W niedzielę 22.09.2013 na stadionie przy ulicy Krasińskiego 11 w Lublinie odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży do lat 15 oraz Turniej Grand Prix – Mistrzostwa Polski Kadetów w rugby 7 zorganizowany przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby przy współpracy z KS „Budowlani” Lublin.
W Turnieju wystartowało 18 drużyn w 4 kategoriach wiekowych - łącznie ponad 200 uczestników.
Najliczniej obsadzony był Turniej w kategorii mini żak, w którym wystąpiło 8 zespołów. Organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale dla trzech pierwszych drużyn z kategorii mini żaki, żak i młodzik oraz puchary dla zwycięzców i dyplomy dla wszystkich drużyn uczestniczących w zawodach.
Wyniki:
Mini żak
Grupa A
MKR Siedlce – SMS Niemce 2 2:0
Pogoń Siedlce – SP 38 Lublin 0:2
SMS Niemce 2 - SP 38 Lublin 0:1
MKR Siedlce – Pogoń Siedlce 2:0
Pogoń Siedlce – SMS Niemce 2 2:1
SP 38 Lublin – MKR Siedlce 0:4
Tabela grupy A
1. MKR Siedlce 3 9 8:0
2. SP 38 Lublin 3 7 3:4
3. Pogoń Siedlce 3 5 2:5
4. SMS Niemce 2 3 3 1:5
Grupa B
Skra Warszawa – SP 29 Lublin 5:0
Budowlani Lublin – SMS Niemce 1 5:0
SP 29 Lublin – SMS Niemce 1 6:1
Skra Warszawa – Budowlani Lublin 5:1
Budowlani Lublin - SP 29 Lublin 0:4
SMS Niemce 1 – Skra Warszawa 0:5
Tabela grupy B
1. Skra Warszawa 3 9 15:1
2. SP 29 Lublin 3 7 10:6
3. Budowlani Lublin 3 5 6:9
4. SMS Niemce 1 3 3 1:16
o miejsca 7-8 SMS Niemce 2 – SMS Niemce 1 3:2
o miejsca 5-6 Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 4:1
o miejsca 3-4 SP 29 Lublin – SP 38 Lublin 4:3
o miejsca 1-2 MKR Siedlce – Skra Warszawa 3:2
Klasyfikacja końcowa
1. MKR Siedlce trener Grzegorz Pliszka
2. Skra Warszawa trener Piotr Michałowski
3. SP 29 Lublin trener Artur Aleksandrowicz
4. SP 38 Lublin trener Dariusz Harasymiuk
5. Budowlani Lublin trener Wojciech Piotrowicz
6. Pogoń Siedlce trener Piotr Wedziuk
7. Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 2 trener Emanuel Józefacki
8. Szkółka Mistrzostwa Sportowego Niemce 1 trener Piotr Kot
Żak
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 1:9
Pogoń Siedlce – MKR Siedlce 1:3
Budowlani Lublin – MKR Siedlce 2:7
Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce 8:1
Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 4:6
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce 4:1
Tabela końcowa żaków
1. Orkan Sochaczew 3 9 21:3 trener Maciej Misiak
2. MKR Siedlce 3 7 11:7 trener Grzegorz Pliszka
3. Pogoń Siedlce 3 5 8:15 trener Piotr Wedziuk
4. Budowlani Lublin 3 3 7:22 trener Stanisław Niedźwiecki
Młodzik
Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 17:26
Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce 19:12
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 12:28
Tabela końcowa młodzików
1. Orkan Sochaczew 2 6 47:24 trener Tomasz Malesa
2. Pogoń Siedlce 2 4 38:36 trener Paweł Kuligowski
3. Budowlani Lublin 2 2 29:54 trener Jacek Zalejarz
Kadet – Grand Prix Mistrzostwa Polski rugby 7
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 0:14
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce 35:0
Budowlani Lublin – MKR Siedlce 35:0
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 5:24
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce 56:0
Budowlani Lublin – MKR Siedlce 33:0
Tabela
1. Orkan Sochaczew 4 12 129:5 trener Maciej Misiak
2. Budowlani Lublin 4 8 73:38 trener Sebastian Berestek
3. MKR Siedlce 4 4 0:159 trener Wojciech Plichta