz Rosyfin (Kacper Filipczak), Bogdan Wołoszyn, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Wojciech Piotrowicz, Piotr Skałecki (Marcin Dzioch), Patryk Ćwieka, Michał Węzka, Marcin Tatara, Aleksander Czasowski (Adam Bobruk).

Punkty:
Arkadiusz Ziemak 5,
Aleksander Czasowski 5,
Michał Węzka 5,
Jakub Bobruk 5,
Wojciech Piotrowicz 2,
Patryk Ćwieka 2.   

 

Wygrana w Warszawie

Drukuj

Wiadomość z ostatniej chwili...

AZS-AWF Warszawa - Budowlani Lublin 17:24 (0:12)

Budowlani Lublin pokonali w Warszawie, zajmujący ostatnią lokatę w tabeli, zespół AZS-AWF 24:17.

Więcej szczegółów wkrótce.


 

XII kolejka z AZS-AWF Warszawa

Drukuj

KSBAZS-AWFAZS-AWF Warszawa - Budowlani Lublin

W sobotę, 27.04.2013 w samo południe,  Budowlani Lublin zagrają w stolicy z zespołem AZS-AWF.

Drużyna AZS-AWF w tym sezonie nie odnotowała żadnego zwycięstwa i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 1 bonusowym punktem (za porażkę 7 i poniżej  punktów). Nie oznacza to jednak, że Budowlani mogą podejść do meczu bez należytej koncentracji. Zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne i stwarza realne szanse na poprawienie lokaty w tabeli.


 

Zdjęcia z Memoriału im. Mirosława Wojtani w Łodzi

Drukuj

turniej wojtani 201307W Galerii zdjęć można obejrzeć, przekazane przez trenera Jacka Łazarza, zdjęcia z VI Memoriału im. Mirosława Wojtani, który odbył się 20.04.2013 w Łodzi.


 

Budowlani na VI Memoriale im. Mirosława Wojtani w Łodzi

Drukuj

W sobotę (20.04.2013) odbył się w Łodzi Memoriał im. Mirosława Wojtani.
W stawce 37 drużyn nie mogło zabraknąć zespołu z naszego klubu. Najlepiej sportowo wypadli młodzicy, ale wszyscy nabrali niezbędnego doświadczenia, a wrażeń przywieźli co nie miara.  

Młodzicy:

Grupa A

Budowlani Łódź – Budowlani Lublin 20:0,
Budowlani Lublin – Mazowsze 40:0,
Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 10:16,
Budowlani Lublin – Sokil Lwów 3:19;.

Półfinały – 5-8
RC Gorce – Budowlani Lublin 0:7.

Finały – miejsca
o miejsca 7-8: Pogoń Siedlce – RC Gorce 14:17;
o miejsca 5-6: MKR Siedlce – Budowlani Lublin 0:0 rzuty karne 1:2;
o miejsca 3-4: Sokil Lwów – Orkan Sochaczew 7:12;
o miejsca 1-2: Lechia Gdańsk – Budowlani Łódź 0:12.

Klasyfikacja końcowa:
1. Budowlani Łódź 2. Lechia Gdańsk 3. Orkan Sochaczew 4. Sokil Lwów 5. Budowlani Lublin 6. MKR Siedlce 7. RC Gorce 8. Pogoń Siedlce 9. Mazowsze.

Żacy:

Grupa B

Budowlani Lublin – Sparta Jarocin 2:5,
SP54 Łódź – Budowlani Lublin 2:2,
Budowlani Lublin – Ukraina 0:5,
Igloo Ruda Śląska – Budowlani Lublin 6:1;

Końcowa kolejność:
1. Pogoń Siedlce 2. Ukraina 3. Lechia Gdańsk 4. Budowlani Łódź 5. RC Gorce Raba Niżna 6. Igloo Ruda Śląska 7. BBRC Łódź 8. Merlin Ozorków 9. Sparta Jarocin 10. Lechia II Gdańsk 11. SP54 Łódź 12. AZS Warszawa 13. Budowlani Lublin.

Mini żacy:

Grupa A

Budowlani Lublin – SP 30 Łódź 1:12,
Budowlani Lublin – RC Gorce II 5:2,
AZS Warszawa – Budowlani Lublin 3:0.

Półfinały
Budowlani Lublin
– RC Gorce II 3:6;
Budowlani Lublin – RC Gorce I 3:9,

o miejsca 11-12:
Budowlani Lublin
– Igloo Ruda Śląska 0:8;

Końcowa kolejność:
1. Lechia Gdańsk 2. Budowlani Łódź 3. SP 30 Łódź 4. SP 5 Poznań 5. SP 139 Łódź 6. SP 54 Łódź 7. BBRC Łódź 8. AZS Warszawa 9. Iwano Frankowsk (Ukraina) 10. RC Gorce I Raba Niżna 11. Igloo Ruda Śląska 12. Budowlani Lublin 13. Sokil Lwów 14. RC Gorce II Raba Niżna.

 

Zwycięstwo na inaugurację

Drukuj

PogonKSBBudowlani Lublin–Pogoń Siedlce 16:9 (3:9)

Ze względu na przedłużoną zimę, dopiero dzisiaj Budowlani rozpoczęli nowy sezon.
W pierwszym meczu spotkali się na swoim boisku z Pogonią Siedlce - drużyną, która w rundzie jesiennej sprawiła wiele niespodzianek (między innymi wygrała w Gdańsku z Lechią, w Łodzi z Budowlanymi).


Mecz rozpoczął się od przewagi gości. Rzut karny Konrada Pietrzyka dał im prowadzenie 3:0. Wyrównał na 3:3, także z rzutu karnego, Wojciech Piotrowicz.
Kolejny karny Pietrzyka i piękny drop goal tego zawodnika ustalił wynik do przerwy na 9:3 dla gości. W tej części gry w naszej drużynie bardzo dobrze prezentował się Aleksander Czasowski.

Druga połowa to popisowa gra nogą Wojciecha Piotrowicza. Doskonale utrzymywał grę na połowie rywali i skutecznie kopał na bramkę. Z dwóch kolejnych karnych doprowadził do remisu 9:9. Z każdą minutą goście słabli a nasz zespół nabierał rozpędu. Przełomowym momentem meczu była konsekwentna gra całej formacji młyna blisko pola punktowego rywali. Trzy kolejne rzuty karne zamieniane na aut na 5 metrów przed polem rywali i maul autowy, przyniósł efekt w postaci przyłożenia Bogdana Wołoszyna. Wojciech Piotrowicz zdobył podwyższenie chociaż kopał z trudnej pozycji (położenie było tuż przy chorągiewce), piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Przewagi 16:9 nasi już nie oddali do końca meczu, kontrolując przebieg spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Bardzo cieszy zwycięstwo z wyżej klasyfikowanym rywalem, cieszy postawa drużyny, jej konsekwencja taktyczna, determinacja i ambicja.    

Skład:
Arkadiusz Ziemak (Konrad Zając), Michał Pietrkiewicz (Sebastian Berestek), Kamil Wiecaszek (Krzysztof Kędra), Bartłomiej Jasiński, Jakub Jasiński, Sergiusz Rosyfin (Kacper Filipczak), Bogdan Wołoszyn, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Wojciech Piotrowicz, Piotr Skałecki (Arkadiusz Maksim), Patryk Ćwieka, Michał Węzka, Marcin Tatara, Aleksander Czasowski.  

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 11,
Bogdan Wołoszyn 5.

 

Rusza Ekstraliga

Drukuj

PogonKSBBudowlani Lublin - Pogoń Siedlce

Po prawie miesięcznym, wymuszonym przez zimę, opóźnieniu Budowlani Lublin wreszcie zainaugurują rozgrywki rundy wiosennej. Jutro - 20.04.2013 o godzinie 15.00 na własnym boisku przy ul. Krasińskiego 11 podejmą drużynę Pogoni Siedlce.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz,
mamy nadzieję oglądać emocjonujące widowisko,
a naszym zawodnikom życzymy zwycięstwa!


 

Wyjazd na Turniej do Łodzi

Drukuj

Uwaga!
Wyjazd na VI Memoriał im. Mirosława Wojtani do Łodzi – zbiórka sobota (20.04.2013) o godz. 4.00 - KS Budowlani ul. Krasińskiego 11.

Przypominam o konieczności posiadania pisemnej zgody rodziców na wyjazd, legitymacji szkolnej i ważnych badań lekarskich.

Proszę o punktualne przybycie na zbiórkę.

trener Jacek Zalejarz

 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 1 z 2

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj44
Wczoraj188
W tym tygodniu1076
W tym miesiącu2165
Łącznie1726783