Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/budowlani/ksbudowlani.com/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394 2018 Rugby w Lublinie! - Oficjalna strona sekcji rugby Klubu Sportowego Budowlani Lublin. http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=section&id=18&Itemid=234 Tue, 23 Apr 2024 15:21:34 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Wyjazdowe zwycięstwo juniorów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1845:wyjazdowe-zwycistwo-juniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1845:wyjazdowe-zwycistwo-juniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin 22:25 (10:8)

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy. W Sochaczewie, w niedzielę 28.10.2018 r., pokonali zawsze groźny (szczególnie na własnym boisku), juniorski zespół Orkana.  

Gratulacje dla drużyny i trenera Jacka Zalejarza! 

Skład:  

Karol Sałatka, Łukasz Marzec (Konrad Panasiuk), Sylwester Gąska, Jakub Michno, Jakub Hofman (Seweryn Bednarski), Gabriel Brożek, Jakub Dec, Dominik Tomaszewski, Vadim Udaltsov, Paweł Siedlecki, Jan Panasiewicz (Igor Kuniewicz), Grzegorz Kędzierski, Aleksander Mucha, Stanisław Wojciechowski, Krystian Litke.  

Punkty:
Paweł Siedlecki 10,
Gabriel Brożek 5,
Dominik Tomaszewski 5,
Aleksander Mucha 5.



]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Sun, 28 Oct 2018 19:02:12 +0000
Porażka kadetów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1844:poraka-kadetow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1844:poraka-kadetow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 Skra Warszawa – Budowlani Lublin 38:5 (12:0)

W rozegranym w sobotę (27 października 2018) w Warszawie meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kadetów nasi kadeci ulegli Skrze Warszawa.

Skład:
Jakub Zezula, Jakub Woźniak, Jakub Białota, Marcel Kuwałek, Maciej Hetman, Beniamin Tomaszewski, Jakub Hofman, Bartłomiej Wójtowicz, Szymon Próchniak, Damian Harasymiuk, Krystian Cygan, Kamil Pasieczny, Mikołaj Mazurek, Gabriel Lech (Jakub Szlendak), Arkadiusz Dudek.

Punkty:
Krystian Cygan 5.


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Sun, 28 Oct 2018 18:51:20 +0000
Porażka seniorów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1843:poraka-seniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1843:poraka-seniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 KSBLechiaLechia Gdańsk – Budowlani Lublin 47:28 (40:0)

W bardzo okrojonym składzie seniorzy Budowlanych pojechali do Gdańska na ostatni mecz sezonu. Zabrakło ośmiu kontuzjowanych zawodników.

Drużyna, pomimo osłabienia zagrała ambitnie. Mecz miał dwa oblicza. Bardzo szybkie i wysokie prowadzenie gospodarzy do przerwy (40:0) i cztery położenia Budowlanych w drugiej odsłonie, z czego aż trzy zapisał na swoim koncie nasz filar - Robizon Kelberashvili.  

Skład:
Artur Białota, Oskar Rudziński, Robizon Kelberashvili, Wojciech Król, Michał Musur, Tomasz Zduńczuk, Dawid Polak, Oleksander Łomakin, Jakub Bobruk, Vladyslav Adazhynyk, Konrad Posłajko, Piotr Skałecki, Maciej Grabowski, Piotr Wieckowski, Stanisław Kasprzak.

Punkty:
Robizon Kelberashvili 15,
Piotr Skałecki 8,
Oleksander Łomakin 5.


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Sun, 21 Oct 2018 17:54:28 +0000
Wygrana juniorów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1842:wygrana-juniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1842:wygrana-juniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot 50:12 (31:0)

Po dobrym meczu nasi juniorzy wysoko pokonali zespół Ogniwa Sopot. Szczególnie w pierwszej połowie dominacja Budowlanych była wyraźna, co przełożyło się na wysokie prowadzenie 31:0. W drugiej części spotkania zawody wyrównały się, a ambitni goście dwukrotnie zdołali położyć piłkę na naszym polu punktowym. Lubelska drużyna przeważała organizacją gry i ograniem.
Gratulacje dla drużyny i trenera Jacka Zalejarza.

Skład:
Karol Sałatka (Seweryn Bednarski), Łukasz Marzec (Konrad Panasiuk), Sylwester Gąska, Jakub Michno (Maksymilian Rudy), Jakub Hofman (Bartłomiej Wójtowicz), Gabriel Brożek (Jakub Woźniak), Jakub Dec, Dominik Tomaszewski, Aleksander Mucha, Paweł Siedlecki, Stanisław Wojciechowski (Jakub Łakomy), Grzegorz Kędzierski, Vadim Udaltsov, Jan Panasiewicz (Igor Kuniewicz), Krystian Litke.  

Punkty:
Dominik Tomaszewski 15,
Paweł Siedlecki 15,
Gabriel Brożek 10,
Grzegorz Kędzierski 5,
Igor Kuniewicz 5.


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Sun, 21 Oct 2018 17:52:54 +0000
Mecz juniorów http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1841:mecz-juniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1841:mecz-juniorow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 Seniorzy grają na wyjeździe, ale wszystkich kibiców rugby zapraszamy na mecz juniorów, który odbędzie się w niedzielę 21.10.2018 r. na boisku przy ul. Magnoliowej 8. O godzinie 11.00 rozpocznie się spotkanie z Ogniwem Sopot.

Zapraszamy!

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Fri, 19 Oct 2018 10:32:47 +0000
Powołania dla zawodników Budowlanych http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1840:powoania-dla-zawodnikow-budowlanych&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1840:powoania-dla-zawodnikow-budowlanych&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 PZRW ostatnim czasie Polski Związek Rugby opublikował listę powołanych zawodników do kadr narodowych w rugby XV aż w trzech kategoriach wiekowych. We wszystkich znalazło się miejsce dla zawodników z naszego klubu.

Powołani zostali:

Seniorzy
na konsultację do Łodzi przed meczem z Litwą:
Robizon Kelberashvilli
Piotr Wiśniewski
Jakub Bobruk
Jakub Kamiński
Wojciech Król

Kadra U20 ma konsultację do Cetniewa:
Dawid Polak
Oskar Rudziński
Artur Białota
Michał Musur

Kadra U18 ma konsultację do Cetniewa:
Gabriel Brożek
Sylwester Gąska
Jakub Dec
Aleksander Mucha
Grzegorz Kędzierski
Paweł Siedlecki
Krystian Litke

Wszystkim powołanym gratulujemy i życzymy powodzenia!

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Thu, 18 Oct 2018 19:20:33 +0000
Piotr Choduń kandyduje do Rady Miasta http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1839:piotr-chodu-kandyduje-do-rady-miasta&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1839:piotr-chodu-kandyduje-do-rady-miasta&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 Piotr Choduń zasłużony trener i wiceprezes Klubu Sportowego Budowlani Lublin jest kandydatem na radnego w Komitecie Wyborczym Krzysztofa Żuka w dzielnicach: Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce.


Zachęcamy do udziału w wyborach, każdy głos się liczy!


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Tue, 16 Oct 2018 20:22:21 +0000
I Grand Prix Kadetów w Rugby 7 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1838:i-grand-prix-kadetow-w-rugby-7&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1838:i-grand-prix-kadetow-w-rugby-7&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 W turnieju, który odbył się w Warszawie 14.10.2018 r. wzięło udział 12 zespołów (Budowlani Łódź S.A. poza konkursem). W tej stawce nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując czwarte miejsce.

Wyniki Budowlanych: ze Spartą Jarocin 32:0, z AZS AWF Warszawa 41:7, z Budowlanymi Łódź 0:45, z Juvenią Kraków 0:42

Klasyfikacja końcowa:
1. Budowlani Łódź
2. Orkan Sochaczew
3. Juvenia Kraków
4. Budowlani Lublin
5. Skra Warszawa
6. Lechia Gdańsk
7. Husaria Kalisz
8. AZS AWF Warszawa
9. Husar Bolesławiec
10. Tytan Gniezno
11. Sparta Jarocin


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Tue, 16 Oct 2018 06:36:18 +0000
Grand Prix Juniorów Rugby 7 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1837:grand-prix-juniorow-rugby-7&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1837:grand-prix-juniorow-rugby-7&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 W niedzielę, 14 października br. na boisku MOSiR w Sochaczewie, odbył się I turniej Grand Prix Juniorów w Rugby 7-osobowym. Zwycięzcą turnieju został zespół gospodarzy, który w finałowym meczu pokonał rówieśników z Krakowa.

Nasza drużyna juniorów zajęła 5 miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju. Ulegliśmy w fazie grupowej Pogoni Siedlce 5:12, Orkanowi Sochaczew 5:28, w meczach o miejsca wygraliśmy z Budowlanymi Łódź 12:0 i BBRC Łódź 52:7.

Klasyfikacja końcowa:
1. Orkan Sochaczew
2. Juvenia Kraków
3. Pogoń Siedlce
4. Legia Warszawa
5. Budowlani Lublin
6. Budowlani Łódź
7. BBRC Łódź

Skład:
Gabriel Brożek, Jakub Dec, Grzegorz Kędzierski, Jakub Michno, Aleksander Mucha, Jakub Siczek, Paweł Siedlecki, Sylwester Gąska, Igor Kuniewicz, Krystian Litke, Jakub Łakomy, Jan Panasiewicz.


]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Tue, 16 Oct 2018 06:32:11 +0000
Turniej młodzików http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1836:turniej-modzikow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 http://archiwum.ksbudowlani.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1836:turniej-modzikow&catid=158:padziernik-2018&Itemid=244 W dniu 13.10.2018 r. w Lublinie na boisku przy Lubelskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - ul. Magnoliowa 8, rozegrano Turniej Eliminacyjny Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Rugby 7.  W rozgrywkach udział wzięło 5 zespołów.

Nasi Budowlani pokonali Budowlanych Łódź S.A. 24:12, drugi zespół Orkana Sochaczew 17:7 oraz ulegli L.S. Budowlanym Łódź 0:38 i pierwszej drużynie Orkana Sochaczew 5:14.

Klasyfikacja końcowa:
1. K.S. Budowlani Łódź
2. Orkan I Sochaczew
3. Budowlani Lublin
4. Orkan II Sochaczew
5. Budowlani Łódź S.A.

Skład:
Gabriel Lech, Mateusz Przewor, Jakub Szlendak, Janusz Król, Mikołaj Niedźiółka, Maciej Hetman, Kacper Ciechoński, Tomasz Porębski, Oliwier Maćkowski, Szymon Próchniak, Paweł Kulczycki, Cyprian Smyk.
Trener Rafał Jadach.

]]>
rugby@ksbudowlani.com (r0cky) Październik 2018 Tue, 16 Oct 2018 06:22:58 +0000