29.05.2007

Eliminacje OOM i MPJ

Budowlani Lublin rozegrali kolejne mecze w cyklu eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów.
Kadeci zwyciężyli kolegów z Orkana Sochaczew a juniorzy musieli uznać wyższość zespołu gości.
Do zakończenia eliminacji pozostały kadetom jeszcze trzy spotkania a juniorom jedno.

Kadeci

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 24:10 (21:3)
Punkty:
Hubert Wójtowicz 10
Wojciech Piotrowicz 9
Piotr Skałecki 5

Juniorzy

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 5:27 (0:20)
Punkty:
Tomasz Kucharczyk 5

Mecze z Orkanem

Dziś o godzinie 12.00 w ramach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży nasi kadeci podejmą zespół Orkana Sochaczew.
Zaraz po nich (około godz. 13.15) na boisko wybiegną juniorzy, którzy będą walczyć o prawo gry w finałach Mistrzostw Polski Juniorów.

27.05.2007

Statystyki

Uaktualniłem tabelę i statystyki po meczu z Lechią Gdańsk.

Skład:
Jacek Szopa, Tomasz Brzezicki, Karol Burda, Sławomir Kasprzak, Piotr Choduń, Piotr Psuj, Sebastian Berestek, Wojciech Król, Rafał Janeczko, Marcin Daniel, Jacek Homa, Paweł Olszewski, Konrad Zając, Paweł Kozak, Michał Jabłoński.

26.05.2007

Przegrana w Gdańsku

W dzisiejszym meczu z Lechią Gdańsk Budowlani Lublin przegrali 70:3 (28:0).
Punkty dla Budowlanych zdobył Rafał Janeczko.

25.05.2007

Mecz z Lechią

Jutro o godzinie 12.00 Budowlani zagrają w Gdańsku mecz z Lechią.

Zdjęcia z Turnieju Dzieci i Młodzieży

MłodzicyŻacymini-żacy

Zamieszczam zdjęcia z Ogólnopolskiego Finału Turnieju Dzieci i Młodzieży, który odbył się w Siedlcach.

22.05.2007

Zdjęcia z meczów

Zamieszczam zdjęcia z meczu kadetów

oraz meczu juniorów.

Remis z Siedlcami

Kadeci w ramach eliminacji do OOM pokonali kolegów z Siedlec. Szczególnie gra w pierwszej połowie naszej ekipy mogła się podobać. Po przerwie nie zdobyto już żadnych punktów

Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce 21:8 (21:8)

Punkty dla Budowlanych:
Wojciech Piotrowicz 6
Paweł Adamczyk 5
Hubert Wójtowicz 5

Juniorzy wyraźnie ulegli rywalom z Siedlec. Tylko do przerwy nawiali równorzędną walkę, w drugiej odsłonie wyraźnie dominowali goście.

Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce 0:40 (0:7)

20.05.2007

Mecze eliminacyjne

Jutro, o godzinie 16.00 kadeci Budowlanych Lublin w ramach eliminacji do OOM podejmą drużynę Pogoni Siedlce.
Zaraz po nich (około 17.15) na boisko wybiegną juniorzy aby rozegrać swój mecz o awans do MPJ. Zapraszamy!

Budowlani liderem klasyfikacji generalnej

W zakończonym Ogólnopolskim Finale Turnieju Dzieci i Młodzieży w rugby w klasyfikacji generalnej Budowlani zajęli pierwsze miejsce o jeden punkt wyprzedzając Ogniwo Sopot.
Z Siedlec wrócili z czwartym i dwoma drugimi miejscami. W finałach nie udało się naszym drużynom pokonać przeciwników.
Mini-żacy przegrali z UKS Wildą Poznań 0:3 i uplasowali się na 2 miejscu.
Żacy ulegli Ogniwu Sopot 2:4 i zajęli 4 lokatę.
Młodzicy nie sprostali Budowlanym Łódź 3:10 i zostali na 2 miejscu.

Rugby 7

Zawodnik naszego Klubu Rafał Janeczko został powołany do reprezentacji Rugby 7, która rozegrała w Sopocie turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy i w meczu o trzecie miejsce pokonała zespół Szwecji 17:14.

18.05.2007

Ogólnopolski Finał Turnieju Dzieci
i Młodzieży

W trwającym w Siedlcach Ogólnopolskim Finale Turnieju Dzieci i Młodzieży w rugby bardzo dobrze spisują się zespoły naszego Klubu.
W jutrzejszych finałach zagrają o następujące miejsca:

Mini-żacy o I miejsce spotkają się z UKS Wildą Poznań,

Żacy o III miejsce zmierzą się z Ogniwem Sopot,

Młodzicy o I miejsce zagrają z Budowlanymi Łódź.

Zespół młodzików w dramatycznym półfinałowym spotkaniu pokonał Posnanię Poznań rzutami karnymi 4:3, przy wyniku remisowym 5:5 w normalnym czasie gry.

Wszyscy uczestnicy Turnieju będą kibicować reprezentacji Polski w meczu międzypaństwowym z Maltą, który odbędzie się o godzinie 15.00 w Siedlcach.
(Transmisja na żywo w Polsat-Sport)

16.05.2007

Zdjęcia z meczu

Zamieszczam 10 zdjęć z meczu z Sochaczewem.

13.05.2007

Statystyki

W dzisiejszym meczu z Lechią Gdańsk Budowlani przegrali 70:3 (28:0). Punkty dla Budowlanych zdobył Rafał Janeczko.

12.05.2007

Dzielna postawa w meczu z Orkanem

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 15:35 (15:14)

Już po 15 minutach gry Budowlani prowadzili 8:0. Rafał Janeczko skutecznie wyegzekwował rzut karny. Bardzo ładną, a co najważniejsze skuteczną akcję zespołu wykończył Michał Jabłoński. Goście zdziwieni takim obrotem sprawy zaczęli odrabiać straty. Po dwóch położeniach reprezentanta Polski Konrada Pisarka i skutecznych podwyższeniach Mariusza Śmielaka objęli prowadzenie 14:8. W ostatnich sekundach Budowlani przeprowadzili kolejną bardzo dobrą akcję zakończoną położeniem Rafała Janeczki i do przerwy prowadziliśmy 15:14. Niestety sił wystarczyło nam jeszcze na 15 minut i do końca spotkania punkty zdobywali już tylko goście.

Skład:
Michał Kowal (34' Rafał Kamiński), Tomasz Brzezicki (71' Karol Burda) , Jacek Szopa, Paweł Niedziółka, Wojciech Gulski, Wojciech Król, Piotr Psuj, Bartłomiej Jasiński, Rafał Janeczko, Marcin Daniel, Konrad Zając (67' Jakub Boruch) , Bartłomiej Mazur (61' Bartosz Szyba), Sebastian Berestek, Michał Jabłoński (77' Sławomir Kasprzak), Paweł Olszewski

Punkty:
Rafał Janeczko 10, Michał Jabłoński 5

11.05.2007

Zaproszenie na mecz

W sobotę 12.05.2007 o godzinie 12.00 Budowlani Lublin rozegrają na własnym boisku mecz z Orkanem Sochaczew.

Zapraszamy wszystkich kibiców.

09.05.2007

Powołania na kadrę

U-20

Trener Zdzisław Szczybelski powołał na konsultację kadry młodzieżowej trzech zawodników Budowlanych Lublin -
Rafała Kamińskiego, Piotra Psuja i Rafała Janeczkę.
Zgrupowanie rozpocznie się 17. maja 2007 w Siedlcach.

Rugby 7

Trener Krzysztof Folc powołał na zgrupowanie reprezentacji rugby 7, które rozpocznie się 15. maja 2007 w Gdańsku naszego zawodnika Rafała Janeczkę.
Na konsultacji zawodnicy będą się przygotowywać do pierwszego eliminacyjnego turnieju Mistrzostw Europy
w Sopocie.

07.05.2007

Ogólnopolska Konsultacja Kadr Wojewódzkich Kadetów

W dniach od 3 do 6 maja na obiektach Budowlanych Łódź odbyła się konsultacja kadr wojewódzkich. Udział wzięło 126 zawodników wieku do 17 lat z całej Polski w tym 19 z Lublina.
W sobotę odbył się turniej, w którym wystąpiły reprezentacje województw.
Lubelszczyzna uległa Mazowszu 3:10, pokonała Wielkopolskę wzmocnioną Małopolską 12:7, a w meczu o trzecie miejsce Pomorze 16:6.