Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Rodzinnych, pogodnych
i zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności
w Nowym Roku
życzą zawodnicy, trenerzy
i działacze Klubu Sportowego Budowlani Lublin
Poza najmłodszymi zawodnikami klubu, udział w zawodach wzięli również uczniowie grający w rugby TAG ze Szkoły Podstawowej Nr 23 (nauczyciel Paweł Janowski).
Zawodnicy zostali podzieleni na 3 kategorie wiekowe: młodzik, żak i mini żak. W najmłodszej kategorii wystąpił zawodnik mający cztery lata!
Coroczny Mikołajkowy Turniej to doskonała okazja do dobrej sportowej zabawy oraz integracji środowiska.
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki a najmłodsi pamiątkowe dyplomy. Był również poczęstunek w postaci napojów, owoców, słodyczy i smacznych wypieków.
Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych zawodników za zaangażowanie w organizację turnieju i przygotowanie przepysznego poczęstunku.
Foto: Grzegorz Dec
Trenerzy: Rafał Jadach, Andrzej Grochowski, Piotr Psuj, Sebastian Berestek.
W rozgrywkach wzięło udział 27 szkolnych drużyn w trzech kategoriach wiekowych (IV, V, VI klasy) razem około 250 zawodników z 9 województw.
Województwo Lubelskie reprezentowały – Szkoła Podstawowa Nr 14 z Lublina w kategoriach – klasy V i klasy VI oraz Szkoła Podstawowa z Łuszczowa „Farmerzy” w klasach IV.
Wszystkie nasze drużyny spisały się bardzo dobrze. Dwie z nich zdobyły srebrne medale, a trzecia znalazła się tuż za podium.
W klasach IV „Farmerzy” z Łuszczowa w decydującym meczu o złoty medal nieznacznie ulegli Szkole Podstawowej z Lubienia 3:4, zajmując ostatecznie drugie miejsce.
Wyniki
SP Łuszczów – SP 3 Sochaczew 10-3
SP Łuszczów – SP 4 Jarocin 5-1
SP Łuszczów – SP 152 Łódź 5-1
SP Łuszczów – SP Lubień 3-4
Skład
Jakub Langwiński,
Jakub Kuca,
Damian Szczepański,
Dominika Wójcik,
Klaudia Walaszek,
Jakub Michalczyk,
Kacper Skórniewski.
Nauczyciel Maciej Kleszcz.
W klasach V Szkoła Podstawowa Nr 14 także zajęła drugie miejsce, uznając wyższość tylko rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Lubomierzu.
Wyniki
SP 14 Lublin – SP Międzyborów 5-1
SP 14 Lublin – SP Cielcza 5-1
SP 14 Lublin – SP 22 Częstochowa 6-4
SP 14 Lublin – SP Lubomierz 2-5
Skład
1. Jarosław Wanicki,
2. Michał Długosz,
3. Aleks Puliński,
4. Magdalena Jarząbek,
5. Mateusz Janczak,
6. Zuzanna Ogrodowczyk,
7. Wiktoria Kulik,
8. Dominik Szurek.
Nauczyciel Przemysław Chudzik.
W klasach VI Szkoła Podstawowa Nr 14 z Lublina zajęła 4 miejsce.
Wyniki
SP 14 Lublin – SP 2 Sochaczew 0-3
SP 14 Lublin – SP Mieszków 3-1
SP 14 Lublin – SP Kijewo Królewskie 8-1
SP 14 Lublin – SP 14 Lubin 8-4
Skład
1. Jakub Kontek,
2. Kacper Wasek,
3. Natalia Krupa,
4. Zuzanna Rejner,
5. Rumem Simeonow,
6. Mateusz Bartoszek,
7. Julia Słupna.
Nauczyciel Przemysław Chudzik.
Wyniki uzyskane w finałach w Łodzi to duży sukces lubelskiego szkolnego rugby.
Duże słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom reprezentującym nasze województwo, jak również ich trenerom – nauczycielom wychowania fizycznego – panom Maciejowi Kleszczowi z SP w Łuszczowie oraz Przemysławowi Chudzikowi z SP 14 w Lublinie, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem przez cały sezon przygotowywali swoich podopiecznych.
Rozgrywki Szkolnej Ligi Rugby Tag finansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach projektu „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”.
Klasy IV
1. Szkoła Podstawowa Lubomierz;
2. Szkoła Podstawowa Nr 22 Częstochowa;
3. Szkoła Podstawowa Nr 14 Lublin.
Klasy V
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Kasinka Mała;
2. Szkoła Podstawowa Nr 10 Gdynia;
3. Szkoła Podstawowa Nr 14 Lublin.
Trenerom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!
23.11.2017 na parkiecie Hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich zostały rozegrane V Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG. Były to zarazem półfinały szkolnej ligi rugby TAG.
Zwycięzca z każdej kategorii, czyli halowy mistrz województwa, zakwalifikował się do turnieju finałowego, który odbędzie się 6.12.2017 w Łodzi na Atlas Arena.
Turniej odbył się w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV, V i VI.
Klasyfikacja końcowa
Klasy IV
1. SP Łuszczów 4 8 32:3 opiekun Maciej Kleszcz
2. SP 23 Lublin 4 6 23:15 opiekunowie Paweł Janowski, Piotr Koczur
3. SP Chrobry 4 3 27:24 opiekun Rafał Jadach
4. SP Tomaszowice 4 3 18:23 opiekun Robert Ciechoński
5. SP Białki Dolne 4 0 9:44 opiekun Robert Pyrka
Klasy V
1. SP 14 Lublin 4 8 33:6 opiekun Przemysław Chudzik
2. SP Tomaszowice 4 6 24:13 opiekun Robert Ciechoński
3. SP Chrobry 4 4 15:18 opiekun Rafał Jadach
4. SP Łuszczów 4 2 12:29 opiekun Maciej Kleszcz
5. SP Białki Dolne 4 0 12:29 opiekun Robert Pyrka
Klasy VI
1. SP 14 Lublin 4 8 31:15 opiekun Przemysław Chudzik
2. SP Łuszczów 4 6 28:17 opiekun Maciej Kleszcz
3. SP 40 Lublin 4 4 27:22 opiekun Tomasz Piasecki
4. SP Białki Dolne 4 2 26:41 opiekun Robert Pyrka
5. SP Tomaszowice 4 0 23:40 opiekun Robert Ciechoński