Wśród nominowanej trzydziestki jest kapitan naszego zespołu Paweł Pieniak. Zachęcam do głosowania na niego.

sala gimnastyczna na kortach tenisowych (szatnia w klubie)

piątek - godzina 17.00

19.11.2004

Mecz odwołany!

Mecz, który miał się odbyć jutro w Gdańsku został odwołany z powodu obfitych opadów śniegu na Wybrzeżu.

16.11.2004

Nowy artykuł

Do działu artykuły prasowe dodałem tekst z Gazety Wyborczej dotyczący naszego meczu z Posnanią.

14.11.2004

Statystyki

Uaktualniłem działy statystyki oraz tabela.

13.11.2004

Porażka w Poznaniu i awans do szóstki

Posnania Poznań - Budowlani Lublin 27:22 (8:15)

Nieznaczną porażką zakończył się kolejny mecz ligowy naszej drużyny.
W Poznaniu nie daliśmy rady bardzo dobrze grającej w tym sezonie Posnanii. Do przerwy prowadziliśmy 15:8, niestety w drugiej części gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Pomimo przegranej Budowlani zapewnili sobie miejsce w pierwszej szóstce i po raz trzeci z rzędu staną na wiosnę przyszłego roku przed szansą zdobycia medalu mistrzostw Polski.
Stało się to za sprawą warszawskiej Skry, która pokonała Ogniwo 15:10. Wielokrotni mistrzowie Polski z Sopotu tym razem będą walczyć o utrzymanie w lidze.

Skład:
Tomasz Jóźwik, Daniel Pieniak, Paweł Pieniak, Wojciech Gulski, Bartosz Jasiński, Maciej Niedźwiecki, Adam Szot, Jakub Jasiński, Arkadiusz Gospodarek, Marcin Daniel, Sebastian Berestek, Michał Jakimiński, Paweł Piwnicki, Rafał Jadach, Tomasz Mietlicki.

Punkty zdobyli:
Tomasz Jóźwik 5, Maciej Niedźwiecki 5, Jakub Jasiński 5, Bartosz Jasiński 4, Marcin Daniel 3.

Treningi

Uaktualniłem dział terminy treningów. W czwartek ekipa seniorów trenuje o godzinie 12.00.

07.11.2004

Ostatnie mecze kadetów i juniorów

Wczoraj w Warszawie, meczem z AZS AWF nasze drużyny kadetów i juniorów zakończyły rundę jesienną eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

KADECI
AZS AWF Warszawa - Budowlani Lublin 10:39 (0:27)

Skład:

Rafał Kamiński (Kamil Krzesiński) , Bartosz Łukaszek, Marcin Wilczopolski, Hubert Wojtowicz, Jarosław Niedźwiedź, Daniel Opaliński, Krzysztof Banaszek (Tomasz Kucharczyk), Wojciech Król, Karol Zams (Wojciech Piotrowicz), Paweł Olszewski, Mateusz Dardziński (Mateusz Matuszak), Tobiasz, Galiński (Przemysław Wociór), Maciej Mańkowski, Tomasz Miłoszewicz, Mirosław Lubański

Paweł Olszewski 12, Mirosław Lubański 7, Wojciech Król 5, Mateusz Dardziński 5, Tobiasz Galiński 5, Rafał Kamiński 5

Przewaga naszej drużyny była widoczna od początku spotkania, już do przerwy nasi prowadziliśmy bardzo wysoko. Dopiero w drugiej połowie, kiedy na boisko weszli młodzicy gra się wyrównała i przeciwnicy byli w stanie przeprowadzić dwie skuteczne akcje.

JUNIORZY
AZS AWF Warszawa - Budowlani Lublin 24:12 (10:5)

Skład:

Kamil Marciniak, Paweł Szafranek, Adam Olszewski, Piotr Barcz, Paweł Przybyszewski, Maciej Piasecki, Piotr Psuj, Stanisław Niedźwiecki, Maksymilian Błachnio (Dominik Smolak), Rafał Janeczko, Przemysław Nakonieczny, Sławomir Wociór, Bartłomiej Mazur, Sebastian Mróz, Michał Jabłoński

Paweł Szafranek 5, Piotr Psuj 5, Rafał Janeczko 2

Dość pechowej porażki doznali juniorzy. Prowadzili dwoma punktami do ostatniej minuty, na kilka sekund przed regulaminowym końcem gry stracili 7 punktów, a kolejne w doliczonych dwóch minutach. Z pewnością pozostał spory niedosyt, bo można było odnieść zwycięstwo na boisku rywala.

06.11.2004

Mecze w stolicy

Dziś rano lubelscy juniorzy oraz kadeci wyjechali do Warszawy. Rozegrają tam mecze w ramach eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Przeciwnikiem Budowlanych będzie ekipa AZS Warszawa.

05.11.2004

Zdjęcia z meczu

Do galerii dodałem pięć zdjęć wykonanych na meczu z AZSem Gdańsk.

04.11.2004

Nowe tapety

Dodałem dwie nowe tapety, zapraszam do działu download.

03.11.2004

Zmiany w statystyce

W zestawieniu ilości meczów zostały naniesione poprawki. Znalazły się brakujące protokoły z sezonu 1977/78 z rudny wiosennej, Pawłowi Kozakowi dodałem 18 meczów zagranych w sezonie 2000/2001 i 2001/2002 oraz jeden mecz Tomaszowi Mietlickiemu zagrany w sezonie 1991.

02.11.2004

Artykuły

Zamieściłem artykuły z dzisiejszej Gazety Wyborczej
oraz Kuriera Lubelskiego dotyczące meczu z AZSem Gdańsk.

01.11.2004

Marcin Rudź w klubie "100"

Marcin Rudź Marcin Rudź dołączył do elitarnego klubu zawodników, którzy rozegrali w barwach naszego klubu w I lidze sto meczów.
Marcin urodził się 1975 roku. W lidze debiutował 24 kwietnia 1994 w meczu z Budowlanymi Łódź w Łodzi (10:29), wszedł na zmianę za Tomasza Jóźwika do trzeciej linii.
W latach 1996 - 1998 miał przerwę w grze spowodowaną komplikacjami zdrowotnymi. Do klubu trafił z turnieju o mistrzostwo miasta Lublina szkół średnich. Pierwszym trenerem był Mirosław Janeczko.