Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php:394) in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/ja_templatetools.php on line 44 maj 2013
Home 2013 maj
maj 2013

Wysoka porażka w Łodzi

Drukuj

KSBBud.LodzBudowlani Łódź – Budowlani Lublin 75:5 (35:5)

W pierwszych 20 minutach gospodarze aż pięć razy zdołali przedostać się na pole punktowe Budowlanych z Lublina i to ustawiło mecz.
Pomimo ambitnej postawy lublinianom udało się zdobyć tylko pięć punktów. Niezła momentami gra przeplatana była prostymi błędami w obronie. Nasza drużyna wystąpiła osłabiona brakiem między innymi zawodników z Lwowa i Bartka Jasińskiego.

Wysoka porażka nie przekreśla szansy na zajęcie piątego miejsca. Bardzo ważny będzie przełożony mecz z Posnanią, który zostanie rozegrany już  w najbliższą środę 22.05.2013.  

Skład:
Krzysztof Kędra (Arkadiusz Janeczko), Sebastian Berestek, Arkadiusz Ziemak, Wojciech Król, Jakub Jasiński, Kacper Filipczak, Michał Pietrkiewicz (Konrad Zając), Stanisław Niedźwiecki (Kamil Wiecaszek), Jakub Bobruk, Wojciech Piotrowicz, Arkadiusz Maksim, Michał Węzka, Patryk Ćwieka, Piotr Skałecki (Adam Bobruk), Marcin Tatara.

Punkty:
Stanisław Niedźwiecki 5.

 

Szkolenia dla kandydatów na sędziów

Drukuj

LOZRKSBLubelski Okręgowy Związek Rugby i KS Budowlani Lublin rozpoczynają nabór na bezpłatne szkolenie dla kandydatów na sędziów.

Wymagane ukończenie 16 lat.

Ukończenie szkolenia daje uprawnienia do sędziowania w turniejach okręgowych w kategoriach mini żak i żak.
Drugim etapem będzie kurs dający możliwość prowadzenia meczów w kategorii młodzik.

Zgłoszenia do 30 maja 2013 przyjmuje prezes KS Budowlani Lublin Jacek Zalejarz.

 

Budowlani kontra Budowlani

Drukuj

KSBBud.LodzBudowlani Łódź - Budowlani Lublin

W sobotę, 18.05.2013 o godzinie 18.00 w Łodzi, Budowlani zagrają mecz ostatniej XIV rundy rozgrywek Ekstraligi. Pozostanie im, jeszcze jedno zaległe spotkanie z Posnanią.

Komisja Gier i Dyscypliny PZR zweryfikowała mecz, na który w ubiegłym tygodniu nie przyjechała drużyna Orkana, jako walkower dla sochaczewian.

Faworytami meczu w Łodzi są gospodarze, ale liczymy na ambitną i zaciętą grę lublinian.


 

Rugby TAG w Kijanach

Drukuj

rugby tag 15.05.201311Lubelski Okręgowy Związek Rugby, KS "Budowlani" Lublin, Lubelski Regionalny Oficer Rozwoju oraz trener mini żaków i żaków z Łęcznej Jacek Łazarz zorganizowali na Orliku w Kijanach cump dla uczniów klas młodszych z wiejskich szkół podstawowych z okolic Spiczyna.

Udział wzięły dzieci z Januszówki, Jawidza, Charlęża, Zawieprzyc. Przez ponad dwie godziny zawodnicy ekstraligowej drużyny Budowlanych: Wojciech Piotrowicz, Stanisław Powała-Niedźwiecki, Sebastian Berestek, Jakub Stelmach prowadzili gry, zabawy i mecze szkolne. W zajęciach wzięło udział 71 dzieci z klas 2-3.

Jeszcze w czerwcu planowany jest turniej międzyszkolny wymienionych szkół.

 

Z Orkanem o awans do MPJ i OOM

Drukuj

Juniorzy
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 80:14 (59:7)


Juniorzy Budowlanych bardzo wysoko wygrali ze swoimi rówieśnikami z Sochaczewa. Goście przyjechali mocno osłabieni ponieważ jutro w meczu ligowym seniorów wystąpi kilku czołowych juniorów, ale to nie umniejsza sukcesu lubelskiej drużyny. Nasi zawodnicy byli wyraźnie lepsi w każdym elemencie gry.

Do końca eliminacji pozostał Budowlanym jeden mecz (28/29.05 w Lublinie) z Pogonią Siedlce. Bez względu na jego wynik nasi juniorzy zajmą pierwsze miejsce w eliminacjach i mają już pewny awans do finałów Mistrzostw Polski Juniorów. 

Punkty:
Patryk Ćwieka 21,
Piotr Wiśniewski 15,
Grzegorz Szczepański 15,
Szymon Okapa 14,
Artur Bartoszewski 10,
Michał Kisiak 5.
  
Kadeci
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 0:63 (0:28)

W meczu kadetów role się odwróciły. Gospodarze wystąpili osłabieni brakiem czołowego zawodnika i kapitana Wojciecha Lubisza. Goście przeważali przez całe spotkanie, odnosząc zasłużone, wysokie zwycięstwo. Drużynie kadetów, podobnie jak juniorom, pozostał do rozegrania mecz z Pogonią Siedlce. Jednak szans na bezpośredni awans do finałów Budowlani już nie mają. Pozostaje im gra w barażach. 

 

Eliminacje do MPJ i OOM

Drukuj

We wtorek (14.05.2013) na stadionie przy ulicy Krasińskiego 11 w Lublinie odbędą się mecze eliminacyjne do Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Budowlani Lublin rozegrają mecze z drużynami juniorów i kadetów Orkana Sochaczew.

Juniorzy zagrają o godzinie 16.00, a kadeci o 17.00.

Zapraszamy wszystkich kibiców!

 

Orkan nie przyjechał

Drukuj

Niestety zapowiadany na dzisiaj mecz z Orkanem Sochaczew nie odbył się. Zgromadzona na stadionie Budowlanych Lublin publiczność mogła tylko obejrzeć rozgrzewkę gospodarzy. Punktualnie o 14.00 sędzia główny zawodów odgwizdał rozpoczęcie meczu. Przez 15 minut wszyscy czekali na pojawienie się przeciwnika, po czym sędzia odgwizdał rozpoczęcie i zakończenie meczu. Drużyna Orkana nie przyjechała bez podania przyczyny. Ostateczne decyzje dotyczące weryfikacji meczu zostaną podjęte w późniejszym terminie.

Z braku przeciwnika Budowlani zaprosili publiczność do wspólnej zabawy. Wojciech Piotrowicz - nasz "etatowy" kopacz poprowadził konkurs kopów na bramkę. Zawodnicy zagrali również w rugby TAG z drużyną kibiców, którą wspomagał Stanisław Niedźwiecki - kapitan drużyny. Sędziował Sebastian Berestek - regionalny oficer rozwoju rugby.


 

Odrabiamy zaległości - mecz z Orkanem

Drukuj

OrkanKSBBudowlani Lublin - Orkan Sochaczew

Powoli udaje się odrabiać spowodowane zimą zaległości w rozgrywkach Ekstraligi. W sobotę, 11.05.2013 o godzinie 14.00 Budowlani rozegrają mecz X rundy, który powinien się odbyć na początku kwietnia. Przeciwnikiem będzie zespół Orkana Sochaczew. Zapowiada się ciekawe widowisko ponieważ obie drużyny mają podobny potencjał i sąsiadują ze sobą w tabeli. Budowlani zajmują piątą, a Orkan szóstą lokatę.


 

Eliminacje OOM

Drukuj

Budowlani Lublin - Skra Warszawa 18:0 (8:0)

Kadeci Budowlanych Lublin odnieśli dzisiaj ważne zwycięstwo z liderem naszej grupy eliminacyjnej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Był to udany rewanż za porażkę w rundzie jesiennej.

Punkty:
Patryk Jasiński 10,
Jędrzej Nowicki 8. 

Zdjęcia z meczu z Lechią

Drukuj

budowlani lublin - lechia gdansk15W Galerii zdjęć można obejrzeć zdjęcia z niedzielnego meczu Budowlanych Lublin z Lechią Gdańsk.

 

Porażka z mistrzem Polski

Drukuj

LechiaKSBBudowlani Lublin – Lechia Gdańsk 14:38 (9:21)

Pomimo bardzo ambitnej postawy lubelskim Budowlanym nie udało się zdobyć choćby punktu w meczu z aktualnym mistrzem kraju.


Lechia twardo szykuje się do obrony tytułu. W dzisiejszym spotkaniu wystąpiła w optymalnym zestawieniu z dwoma Samoańczykami w składzie.

Już do przerwy goście trzykrotnie przedarli się na nasze pole punktowe. Budowlani odpowiedzieli dziewięcioma punktami z trzech rzutów karnymi wykonanych przez Wojciecha Piotrowicza.

W drugiej połowie scenariusz gry nie uległ zmianie. Bardzo silni fizyczni rywale wygrywali pojedynki jeden na jeden, byli niezwykle trudni do zatrzymania w obronie. Jedyne przyłożenie dla naszej drużyny zdobył Marcin Tatara po kilku bardzo dobrych akcjach młyna. Budowlanym należą się duże słowa uznania, za ambitną i ofiarną grę. Zostawili na boisku dużo zdrowia, ale nie dali rady silniejszemu przeciwnikowi.

Licznie zgromadzeni kibice z nie musieli się wstydzić postawy Budowlanych. Po zakończonym meczu nagrodzili schodzących zawodników brawami.  

Skład:
Krzysztof Kędra (Arkadiusz Ziemak), Sergiusz Rosyfin (Sebastian Berestek), Konrad Zając (Kamil Wiecaszek), Bartłomiej Jasiński (Kacper Filipczak), Jakub Jasiński, Michał Pietrkiewicz, Bogdan Wołoszyn, Stanisław Niedźwiecki, Jakub Bobruk, Wojciech Piotrowicz,  Marcin Tatara, Michał Węzka (Arkadiusz Maksim), Patryk Ćwieka, Piotr Skałecki (Marcin Dzioch), Aleksander Czasowski (Adam Bobruk).

Punkty:
Wojciech Piotrowicz 9,
Marcin Tatara 5.


 
Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 129 Warning: Illegal string offset 'active' in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/templates/ja_purity/html/pagination.php on line 135

Strona 2 z 3

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj20
W tym tygodniu25
W tym miesiącu185
Łącznie1724229