Archiwum z listopada 2005 roku
powrót do archiwum

27.11.2005

Statystyki

Zamieściłem statystyki pierwszej rundy sezonu 2005/2006. Policzone zostały: czas gry oraz ilość zdobytych punktów wszystkich zawodników ekipy seniorów.

25.11.2005

Zebranie w poniedziałek

Nastąpiła zmiana terminu zebrania. Spotykamy się w poniedziałek (28.11.2005) o godzinie 20.00

25.11.2005

Zebranie

We wtorek o godzinie 18.00 w klubie odbędzie się zebranie drużyny seniorów.

19.11.2005

Treningi kadetów

Treningi kadetów będą odbywać się w następujących terminach:
poniedziałek, środa, piątek o godzinie 17.30.

W dniach 2-4 grudnia odbędzie się staż kadetów w Siedlcach.

15.11.2005

Statystyki

Przygotowałem statystyki juniorów
- najlepiej spisującej się w tej rundzie drużyny naszego klubu. Policzone zostały: udział każdego z zawodników w poszczególnych spotkaniach oraz ilość zdobytych punktów.

13.11.2005

Zdjęcia z meczu

Zamieściłem zdjęcia z meczów juniorów i kadetów.

11.11.2005

Zwycięstwo juniorów

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 37:17 (20:5)

Bardzo udanie zakończyli sezon juniorzy Budowlanych.
W ostatnim meczu rundy jesiennej pokonali Orkana Sochaczew 37:17.
Było to już czwarte kolejne zwycięstwo lublinian w ramach eliminacji do mistrzostw Polski juniorów.

Skład:
Jacek Szopa, Krzysztof Banaszek, Przemysław Jaroszek, Paweł Wójcik (64' Paweł Nikodemski), Kamil Marciniak, Wojciech Król, Piotr Psuj, Stanisław Niedźwiecki, Rafał Janeczko, Paweł Olszewski (66' Karol Burda), Michał Jabłoński, Bartłomiej Mazur, Marcin Pijan, Maksymilian Błachnio (60' Karol Zams), Maciej Mańkowski.

Punkty:
Rafał Janeczko 17, Kamil Marciniak 5, Bartłomiej Mazur 5, Stanisław Niedźwiecki 5, Paweł Olszewski 5.

Porażka kadetów

Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew 10:38 (0:7)

Niestety kadeci Budowlanych ulegli znacznie silniejszym fizycznie przeciwnikom z Orkana Sochaczew 10:38. Mecz rozgrywany był w ramach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Skład:
Dawid Wojtaszek, Rafał Gorczyca (33' Tobiasz Galiński, 39' Rafał Dudziak), Arkadiusz Ziemak, Krzysztof Michalec (14' Mateusz Tłuścik), Tomasz Kucharczyk, Jarosław Niedźwiedź, Mariusz Gorczyca, Hubert Wójtowicz, Wojciech Piotrowicz, Michał Węzka, Adam Bobruk, Przemysław Wociór, Bartłomiej Łukaszek, Piotr Skałecki (37' Marcin Tatara), Mateusz Dardziński.

Punkty:
Mateusz Tłuścik 5, Przemysław Wociór 5.

10.11.2005

Mecze kadetów i juniorów

Jutro kadeci i juniorzy Budowlanych zmierzą się z drużynami Orkana Sochaczew. Będą to ostatnie mecze lublinian w rundzie jesiennej.

O godzinie 12.00 kadeci rozegrają mecz eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a o 13.00 na boisko wybiegną juniorzy, którzy rozegrają spotkanie eliminacyjne do mistrzostw Polski.

Zapraszamy wszystkich kibiców, wstęp wolny.

09.11.2005

Artykuł

Zamieściłem artykuł z Gazety Wyborczej posumowujący rundę jesienną.

07.11.2005

Po meczu

Juvenia Kraków - Budowlani Lublin 23:19 (7:14)

Budowlani Lublin nie zdołali pokonać Juvenii Kraków w ostatniej kolejce tej rundy.
Początek spotkania był dobry. Budowlani mieli przewagę i grali na połowie rywala systematycznie powiększając swoją przewagę. Na przerwę schodziliśmy z siedmiopunktową przewagą (7:14) i wyglądało na to, że dalsze losy meczu potoczą się korzystnie dla naszej ekipy...
Niestety pierwsze dwadzieścia minut drugiej połowy to szereg błędów taktycznych i technicznych, które wykorzystała ambitnie grająca Juvenia i to krakowianie wyszli na prowadzenie. Pomimo, że w końcowych minutach meczu Budowlani znów przejęli inicjatywę, było juz za późno na odrobienie strat.

Punkty zdobyli:
Rafał Janeczko 9, Stanisław Więciorek 5, Kamil Walaszek 5.

Skład:
Michał Kowal, Daniel Pieniak, Tomasz Jóźwik, Wojciech Gulski (Paweł Niedziółka), Bartłomiej Jasiński, Maciej Niedźwiecki, Stanisław Niedźwiecki, Stanisław Więciorek, Taras Sawczyn, Rafał Janeczko, Bartłomiej Mazur, Paweł Piwnicki, Piotr Marcinkowski (Sebastian Wojtaszek), Sebastian Berestek (Michał Jabłoński), Kamil Walaszek

Podziękowania od FanKlubu

FanKlub pragnie gorąco podziękować wszystkim kibicom za to, że wspierali dopingiem i swoją obecnością naszych zawodników w rundzie jesiennej. Szczególnie dziękujemy zawodnikom z walkę na boisku i trud jaki w nią włożyli. Zawodnikom życzymy sukcesów w rundzie wiosennej a kibicom powodów do radości.

06.11.2005

Porażka w Krakowie

Wiadomość z ostatniej chwili

Niestety Budowlani wracają z ostatniego meczu rundy jesiennej z porażką. Pomimo przewagi w pierwszej połowie, ulegli Juvenii Kraków 19:23 (14:7).

05.11.2005

Mecz z Krakowem

Dziś o godzinie 14.00 w Krakowie Budowlani Lublin zmierzą się z tamtejszą Juvenią.
Będzie to ostatnie spotkanie w tej rundzie (zaległy mecz z Arką Gdynia zostanie rozegrany w przyszłym roku).